• FelceAzzurro
    6


    Ja sam čuo od jednog ex repstivca kako se šuška o imenu Ilije Grahovca.
  • tp1997
    271
    I dugo nije vodio ozbiljnu ekipu, pitanje je koliko je uopće prilagođen na današnji nogomet
  • NitkoBitan
    17k
    Jedino što malo bode u oči je to da je dugo bez kluba. Jeli u toku, ima li u njemu volje primiti se posla.Mr Anderson

    Da nema volje primiti se posla ne bi nam bio ponuden. Prvo stoji, malo je cudno da je bez kluba dvije godine.
  • Captain America
    17.6k
    Ovaj je imao zadnji ozbiljan trenerski posao u slično vrijeme kao i Zajec. Može se i predsjednik onda spustiti na klupu. Još bi se i uštedilo :wink:
  • ElDorado
    47
    Sad će agencije nuditi sve i svašta. Nuđen je Mazzari odbili ga
  • tp1997
    271
    Malo proučavam, nakon Lyona Le Guen ima značajno bolje rezultate u kup utakmicama/Europi/kvalifikacijama nego u prvenstvu.

    S PSG-om skoro ispao iz lige, ali osvojio liga kup i francuski kup; s Rangersima prošao grupu kupa UEFA, ali dobio otkaz zbog ligaških rezultata, odveo Kamerun na SP, ali s druge strane tri godine nije ostvario ulazak u viši rang s Le Havreom
  • NitkoBitan
    17k
    Nuđen je Mazzari odbili gaElDorado

    Nama nuden? Mi ga odbili?
  • NitkoBitan
    17k
    Izvor? Nigdje na internetu ne mogu pronac informaciju.
  • LaznjakProsineckog
    646
    Agencije i menadžeri će ponuditi milijun trenera budite sigurni, ja mislim da će se saslušati menadžeri koji su bliski Mariću (Andy Bara), i klubu (kompanija Šišić Marijan i Tomislav Puljić), eventualno Danko Đikić i to je to. Pa će na kraju Marić i Zajec zajedno donjeti odluku
  • tp1997
    271
    Koji je izvor onda?
  • Ali
    2.1k
    Ma mislim nakon bombasticnog naslova nakon 10min guglanja, sam odusta o daljnjem razmisljanju o ovom francuzu. Bitno je napisat trostruka titula sa Lyonom... pa nakon njega se u tom lyoni promijenilo 13 trenera... mislim sreca po citatelje da nije ponuđen onaj kaj je zamijenio ovog Le Gueana... jer on tek ima "mesa" kad je rijec o titulama 10tak kanti, sto uefa sto nacionalnih... naravno Houllier, nisu ga ubacili jer je umro covjek prije 4godine
    Mislim toliko o tome da je lyonov trener ponuđen dinamu, mislim nije to netocna informacija, ali daj onda reci i da mu je u tom uvelike pomagao Juninho Pernambucano. Da ljudi znaju to staviti u neki vremenski kontekst.

    Ak je on stvarno razmatran, onda radije Zajec priblizna razina usluge uz olaktnu okolnost da nema jezicnu prilagodbu. ... mada kak smo poceli sa francuskim govorom u kabini , mogao bi Le Guea po tom pitanju biti u prednosti :rofl:
  • recikaj86
    353
    Sopićev šampon za kosu.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Francuski trener koji je posljednji posao imao u drugoligašu Le Havreu. Ne bih bio zadovoljan takvim raspletom, ja sam zagovornik domaćih provjerenih trenera (Nenek) pa šta koštaju da koštaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.