• Kaktus Car
    491
    Perković je izabran da vodi momčad protiv Slaven Belupa, a vjerojatno će biti na klupi Modrih i u kup utakmici protiv Banjole, a vjerojatno i u utakmici 8. kola SuperSport HNL protiv Varaždina. Ideja je da se trajno rješenje nađe do sljedeće utakmice Lige prvaka koju Dinamo igra 2. listopada protiv Monaca.Sibirski plavac

    To valjda opet novinari samo nagađaju, jer takva odluka bi bila bedasta. Zna se koji su treneri slobodni, treba se odrediti financijske okvire za dovođenje novog trenera i onda tražiti najbolje riješenje u tim okvirima odmah.

    Ne samo da ostavljanje privremenog trenera na klupi duže od sljedećeg vikenda i Koprivnice smanjuje vrijeme novom treneru da počne raditi s ekipom prije Monaca, već i povečava šansu da se opet ponovi ostavljanje navodno privremenog riješenja trajno na klupi. Takvu grešku se ne smije opet ponavljati.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Pa cek jel ti stvarno mislis da to ide tako,on dodje kao proslogodisnji finalist LP izvede 11 igraca na teren,kaze im kako on vidi nogomet i ekipa pobjeduje sama od sebe.
  • keppi
    208
    Rekao bih da je Terzić ipak nerealna opcija. Mislim da će on u puno bogatije klubove.
  • Str1nger Bell
    1.3k


    Bok, moje ime je Marko Pjaca.

    Inače sam lijevo krilo, ali kod prošlog trenera sam igrao sve osim toga :smile:
  • M94
    1.2k
    Daj Terzica za euforiju!
  • Marcinko
    595
    Po meni je najrealniji Kovač iako nisam baš oduševljen, Kovač bi imao motiva doći ovdje pa i uz nešto manju plaću, ali Terzić ne vidim nikakve logike da pristane pa i uz istu plaću kaj je u BVB imao. Meni osobno bi prvi izbor bio Kek, ima sve traženo od iskustva i reputacije do znanja, a puno je prihvatljiviji od prve dvojice s financijskpg stanovišta.
  • GOAT
    1.2k
    Ja mislim baš suprotno, to su sve nedokazani treneri koji ce podilazit najvecim zvjezdama u svlačionici jer znaju da ce tako ostat duže na klupi.Str1nger Bell

    Ima jako puno istine u tome. Zato radije biram iskusnije i dokazane trenere makar oni kostaju vise.

    Ako trener ostaje, onda zelim da to bude iz pravih razloga jer je svojim znanjem i rezultatima pokazao svoju strucnost, a ne zato sto je kapetan rekao upravi da je nas trener bas fora lik i da treba ostat.

    Trebamo gledat van HNL-a, kako smo poceli dovoditi pojacanja iz stranih liga tako cemo i sa trenerima. Osvajanje lige je minimum i meni to osobno nije dovoljno jer zelim barem 2-3 pobjede u ovom novom formatu Lige Prvaka. Ozbiljni su to novci ali necemo do njih bez ulaganja
  • NKDZ86
    1.4k
    Ljudi moji, Terzić je ipak vrlo nerealna opcija, osim ak voli plavu boju
  • Str1nger Bell
    1.3k
    kao proslogodisnji finalist LPBBB Mataa998

    Kaj ? Di sam ja napiso išta za Terzića ?

    Pa cek jel ti stvarno mislis da to ide tako,on dodje kao proslogodisnji finalist LP izvede 11 igraca na teren,kaze im kako on vidi nogomet i ekipa pobjeduje sama od sebe.BBB Mataa998

    Pa baš na to sam se referirao, da netko dode sad za 5 minuta, nije realno da ce svoje zamisli i taktičke ideje preslikat na teren vec protiv Monaca koji je za dva tjedna.
  • KaJJe
    229
    Možda Terzić dođe da se pokaže tu i bude kandidat za repstaciju jednog dana...
    Level optimizma 99
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Ali ce puno lakse doci do nekih saznanja ko moze pratiti njegove zahtjeve ako ih bude vodio kroz par tekmi do Monaca. Bio to Terzic Kovac Bjelica ili bilo tko
  • Peškaman
    4.2k
    Ne očekujem imenovanje novog trenera prije kupa protiv Banjole,čak se i nadam da neće.
    Zato što bi značilo da se ide u pregovore s nekim ozbiljnijim,dogovaranje u dan-dva,po meni,govori da se radi o kandidatima kao Sopić/Jovičević.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    ti kao “navijač” Dinama (ako si uopće) želiš poraze svom klubu kako bi ovdje mogao napisati “jesam vam rekao”?

    zanimljivo moram priznati
    doubletrouble

    A kad uzmeš u obzir ovu ekipu koja secira svaki Jakirovićev treptaj oka i količinu patnje koju su morali proživjeti u ovih pola godine čekajući da napišu to famozno "jesam vam rekao?" onda je zaista upitno koliko Dinamo ima navijača.
  • keppi
    208
    Problem je što matematika kod izbora trenera nije baš kao obična matematika.
    Za 500 000 imaš Jakira i slične, ako daš 1 milijun ne znači da ćeš dobiti i duplo boljeg trenera ili za 2 milijuna četiri puta boljeg od Jakira.
  • Ludovic IX
    7.2k
    ja smo zelim trenera koji zeli da dinamo igra kao klub koji pripada u LP. Sa puno trke bez lopte i da svatko zna di mu je suigrač u skoro svakom trenu.

    to nisu ni krznar ni sopić ni bišćan. to je vraćanje na ove postavke ili još gore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.