• Ero
    961
    Nadam se da neće bit ni europske ni lige prvaka, bar 2 godine..
  • Guinness
    2.2k
    Nadam se da neće bit ni europske ni lige prvaka, bar 20 godina..Ero

    ja potpisujem i ovako da bude
  • Ero
    961
    Bjelica potvrđuje sve i dalje što je govorio prošle dvije godine o glavonju, koji cirkus od kluba i svega oko njega..
  • agramZ
    2.5k
    "Nisam u svađi sa Zdravkom Mamićem. Sve što sam pričao o njemu, i dalje stojim pri tome."

    nije mogao ostati samo na prvoj recenici..
  • Papastrumf
    12.2k
    Ne razumijem što bi to točno promijenilo? Vaše mišljenje o Mamiću ili Bjelici?
  • agramZ
    2.5k
    zna se njegovo misljene o mamicu, ali ovo je samo onako moja "emotivna" primjedba kako je mogao proci kao trener dinama da je na pitanja o mamicu odgovarao neutralno, ali ne, on sam od sebe drka na tattu. da je jednostavno od pocetka ostajao na "prvoj recenici" misljenje o bjelici bi bilo potpuno drugacije.
  • xavier
    12k
    Sasvim je jednostavno. Da Bjelica nema dobro mišljenje o Mamiću, ne bi u startu ni bio u Dinamu. To je posve jasna stvar. Sad nakon svega što se dogodilo, po meni je ispravnije ovako nego da ga sad krene napadati jer bi time samo pao u mojim očima.

    Moje mišljenje o Mamiću i onima koji imaju dobro mišljenje o njemu valjda je svima jasno. No još je gore da netko diže Mamića u nebesa pa da ga onde krene pljuvati kad se dogodi nešto što njemu osobno ne odgovara. Takvih će biti jako puno kad Zdravko jednom napokon padne.

    Što se tiče cijele ove priče, više smo puta napisali i @deda je danas ponovio, nema ovo nikakve veze s Bjelicom i igračima nego je ovo borba između nas i Mamićeve ekipe u klubu. Ako je netko očekivao da trener i igrači vode tu našu borbu, onda taj nema previše veze s realnosti.
  • agramZ
    2.5k
    mislim da dinamo ipak vise mafijaski funkcionira nego sto se nekima mozda cini. mozda moraju mamica hvaliti, i kad ih se ne pita, ali kad nitko od njih nista ne kaze poslje dinama onda nam se normalno cini da su svi dobri s njim. sad ispada da su picke kad bi progovorili protiv mamica nakon dinama.. mada kod bjelice vjerujem da je stvarno dobar s mamicem.
  • Ero
    961
    A igrači imaju sada priliku pokazati kakvi su, imaju li osjećaj za ovaj klub, navijače, za ljude ovog grada i ove zemlje koje su više sile ponovno bacile na koljena.
    :brow:
  • xavier
    12k


    Pisao sam više puta da nije uopće tako. Većina ljudi koje znam, a zarađuju od nogometa, imaju bitno drugačije mišljenje o toj priči od nas ostalih. Nikako se ne mogu odmaknuti od perspektive da je dobro i ispravno ono što njima odgovara. Ne zanima njih je li klub udruga ili d.d. te krade li Mamić ono na što nema pravo po zakonu.

    Svaki od njih bi istu sekundu napravio što je Modrić napravio..."napravit ćemo naknadni aneks po kojem ti pripada 50% odštete. 20% ćeš zadržati, a ostalo prebaciš nama na račun, može?"..."naravno da može, nema problema"...
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Na instagramu isključili komentare , na facebooku na off.stranici svaki koji njima ne paše uklanjanu, (vjerovatno banuju profile) i tako u nedogled...Tipično za osobe koje vode Dinamove oficijalne stranice a i sami klub :sad: , što je najače rulja je reagirala na facebooku sa tužnim i onim grr emojima (jedina pozitivna stvar)
  • vafenss
    233
    Na instagramu su maknuli opciju komentiranja,a na facebooku brisu "nepodobne" komentare hahha ljigavci
  • Majki2111
    3.1k
    Ja gledam drugačije. Potpuno sam miran oko ove situacije. Žao mi je kaj Bjelica odlazi, imat će moju podršku gdje god ode. Betz obzira kaj on misli o Mamiću.Ja da ne volim osobu A jer on voli osobu B koju ja ne volim? Nema logike.

    Držat ću se onoga što je rečeno. Bjelica je rekao da je falilo komunikacije i da će iznos smanjenja primanja biti drugačiji. Drugačiji su bili stavovi. Kakvi stavovi, to mne zanima. Da je ovo sve laž i muljaša pred novinarima i gluma, sumnjam jer je ovo ipak visoka i ozbiljna razina poslovanja. Držim da uprava je kriva.To sigurno.

    A za neke stvari stvari ne trzam jer čovjek postoje sebični ljudi koji traže rupe u pravilima i iskorištavaju ih u svoju korist ili ih krše svejedno. Pa imam prijatelja koji ima biznis svoj i rekao mi je da ne želi prijavit da je d.o.o. iako mu je zarada granična s tim uvjetom. Koliko ima kršenja pravila u prometu npr. Ne želim se sekirat oko toga. Niti sam sebe dovoljno ne poznajem kako bih reagirao u sličnim situacijama.

    Za dalje ću vidjet, nekako sumnjam u cijelu propast rezultata. Ipak je u Dinamu visoka razina stručnosti trenera, ali to ćemo vidjet kad dođe Jovičević.

    Bjelici hvala i puna podrška dalje. Jedino se bojim onog osjećaja u trbuhu kad se trebalo promjenit na 3 nazad protiv Atalante. S time se rodiš. Vidit ćemo Jovičevića.
  • xavier
    12k


    Toliko toga bih napisao...ali već sam si rekao da neću komentirati jer mi je tvoje povlačenje paralela i zaključivanje jednostavno previše. Sasvim novi level :monkey:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.