• Big Daddy
    1.1k
    A neki dan 10k trazi kartu vise za München…
  • DrawTube
    4.7k
    Pali ispod 900 preostalih ulaznica za Koprivu

    Mislim da neće biti manje od 2000 ljudi iako sumnjam u rasprodaju. Ok broj
  • Guinness
    2.2k
    mislim da neki sektori nisu pušteni u prodajuDrawTube

    Centralna tri ili četiri sektora nisu pušteni u online prodaju, ne znam mogu li se kupiti ulaznice za te sektore na blagajnama ili ne.
  • ksapi
    2.8k
    Ne razumijem čemu ovakav defetizam ovdje? Prodan je kavez, a u sektorima okolo (C1 i C3) ima još 350 karata dostupno. Ako to sve ode do tekme, a vjerujem da hoće, znači da će nas biti barem 1500 u Koprivnici. To ne da nije loše, nego je dosta dobro, iznad mojih očekivanja.
  • Neron53
    592
    Dobio sam.dojavu da se "Staklenik" renovira....tako da se zna :(

    P.s. odaziv je iznad ocekivanja.
    Pa cesto ni kavez nismo punili
  • deda
    32.6k
    Odaziv je totalno iznad očekivanja. Neki ovdje slabo prate našu temu. Do prije 3-4 godine bi krvi dali za ovakve brojke. Ako zbrojimo sve C sektore, a oni su 99% naši to je više od 750 ljudi.
  • rioda
    4.8k
    Dobio sam.dojavu da se "Staklenik" renovira....tako da se zna :(Neron53

    Staklenjak :grin:
  • Neron53
    592
    A jebiga...meni poslali dojavu sa izrazom Staklenik a ja proslijedio.
    Mea culpa :)
  • DrawTube
    4.7k
    Mislim da se na prste može nabrojati kad je u Koprivnici bilo više od 2000 gledatelja
  • criticus
    2.2k
    Odaziv je totalno iznad očekivanja. Neki ovdje slabo prate našu temu. Do prije 3-4 godine bi krvi dali za ovakve brojke. Ako zbrojimo sve C sektore, a oni su 99% naši to je više od 750 ljudi.deda

    istu stvar sam mislio napisat, i istina je. Samo, sad je mjerilo malo drugačije.
  • ShanKu
    734
    dobro da nisu javili da se Stadion renovira, kako se kafić zove.. pomislili bi da se stvarno stadion obnavlja :sweat:
  • MateG
    7
    Ranije slučajno napisao u krivu temu, prvi put idem u Koprivnicu pa me zanima zna li netko moraju li se printat ulaznice? Unaprijed hvala, pozdrav :smile:
  • LaznjakProsineckog
    644
    Jako loše idu paketi za ligu prvaka, mislio sam da će se rasprodati, sporo nekako. Možda će ljudi ipak jednu po jednu kupovati
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    rasprodati ce se eventualno za zapad dolje ili sjever dolje, ali SG i ZG ce sigurno ostati za pojedinacnu prodaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.