• tp1997
    411
    Ovo me jako podsjeća na narativ stare uprave. Najbitniji je HNL, jebeš dugoročno planiranje, europsku konkurentnost.

    Ne treba dovesti provjerenog, kvalitetnog trenera, jer pazi, ne poznaje HNL u dušu, ma bolji nam je nekakav Krznar jer razumije ligu.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Vjerojatno se mislilo na odrješavanje kese za oko milijun, milijun i pol godišnje, a ne na 3 milijuna.Captain America

    Te cifre smo vec placali domacim trenerima bez pedigrea. To milijardu % ne znaci odrijesivanje kese.
  • don
    5.7k
    Vjerojatno se mislilo na odrješavanje kese za oko milijun, milijun i pol godišnje, a ne na 3 milijuna.Captain America

    s obzirom da je Sopić 600-700k, teško nama ako nam je odriješivsnje kese milijun. Tako da sigurno nije.
  • Kaktus Car
    561
    Tako je, nema šanse da bi se neki strani trener s ozbiljnijim znanjem i iskustvom mogao prilagoditi moćnom HNL-u. Ipak se tu igra avantgardni nogomet, nogomet 10 godina ispred ostatka kontinenta. Europa još ni ne shvaća svu briljantnost predstava HNL predstavnika protiv Ružomberoka, Zire i Olimpije. Teško je očekivati da postoji van HNL-a stručnjak koji bi se mogao znati nositi s takvim protivnicima bez da ih je godinama studirao...
  • LaznjakProsineckog
    789
    Vidim ti sliku profila. Kristijan Polovanec je daleko najbolji bio na HNS akademiji, na glasu je kao najbolji trener, svi su ga htjeli, Jakir ga je htio za pomoćnog, Dalić ga je htio u stožeru, htio ga je Šikić u Lokosima, Belupo i još neki. Čuo sam da radi neke apartmane na moru i da ga trenerstvo zanima kao hobi, pomaže Leki u Jarunu kolko može, znam da je prisutan tamo 2-3 puta tjedno. Ali o njemu sam fakat čuo od svih da je top trener, baš me iznenadilo iskreno.
  • Zagi
    7.7k
    Takvog trenera sada nema velikog smisla dovoditi jer Favre, Mazzari i slični sigurno nisu godinama pratili HNL i trebalo bi im vremena da pohvataju stvari.Maksim Maksimirski

    Ajde , daj nam objasni kaj ovo točno znači. Možda tu ima nešto i mi ostali ne razumijemo.
    Kaj se ima za pohvatat?
  • Big Daddy
    1.3k
    na brzinu sam procitao i emotivno na prvu reagirao :lol:
  • Dudu9
    816
    Otkaz Čačiću i Biščanu je dinamo isplatio 2.5mil tako da može se platit ako je odličan trener
  • LaznjakProsineckog
    789
    Ekipa, igramo 4-1-4-1, znamo tko je prvi u HNL-u to počeo igrati - Željko Sopić :)
  • Nino Bule
    13.8k
    Bjelica je u dinamu igrao 4 1 4 1
  • CastAway1986
    1.5k
    s obzirom da imaš poprilično nogometno znanje želim čuti tvojih par kandidata za Dinamo , onako trenera po tvom guštu
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Kako mi je dobro slusat svakakve likove ovdje koji su godinama skupljali lajkove i misle da su face. Hvala bogu da @Maksim MaksimirskiJakirov dupelizac ko jaran mu @Captain Americasad pise da nema smisla stranog trenera vec treba nekog domaceg sta poznaje hnl. Pa da se mogu nasladjivat poslije i govorit sta sam vam rekao,Jakir je bio kralj. Treba upravo stranac jer dok su hrvatski vodili i vode klub mi pomaka nemamo godinama. Igra ista ,jadna i cemerna
    Nikakvih automatizama uvijek sve isto,j Dina razlika dodj drugi trener .upravo i treba stranac ,nauciti igrat obranu,osnove nogometa
    Da ako ces igrat pressing moras imat igrace koji to mogu ispuniti. Ban mi je na mjestu. Sve za 10. Jer ljudi kojima je Jakir bog me ne zanimaju. cijeli svjet se šprda sa nama zbog trenerskog maga
  • Zagi
    7.7k
    4141 je Bjelica trademark.
  • LaznjakProsineckog
    789
    Znaci priprema se teren za njega (šalim se) :)
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ti maksim i Jakir,ajd oladi ,nema ga vise ,bok
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.