• Majki2111
    3.2k
    :lol:

    Ma samo sam primjetio to unazad kratko vrijeme. Nisam prije baš obračo pažnju na to.
  • deda
    32.8k
    Istina i ja volim druge dijelove gole na ženama :lol:
  • Infinity
    16.5k
    Istina i ja volim druge dijelove gole na ženama :lol:deda

    Dobro si ti. Mozda smo mi njega skroz pogresno razumjeli :lol: :lol: Zene, dajte sise na vidjelo kao nekad, ne zezajte postene ljude :cool:
  • Markelo
    2.6k
    Ma to neke kamenjarke izlazile iz busa, Majki. Trebao si im ukazat na vaznost dugih carapa
  • Dino
    2.7k
    Goli zglob ili Goli pištolj?
    Goli zglob ili goli k?
    Goli zglob ili goli život?
    Zglob goli ili da zub boli?
    Neki tip sa Zapada

    Goli zglob
    Goli zglob
    Goli zglob
    Hmmmm tesko al reko bi zglob goli

    Majki ili 20 srednjoskolki?
  • EastsideZg
    214
    Generacijsko pitanje, uzet cu majkia:razz:

    Cim vidim Majkiev upis, znam da ubrzo slijedi i upis Nekog tipa sa Zapada, i to su mi redovito najzabavniji trenutci na Zoni. :lol:

    Operirane / prirodne cure?
  • Majki2111
    3.2k
    Nije do čarapa. Da bar je... :grin:

    Prirodne

    Airwaves ili Orbit
  • Dino
    2.7k
    Airwaves

    Carape i japanke ili carape i sandale?
  • Neki tip
    21.3k
    Cim vidim Majkiev upis, znam da ubrzo slijedi i upis Nekog tipa sa Zapada, i to su mi redovito najzabavniji trenutci na Zoni. :lol:EastsideZg

    Majki me po svojim upisima podsjeća na jednog mlađeg člana šire familije, sa ženine strane. :)

    Ima taj neki miks krajnje nepromišljene iskrenosti iz koje proizlaze svakakve provale (kao sto @agramZ reče, pa ne moras svaku svoju misao napisat na forum.. :)), možda i nehotične provokativnosti, ali i znatiželje i čuđenja svojstvenog više mlađoj, ali bistroj ekipi.

    Ne zaključuje uvijek logično, zapravo, najčešće je sav zbr(č)kan i piše piz..rije, ali promišlja, mozak nije umirovio u 21., a to mi je nekak poticajno za zajebanciju i komentiranje. :)

    A i super mi je s kojom strašću i zanimanjem priča o meni najnezanimljivijem polju prirodnih znanosti uopće - kemiji. Nešto što su meni samo dosadne formule koje više ili manje pamtim iz gimnazijskih dana, on tu i tamo pretvori u priči u neš konkretno i primjenjivo pa me veseli mogućnost informalnog učenja. :)

    Kako god bilo, @Majki-Papi2111 ne daj se! :strong:
  • Neki tip
    21.3k
    Carape i japanke ili carape i sandale?Dino

    :lol:

    Moram sandale odabrat, japanke bi pogurale čarape među prste.. :grimace:

    Šuškavi gornji dio trenirke na traperice ili kožnjak na trenirku?
  • KlasicZg
    556
    Suskavac na traperice

    Prsluk ili jakna
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Jakna

    Slanina ili kobasica
  • Majki2111
    3.2k
    Kobasica

    Oportunizam ili ponašanje po principima
  • Dino
    2.7k
    Svakako ponasanje po principima, al smatram da oportunizam ne mora bit nuzno los, vjerujem da to vise razumije @Neki tip sa Zapada pa nek mozda i on da svoj odgovor na Majkijevo.

    Dzumbir i chili papricica ili cesnjak i ljuti feferon?
  • TrnskoU18
    271

    Cesnjak i ljuti feferon
    Ćevapi ili kobasice?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.