• Crni86
    3.7k
    a da su mu dali otkaz u 6. mj bi ih napao, ajde ne filozofirajte vise. Ak ocete vodit klub prijavite se na izbore dobite glasove pa se igrajte serifa.
  • Olmic
    3.6k
    glasao za dp i mislim da je ispravan put ali niste svete krave, niste savrseni, bolje priznat gresku sad nego kada bude kasno.

    Lp
  • Nino Bule
    13.7k
    u 6mj je bilo vrijeme za rezove ako su ga nasljedili…svi su krivi samo oni zasluzni…Olmic

    Rezove nakon duple krune i sta bi dobili ? Ne bi bilo potresa u klubu ? Nije olivari pisao da se zeli smjenit trenera pa se skoro digao ustanak protiv kluba ?

    Sad je vrijeme za rezoveOlmic

    Rez je napravljen, trener je smjenjen, bilo sta drugo je cirkus i pravljenje hajduka od stabilnog kluba, ne razumjem u kojem svemiru sportski direktor pada na treneru kojeg uopce nije izabrao nego nasljedio, to nijedan uspjesno vođen klub ne radi
  • sebenico
    596
    Nije problem u upravljačkim tijelima nego u dva čovjeka koji vode sportsku politiku - Zajecu i Mariću. Zajec nije u nogometu 20 godina i on više nema energiju za voditi klub kao Dinamo. Marić nije kapacitet za sportskog direktora zbog mlitavnosti, neodlučnosti i nedostatka vizije. Njima za svaku odluku treba mjesec dana, a odluke treba donositi trenutno.
  • Crusades1986
    12.2k
    Nije olivari pisao da se zeli smjenit trenera pa se skoro digao ustanak protiv kluba ?Nino Bule

    Naravno da je. I predvodnici su bili isti oni koji i sad histeriziraju i optužuju Upravu za sve.
  • Crni86
    3.7k
    zbog jedne greske da ponude ostavke? Ajde ne filozofirajte. Trazite sad vec svi dlaku u jajetu. Ljuti smo i razocarani svi. Zelimo to negdje izbacit i treba izbacit, al nemojmo pretjerivat.

    Jeste normalni da treba dodatno destabilizirati klub? Jel stvarno to potrebno u ovom trenu?

    Razmislite svi kad upisujete jel to pomaze ili odmaze klubu.
  • agramZ
    2.5k
    mi, vi, ti, ovi, oni.. neki pokazuju svoje pravo lice :smile:
  • Olmic
    3.6k
    Ljuti smo i razocarani svi. Zelimo to negdje izbacit i treba izbacit, al nemojmo pretjerivat.Crni86

    Istina..isprike svima al sam lud
  • Crni86
    3.7k
    jasno je i svi smo. Al ajmo mi svi skupa ne biti dodatni teret klubu u ovoj situaciji. Do sad je teklo sve okej, kadar je okej, eto desilo se to sa trenerom rijesit ce se. Ak se nece rijesit idemo trazit neke daljnje korake, otkaze sta vec. Ne mozemo odmah nakon prve krize trazit glave. Jbga jos se sve slaze i poslaze. Klubom je vladao kaos zadnjih 20tak godina.

    Al nemojmo mi dodatno poticat pizdarije jer svi znamo kakvi su nasi mediji.
  • NKDZ86
    1.5k
    Maske su počele padat :grin:
  • NitkoBitan
    17.3k
    Kakvi debili zazivaju ostavke na svim funkcijama nakon tjedan dana crne rupe i losih igara. Kad se opet ude u formu bit ce muk i tisina.

    Da vam nisu drazi Tomuradi i ostali uhljebi koji su desetljecima harali klubom?
  • Zvone92
    40

    upravo to, al to još nije ništa, čekaj da u medijima krene divljanje i orgijanje nad ovime.. neki kao da su jedva čekali ovaj kaos
  • rioda
    4.8k
    Da vam nisu drazi Tomuradi i ostali uhljebi koji su desetljecima harali klubom?NitkoBitan

    Tomurad je u IO i danas :monkey:
  • NKDZ86
    1.5k
    onda on minira klub
  • The Undertaker
    5.3k
    He, he, he, nije valjda spalo da ja branim vodstvo kluba. Točno je da su pogriješili što su zadržali Jakira jer nije profil trenera za europski Dinamo ali najgore je sada paničariti i uzeti bilo koga. U svakoj sezoni smo imali ovakav pad tako da ovo spada u "još jedan dan u uredu". Na vrijeme smo dobili šamare tako da se stignemo oporaviti.
    Podrška vodstvu kluba, mislim da su bitne stvari odradili a ovo je normalna faza koju prolazi svaki klub.

    Edit: Najviše kukaju oni koji su upisali titulu u kolovozu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.