• Str1nger Bell
    1.3k
    24 sata javlja, dobili smo novog trenera.

    Sandro Kulenović očekivano je promijenio formaciju u odnosu na Bayern, umjesto petorice u zadnjoj liniji zaigrat će s četvoricom, a napravio je i tri promjene. Na klupi su završili Ristovski, Theohpile i Rog, a u prvih 11 su Bernauer, Cordoba i Stojković.
  • Infinity
    16.4k
    Procitao sam, ne moras se ti ponavljati, nego te pitam za cinjenice, one koje mi nisi obrazlozio i nisi me uvjerio u to sto pises.

    Napisao si da je strani trener uvijek los za ekipu. Uzimam za primjer Ligu prvaka kao najjace natjecanje na svijetu. U posljednjih 20 sezona, pobjednika je s klupe stranac vodio 14 puta. I kako je stranac onda los? Nije to reprezentacija, tu svakako imas hrpu stranih igraca i svakako se na treningu prica engleski.

    Sto se tice ginjenja za ekipu, tu pricu sam davno prestao pusiti. Dovoljno je 'domacih decki' na silu otislo iz Dinama i ne vjerujem nikome tko se kune u neku ogromnu ljubav prema Dinamu. Svi oni igraju za pare i sutra odose dalje za vece pare. Isto tako ce i neki sposoban trener stranac tu dati sve od sebe ako ga se adekvatno plati. A i nije da se od trenera dozivljava to sto se dozivi od igraca. Jedan igrac moze izbusiti ekipu vise nego trener i svaki trener ce vise zeljeti pobjedu nego igrac, nebitno o kojem klubu i kojoj naciji se radi. Ta prica o nekom ginjenju mi ne pije vodu kad se porede igraci i treneri. Nas je u LP uveo argentinac, nakon svih bruka smo solidan nogomet igrali pod bosnjakom, a nas najbolji trener u posljednjih 20 godina je bio hrvat, ali hrvat koji je sutra srao po nama, rodjeni navijac Osijeka. I tu ja ne zelim srati po Bjelici, nego reci da nam trener dinamovac ne znaci uspjeh. I tko je to trener dinamovac kojeg bi ti doveo? Ili mislis da bi neki trener hajdukovac 'ginuo' na klupi Dinama?
  • Big Daddy
    1.3k
    Kule sjedi na klupi, al nije jos trener :D
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Samo cu reci.. STO PRIJE !!
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Treba nam realno trener jučer, a ne danas. Ovo što je Jakir ostavio momčad "u boljem stanju" nego što je našao je jedna obična bajka i glupost. Ovako nespremnu momčad nismo imali jako dugo...
  • Olmic
    3.7k
    svi govorimo nama treba napadacki trener, greska. Nama treba trener kaj zna obranu postavit jer ovo je katastrofa
  • Captain America
    17.7k
    Mariću, možeš i 16.10. naći trenera. Nema razloga za žurbu :vomit:

    Klekni pred Bjelicu/Vahu i daj im što god traže i više.
  • Dinaminjo
    939
    Jel mozemo Safarica za pomocnog za obranu?

    6 clean sheetova Vz u 7 kola
  • Crusades1986
    12.4k
    Nema razloga za žurbu :vomit:Captain America

    Ima razloga za žurbu jer je Jakir ostavio momčad u boljem stanju nego prije. Šta bi tek bilo da nije.
  • ElDorado
    184
    Ovo je naprosto prestrašno
  • sebenico
    598


    Za velike glave u upravi je sve u redu. Imaju još 20 dana do roka koji su zacrtali za novog trenera. A i onda će biti neki Sopić ili Čabraja. Ovo je amaterska razina vođenja kluba. Nama trener treba večeras... Ekipa koja ima 1 bod u 6 kola nas je deklasirala u sat vremena.
  • Batigol
    62
    Sta veceras....vec od prosle srijede treba...
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Srijeda 11:00 - počinje vijećanje o otkazu Jakiroviću.
    Četvrtak 11:00 - službena objava otkaza.

    Ajde neka me netko uvjeri da se u roku jedan sat do dva nisu mogli iznijeti argumenti za otkaz Jakiroviću i pripremiti dokumentaciju za otkaz. Od 13:00 do 23:00 je 10 sati. Da se u 10 sati analiziranja ne može izvući nekoliko imena i dogovoriti suradnja, ja ne vjerujem. Ali dobro, ajmo pričekati sljedeće jutro pa dogovoriti otkaz i onda 10 dana tražiti novo rješenje.
  • ElDorado
    184
    Vidi se jasni trenerski rukopis
  • Oluja
    4.3k
    Zelim trenerski tandem Magath-Kovač.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.