• kadsemasazatalasa
    7


    Vodio je Leeds u Championshipu, neka dođe osjetiti Ligu prvaka. Sanjati je valjda dopušteno? :grin:
  • blubach
    230
    Ako je istina da uprava nije kontaktirala još nikog prije smjene Jakirovića, mislim da su napravili ogromnu grešku. Bayern ne smije bit glavni razlog otkaza (iako je neviđena sramota) nego igra i lutanje prije toga pa je kontakata već odavno trebalo biti. Sad su tu dvije opcije - dovest vatrogasno rješenje ko Sopić (iskreno se nadam da ne) da se kolko tolko spremi za Monaco ili tražiti novog trenera tjedan ili čak i više i gurnut ga u vatru protiv Monaca što nam skoro garantira poraz (ne kažem da i ovako imamo ogromne šanse za pobjedu, al veće sigurno da)...
  • emilperska
    5.4k

    Bernard orjuna Jurišić. Jedan od najvecih mrzitelja Dinama..
    "Ja tom covjeku vjerujem" hehe.

    Oko Kovača vam je najrelevantniji izvor Olivari. Njega pratite. Veze ih mozemo rec cak prijateljstvo..
  • Mali Zeus
    12.5k
    Koja bi to bila priča da imenujemo Kovača nakon ovog.
  • keppi
    208
    Čitam da novi trener treba biti "čvrste ruke",.....onda je to samo jedan izbor ....Mirko Filipović ili Hrgović.
  • emilperska
    5.4k

    Ja sam napravio screen statusa i na desktop. Pa nek stoji. Show ce bit..
  • Crni86
    3.5k
    zato je jucer pisao da je Kovac na korak do klupe, a danas da klub nikog nije kontaktirao…
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ovisi tko ce zamjena biti, Bjelica nema vise onaj stozer Rene Poms i drugi koji su bili sa njime tada, jer su i oni imali udio u pripremama i trenažnim procesima i svemu.

    Kovac bi bio po meni dobar izbor, ali problem je taj sto covjek ima svoju filozofiju i stil, problem je sto su ga u Bayernu, Thomad Muller i senatori šikanirali pa je dobio nogu, došao Hansi Flick i vratio Mullera u prvu i Bayern te sezone osvaja LP, ovdje Petkovica i Rileta ako posjedne na klupu isto mu se sprema, a to znaci da je klub taoc vlastitith igrača.

    Iskreno, ni bivši,ni sadašnji igrači, treneri, članovi uprave sadašnjeg i bivšeg kluba i pogotov navijači ne bi trebali biti iznad kluba, nitko to nije. Klub je svetinja, ne ničija firma za uhljebljavanke, peglanje love sa kartice i praonica novca.

    Sopić je ok motivator i cirkusant za pressice, sa obzirom umjesto Jakira dođeš po meni na slično kao i sa Bišćanom, u par deka je to sve.

    Ante Cacic je dobar za iznajmit ga samo na derbije i onda nek nastavi čime god se bavi.

    E sad bilo je u kuluarima navijača zazivanja Edina Terzica, sto je po meni nerealno, trener koji je sloro skinio jačeg nego ovosezonskog bayerna u bundesligi, bio u finalu lp i imao sa bonusima 4 milje placu da ce doc u dinamo za dosta manje, ako mu mozemo dat lovu onda cemo i mi euro po euro navijači skupit pa onda platimo Ralfa Ragnica, začetnika geggenpressinga.

    Radije bi dao treneru škole da vodi pa sto bude, obrazovan je, do zime može uspostavit stil igre, i skinio je Hajdukovu generaciju juniora koja je finale LP mladih igrala sa Dinamovim juniorima u juniorskom HNL.

    Ne znam, nisam baš pametan koga želit i tko bi bio bolja i značajnija zamjena, sa obzirom da ni vrijeme za ugiravanje i trenerske filozofije nije baš da nam ide na mlin.
  • Paggini
    19.6k
    Dr._Luka_Kova%C4%8D.jpg

    Vrijeme je za Kovača...
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ne znam zašto je terzić svima toliko nerealna opcija? Zato što je igrao finale LP?
    Roberto di matteo je osvojio LP sa chelseom i što sad?

    Čovjek nije vodio nikoga izuzev dortmunda, gdje su mu kao unutarnjem čovjeku dali klub u ruke. Da, LP je odigrao super, ali nemojmo zaboraviti i da je pretprošle sezone prosuo naslov u bundesligi te da je prošle sezone dortmund u ligi zapravo bio jako loš i ispod svog renomea.

    Da se razumijemo, mislim da je to odličan trener, ali ne mislim da je spreman za top klubove, ako nema slobodnih opcija, ako hoće izazov... ne vidim kao SF mogućnost da takav trener za ozbiljnu lovu uzme klub iz LP, možda si tako otvori vrata hrvatske reprezentacije, zko zna.

    Realnija mi je to situacija od gatusa u hajduku pa se dogodilo. Čak bi rekao da mi je kovač nerealnija opcija od terzića, jer ipak ima respektabilnije iskustvo i na kraju krajeva, osvojene trofeje.
  • Haza
    4.1k
    Jedan naš ex reprezentativac mi je prenio da Niko Kovač (info od jučer navečer) nije kontaktiran od kluba, da su jako male šanse da će doći (ako uopće bude kontaktiran), i da je Niko Kovač navijač Hajduka.
    Na zadnjoj temi, koja je zatvorena, sam prolio žuč po Jakiru, ali slažem se sa Zekom da moramo ostati ljudi na kraju dana, i Jakiru hvala za dvostruku krunu, ali i dalje tvrdim, da trener Dinama mora imati moralnu obavezu (zbog značaja Dinama u RH i veliku vojsku navijača), podnijeti ostavku, kad vidi da ne ide. Iz aviona se vidi da Dinamu ne ide pod Jakirom, na stranu naslov, ali tu je jasno da je Hajduk sam sebe pobjedio, i da smo imali brutalno puno sreće.
    Činjenica je da Jakir ne može nadigrati Hajduk, Rijeku i Osijek. Pa mi na Opus areni izgledamo grozno svaku tekmu, na Rujevici da ne govorim, a Hajduk nas je u tri zadnje tekme na Maksimiru dobio dva puta.
    Najmanji mi je problem Munchen, problem je što mi nemamo igru, nemamo ideju, sve se svodi na neke lucidne poteze pojedinaca, zato mi i strepimo prije tekme s Lokomotivom, jer znamo da su nam oni sada na knap protivnici.
    Nama treba jako ime, a to Sopić i Jovičević nisu, oni nisu razina Dinama, odnosno oni su copy paste Jakira.
    Nama treba trener koji neće imati problem poslati Petka na tribinu, koji neće imati problem Baturinu posjesti na klupu, koji neće biti rob senatora, nama treba trener koji je po imenu, autoritetu i karizmi broj jedan osoba u svlačionici.
    Jakir to nikad nije bio, a uostalom, govorimo o čovjeku koji je tetovirao naslov prvaka na noge, eto tu se vidi zapravo koliko je on ispod razine Dinama, kada on naslov prvaka s Dinamom ide na noge stavljati.
  • Zagi
    7.6k
    Ovisi tko ce zamjena biti, Bjelica nema vise onaj stozer Rene Poms i drugi koji su bili sa njime tada, jer su i oni imali udio u pripremama i trenažnim procesima i svemu.Navijač Dinama

    To sam i ja jučer pisao ali u međuvremenu mi je palo na pamet , pa nije u Union otišao sam u šetnju?
    Valjda je složio kvalitetan stožer za ponajveći izazov u karijeri?
  • Sibirski plavac
    1.7k
    https://sempremilan.com/bianchin-milan-fonseca-replacement-terzic-sarri

    Ova stranica kaže da je Terzić bio na San Siru za vrijeme tekme s Liverpoolom,ali neki novinar Gazzete dello sport tvrdi da on nije Milanu prva opcija nego Maurizio Sarri,a u igri su također i Max Allegri i Tudor.
  • NitkoBitan
    17k
    Nama treba trener koji neće imati problem poslati Petka na tribinuHaza

    I koga ces stavit umjesto njega? Nije bilo hrabrosti u prijelaznom roku dovest zamjenu za Petkovica pa ostajes na Kulenovicu koji je prosjecan HNL napadac kad nije u top formi.
  • keppi
    208
    Ja sam isto negdje pročitao da je Niko Kovač hajdukovac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.