• tp1997
    261
    Ha onda ako ne okrenu Bjeličin broj, bojim se da idemo putevima nekih starih vremena i u reciklažu hrvatskih polutrenera.
  • tp1997
    261
    Rado bih mu vjerovao, no sve mi se više čini da su neke točke prijelazog roka dosta promašeno određene.
  • E46
    632
    Nikako Kovac za 2.5 milje eura, to je previše novaca, nije ta kvaliteta. Ako se daje tolke pare onda stranac ili neko jeftinije rješenje od Kovaca
  • Maximo
    490


    Mislim da je ovo najveća mogućnost....Marić je drukčiji mentalitet, sumnjam da idemo dosad putevima kao domaći HNL prosjek treneri
  • Paggini
    19.5k
    Koji treneri su ranga 2.5 milijuna eura i dostupni su?
  • diebalo77
    184
    Možda Neno zbilja dođe
  • IceMan
    2k
    Šta je s Bjelicom?

    Nešto se sve stišalo oko njega.

    Nisam siguran dal je i on taj, pošto mu se stručni stožer raspao.

    Na kraju će stvarno to biti neki Sopić ili Mirijev Riera.
  • Captain America
    17.6k
    Možda Neno zbilja dođediebalo77

    Prima i dalje lovu od Uniona. Vjerojatno je to ona točka prijepora koju je kolega danas spominjao.
  • Big Daddy
    1k
    Ovoj ekipi treba zbilja Niko Kovač. Lupit će o stol, tko se zajebava ide na tribinu, treninzi njemačka škola, krv će pišati. Nema više zajebancije kao kod Jakira.
  • Bruh
    921
    Znači potencijalni povratak u "korporaciju"
  • Big Daddy
    1k
    Bas to, to mi uvijek zvoni kad cujem da se on povezuje s Dinamom.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Ako se ne varam izbornik Španjolske je imao ili ima plaću manju od milijun eura...mi realno možemo čudesa dovesti, ali svi smo svjesni da ćemo se iz nekog razloga limitirati na domaće tržište.
  • Bruh
    921
    Treba neki trener koji neće trpit šetanje Petkovića i taj karakter igram kad mi se da. Da igrači shvate da nisu ovdje jer su "veterani" nego zbog svoje igre... bljuje mi se od tih fraza.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Meni se dosta svidio rad Kaspera Hjulmanda s Danskom reprezentacijom. Iako su pred kraj njegovog mandata Danci htjeli da ode radi lošijih rezultata ne smije se zaboraviti da su pod njim 2021. prvi put nakon slavne 1992. ušli u polufinale nekog natjecanja i da sudac nije pogurao Engleze vjerojatno bi ih odveo do finala i medalje. Također je osvojio dansku ligu s Nordsjaelandom. U Mainzu se jedino nije baš proslavio. Nedavno sam našao podatak na onoj listi plaća izbornika s ovogodišnjeg eura i navodno je on bio plaćen 1.150.000. Mislim da je to ok i prihvatljiva cifra za Dinamo. :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.