• dZg1986
    505
    Ako je Kovač preskup, onda najviše smisla ima Bjelica od spomenutih. Samo da nije Sopić i drugi koji bi se učili na Dinamu
  • tp1997
    262
    Ako potencijalni novi trener dovede Petkovića u red, dovede ga u formu, i podredi ekipi, onda svakako da Petković mora igrati.

    Nije poanta Petkoviću se svetiti tako da ga se zakuca za klupu, niti da bi on bio problem. Poanta je da dođe trener koji će znati s njim, kao što je znao Bjelica.

    Isto kao što nikome nije bio problem da je Sammir centralna figura kod Vahe, jer ga je ovaj, kao što kažeš, doveo u red.
  • ZgDLions
    395
    Štimca ovi exkluzivni mediji ne spominju, čudno jer je dobio pedalu.
    :grin:
    Nije lako upravi, svi bi Jakira nogirali, a da ima koje suvislo ime na rosteru i nema.
    Vaha mi se čini malo prestar, a ima li smisla ponovo Bjelica?
    Trebao bi neki mlađi potentni strani trener, ali kako ga prepoznat, valjda je SD vodio neke bilješke i razmišljao da ovaj dan jednom mora doći.
    Nije da se Jakir nije trudio silnim porazima i lošom igrom dati do znanja da treba nekoga imati u rukavu.
  • austrijanac
    4k
    Ma nikakav Sopić, znaju Marić i Zajec da bi to bila greška.
    Zamjeralo se bivšoj upravi na biranju trenera koji se uče na Dinamu, sigurno neće i sami napravit tu grešku.
  • Crni Petar
    10
    Meni smjena trenera nema smisla ako nemaš DOBRO rješenje kao plan B.

    Smjena trenera samo radi smjene trenera mi nema apsolutno nikakvog smisla.

    Mislim da trenutni kadar Dinama i treba i zaslužuje nekog ozbiljnog trenera s europskim iskustvom koji u isto vrijeme i košta.

    Meni se kao idealno rješenje s obzirom na kadar i trenutno stanje u momčadi čini Vladimir Petković (bivši izbornik Švicarske).

    Njegove momčadi igraju čvrsto u obrani, kompaktni su i munjeviti su u kontrama, a opet, kada su dominantna momčad, znaju igrati na posjed.

    Niko Kovač, ili bilo koji trener tiranin, mislim da trenutačno nije dobro rješenje za Dinamo. Kovač, konkretno, otkud god da je išao, ostavio je iza sebe spaljene mostove i odlazio je na "pas mater".

    Ne treba Dinamu trener koji će gaziti igrače i iživljavati se na njima. Znaju oni igrati nogomet. Nego treba trener koji će im dati neki smislen i funkcionalan okvir igre, i trener koji se na neki ljudski način neće dat za*ebavat.
  • rioda
    4.8k
    Čudi me da Kek još nije nigdje spomenut, bar se on uvijek tradicionalno spominje kao kandidat :grin:
  • tp1997
    262
    Možda nas zavaravaju sa Kovačima i Sopićima dok spremaju Keka u tajnosti :lol:
  • nemapredaje
    3.2k


    Čovjek je izbornik Slovenije. Nije budala napuštat tu poziciju i preuzimat Dinamo.
  • ShanKu
    733
    sad kad indexčani pročitaju tvoj post, očekuj novi članak za Keka
  • IceMan
    2k


    Vladimir Petković je trenutno izbornik Alžira, tak da teško da je dostupan.

    Al ideja, da, moram priznati i nije loša.
  • NBC
    28
    Nakon sinoćnjeg debakla ovo traje predugo.
    Jakir pod hitno mora biti bivši , a klub odriješiti kesu za trenera.
    Osobno nikad ne bi dao treneru bez predigre-a da vodi klub.Kupili smo 7-8 igrača i treba platiti i trenera. Od hrvatskih trenera zvao bi Bjelicu i nikoga više.
    Sopić je u rangu Jakira ,tako da bi ga odmah prekrižio. Kek mi je odličan trener, ali ja nikad ne bi uzeo trenera koji navija za klub koji nam je najmrskiji Tako da je izbor sužen i treba hitno reagirati.Malo.me čudi da Zeko nema u šeširu spremnu zamjenu, jer tako je to u nogometu moraš uvijek imati zamjenu....
  • ZGWest
    565
    Edin Terzic?
  • Olmic
    3.6k
    Ovakva sutnja iz kluba moze znacit 2 stvari. Ili ni ne pomisljaju na smjenu i sve su novinarska izmisljotina ili rade “ozbiljno” i iznenade nas sa nekim imenom kao i sa transferima kad nitko nis nije znao..
  • Crni Petar
    10


    Znam da je, ali i Dinamo trenutno ima love.

    Vjerujem da bi se dala dogovorit nekakva razumna odšteta ako bi on htio doći.

    Dobro dugoročno trenersko rješenje vrijedi i platiti. Ovaj kadar to zaslužuje.
  • NBC
    28
    super trener, ali bojim se nerealno da dođe k nama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.