• deda
    32.9k
    Đuka, hvala na trudu. :clap:
  • Carrasco
    4.1k
    Samo FILIP JOVIČEVIĆ :heart:
  • Beli
    149
    Leon Šipoš
    Season Team Apps Goals
    2019-20 Dinamo II 12 4
    2019-20 Dinamo U19 7 2
    2018-19 Dinamo II 27 6
    2018-19 Dinamo U19 12 4
    2017-18 HNK Gorica 21 3
    2016-17 Dinamo U17 35 32
    114 51

    Antonio Marin
    Season Team Apps Goals
    2019-20 Dinamo 7 0
    2019-20 Dinamo II 2 2
    2019-20 Dinamo U19 6 1
    2018-19 Dinamo 8 0
    2018-19 Dinamo II 10 5
    2018-19 Dinamo U19 7 2
    2017-18 Dinamo 1 0
    2017-18 Dinamo U19 21 9
    2016-17 Dinamo U17 30 9
    92 28
  • Neki tip
    21.3k
    Šipoševa statistika strašno bode oči.

    Za U17 32 gola u 35 utakmica i to je to od njega.. zaključak - bio fizicki dominantan u svom uzrastu i uz nesto korektne tehnike trpao s lakoćom. Kad je fizicku prednost izgubio, nestalo je i sanse da on bude nogometas za Dinamo, nazalost.
  • nkdz
    887

    ma jebem mu sve, imao sam velika ocekivanja s njim na predictoru i sjebao me :D

    slazem se s ovim kaj si napisao, neki su jednostavno ko klinci fizicki dominantniji i uz malo teknike moze dati tonu golova, a kad se ta prednost izgubi ostane nemocan napadac
  • Kwedi
    3.8k
    vidim da se lijepo zajebavao josipović na golu
  • marcio amoroso
    36.9k
    josipovićKwedi

    Možda zna penal obraniti ali ja u njemu ne vidim nikakav potencijal.
  • Kwedi
    3.8k
    istina. prvi gol je isključivo on krivac, a i na vanjski šut u prvom polčasu nije nešto pretjerano reagirao
  • Eduardo
    20.4k
    Jovičevićevo mjesto kao trener Dinama II preuzet će Sergej Jakirović, bivši trener Gorice.

    Zanimljiv odabir. Iako po izjavama Sergeja nisam stekao dojam da mu je ambicija preuzeti drugoligaša. Izgleda da mu druga momčad djeluje kao idealna prilika kojom bi mogao kroz kraće vrijeme doći do klupe prve momčadi Dinama.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Jovičevićevo mjestoEduardo

    Jel se zna možda slučajno šta će biti sa Jovičevića , odnosno da li je bilo govora?
  • xavier
    12.1k
    Jel se zna možda slučajno šta će biti sa Jovičevića , odnosno da li je bilo govora?Navijač Dinama

    Čekaj, šališ se ili..?

    Pa on bi trebao biti trener prve momčadi, zato ga Sergej i mijenja.
  • Kwedi
    3.8k
    navijač Dinama s inovativnim nadimkom Navijač Dinama, na forumu navijača Dinama i nije mu jasno kaj se dešava oko Dinama (sva sreća pa piše o tome na nekoliko tema) :wink:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    je, baš zbog toga sam i mislio jer Nenad još "službeno" nije dobio otkaz(jest samo nitko nije to objavio) , to jest čeka se , ali bas sam i pito zobg toga da li je potvrdito da ce Jovičevic biti trener seniora ili je "sudbina" nesto drukcija jer je bilo govoro da bi ZM mogao ponovno biti glavni trener baš kao i Tomic ili kako vec , trener lokomotive
  • Kwedi
    3.8k
    Isto kak mu nije bilo jasno da ne postoje izbori u klubu, već se to galami tek tako :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.