• i more je plavo
    1.1k
    Mene najvise brine sto se raspadnemo cim ne ide kako su zamislili, ali raspadnemo se do razine amaterske momcadi.
    Nitko vise ne drzi liniju, trci se bez ikakvog smisla, cisti ho-ruk
  • Nino Bule
    13.8k


    Ok škart roba, jel nasim trenercinama malo baturina, petko, pjaca, 3 reprezentativca, za dobit slaven, ili im je to malo ?
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Da je Jakir na klupi, Belupo bi nam poslužio ko Lisa Ann, ovako smo mi njima.

    Vratite nam žutokljunca spasitelja ipak je naš deček!
  • Maxova dijagonala
    387
    Novi trener stranac i svi počinju od nule i Petković Baturina i Pavić i Ćutuk nema druge...
  • LaznjakProsineckog
    794
    Imamo dvije krajnosti:
    1. Jakir je ne bi izgubio, da je on ostao bolje bi bilo
    2. Jakir je ostavio spaljenu zemlju, nespremna ekipa, izgubili redom od Trnja, Hajduka, Bayerna, Belupa, Rijeka X

    Istina je na pola - niti je Jakir loš, niti je za Dinamo, a bome ćemo vidjeti da li je Marić i ekipa za Dinamo (Milić, Landeka, Šimić) i cijela Sesvetska družina koju je Marić na mala vrata ubacio u klub. Za njih većina casual navijača ni ne zna.
  • IceMan
    2.1k
    Samo se nadam da zaista 06.10. neće biti zadnji dan.

    Katastrofa, od igrača prvih, pa stožera na čelu sa S.D.om odnosno kompletne uprave.

    Svi su odgovorni.
  • KlasicZg
    556


    Ovo JE moj DINAMO!

    UPRAVE I IGRACI PROLAZE, OSTAJEMO SAMO DINAMO I MI!
  • Orc123
    8.1k
    momcad od 70 mil eura nemre pobijediti slaven? Tko ih je trenirao godinu dana? Sta se radilo godinu dana? Ovo je rukopis propalog trenera!
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Slaven nam se smilovo, ne idu na 9...
  • striko
    1.5k
    Opet ko proslu sezonu, navijat za Rijeku samo da ovi dolje nisu na vrhu
  • emilperska
    5.7k
    Nijedno pojacanje ove sezone nije dobro. To je SDovo maslo. Dali smo pripravniku i junioru u tom poslu da se igra s ekipom od sto mil EUR.

    Jakir je dovršio posao jer je razjebao i ove reprezentativce..

    Sad smo tom istom covjeku kojem su MMA i Mkuku pojačanja dali da bira trenera hehe..

    Vjerujete li vi tom covjeku?
  • Agramer86
    331
    Mi smo (zasad) primili 13 komada od Bayerna i Slavena :lol:. Skidajte dresove pičke, novi trener već kasni. Kaj čeka uprava koju pm?! Zadnjih mjesec dana nikad gori Dinamo nisam gledo. Sramite se svi skupa od igrača do uprave!
  • Crni86
    3.9k
    Igrace posaljite pjeske doma!!!!! SRAMITE SE!
  • Big Daddy
    1.3k
    pa naravno! Nisam
    mislio na klub, nego na pristup igraca koji su prolazni, kaj si lud!?
  • Fanboy
    2.6k
    Kako može Jakir biti kriv za ovo ??

    Kriva je uprava koja je ostavila pomoćnog trenera nakon šokantnog poraza u LP, Jakir je kriv za mnoge stvari, ali izuzev Lokse nakon čega je osvojio prvenstvo nikad nije doživio u HNLu ovakav debakl. Da je na klupi vjerojatno bi dobio ovaj susret.

    Uprava koja je smijenila trenera bez da je našla novog je neozbiljna. Osobito jer nismo bili na vodećoj poziciji...

    Amaterizam...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.