• Haza
    4.1k
    I koga ces stavit umjesto njega? Nije bilo hrabrosti u projelaznom roku dovest zamjenu za Petkovica pa ostajes na Kulenovicu koji je prosjecan HNL napadac kad nije u top formi.NitkoBitan

    To je pitanje za sportskog direktora.
    To što mi nemamo zamjenu za Petka, ne smije biti razlog da on radi što hoće. Baš zato što može raditi što želi i imamo problem.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Jedan naš ex reprezentativac mi je prenio da Niko Kovač (info od jučer navečer) nije kontaktiran od kluba, da su jako male šanse da će doći (ako uopće bude kontaktiran), i da je Niko Kovač navijač Hajduka.Haza

    Meni kolega iz novinarskih krugova pak javlja da je Kovač bio kontaktiran i da se zahvalio. Nije mi rekao je li navijač Hajduka.
  • keppi
    208
    Mi navijači smo isto ponekad "debelo" nerealni. Kakva dominacija nad Hajdukom ili Rijekom.
    Znam da to nije baš realno, ali ...pogledajte transfermarket. Dugo je Dinamo bio oko 100 milja, pa i više, a ostali 10 do 20 milja. Sada mi vrijedimo 70 milja i od toga Baturina 20, a Hajduk 50, a Rijeka 35 milja.
    Kažem, znam da to nije potpuno relevantno, ali može biti jedan od pokazatelja.
  • Crni86
    3.5k
    a kaj je s onim izvorom koji je tvrdio da se ide po Terzica?
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus a kaj je s onim izvorom koji je tvrdio da se ide po Terzica?Crni86

    E to je pak drugi izvor, isto novinarski krugovi.
  • vjeko1701
    7.9k
    Begun insider wars have...
  • NitkoBitan
    17k
    Sta je tu je. Osobno bi isprobao sa Hoxhom ili Pjacom u spici ako treba. I jedan i drugi su igrali tu poziciju.

    Krila imamo dovoljno... Spikic, Cordoba, Mbuku a takoder mogu uskocit i Stojkovic te Kacavenda.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Net.hr piše da idemo po Terzića? Kladim se da im je izvor Zona Dinamo.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Po svemu što si napisao, ljeto je bilo idealno za zamjenu.jakov1

    Kao što sam rekao, nemam nikakve veze s donošenjem odluka tog tipa, saznajem ih s portala i klupske stranice kao i svi ostali. Ja ti mogu reći iz PR perspektive: smjeniti trenera koji je osvojio duplu krunu netom nakon što ju je osvojio je samoubojstvo, plus u tom trenutku još uvijek nemaš jasnu financijsku konstrukciju ne radi odštete njemu, nego radi dovođenja novog trenera. S menadžerske strane, katastrofa je i za svlačionicu.

    Ja iskreno mislim da je sada idealno vrijeme:
    • s financijsko-operativne strane, vjerujem da imamo objektivnu mogućnost dovesti trenera koji bi bio iskorak u odnosu na modus operandi unazad... od Vahe, izuzev Bjelice
    • s rezultatske strane, pali smo ali i dalje je taj pad više psihološke naravi i zaostajemo tek bod u prvenstvu, a na bodove protiv Bayerna nitko nije ni računao
    • s PR strane, nitko racionalan ne može prigovoriti smjeni nakon pada na treće mjesto, tragičnog dojma koji ostavljamo na terenu, domaćeg poraza u derbiju i najvećeg broja primljenih golova ikada
  • Omake
    2.5k
    Pavić i Vrbančić lajkali vijest na instagramu

    ezBm00z.png
  • don
    5.5k
    nema to nikakve veze, pogotovo kada klinci lajkuju koji vise po instagramu 24/7
  • Dzgšb
    812

    I Noa Mikić na prva hrvatska nogometna liga stranici
  • Paggini
    19.6k


    Nemojmo ko tovari brojat lajkove
  • emilperska
    5.4k
    Kovač kontaktiran, ali da je razlika u cijeni ipak nepremostiva nakon par razg.. Bjelica slično..

    Skroz novo strano ime ili Sopić..
  • don
    5.5k
    Sopićemilperska

    on neće sigurno, budi uvjeren.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.