• OBIGB
    605


    OK, sad dolazimo do vaganja argumenata. Da li je rangiranje po vremenskom dolasku na TP jasno mjerilo u odnosu na online? OK, moj vremenski dolazak na TP više ovisi ommeni samom nego snaga/brzina interneta koju imam doma ili gdje već? Ne, nisam u mogućnosti doć 12 sati prije na TP. Ako je klubu tako lakše, donekel razumijem, ne da im se slusat o serverima i intenetima, al kako su moje sanse na TP povecane ako nisam u mogucnosti doc na isti? Neko ce mi rec da nisam dovoljno fanatik ili?

    Razumijem da se negdje mora presjeć, ali ne vidim razlog zašto bi to bilo u korist stajanja unredu. Gledam tehnološki, operativno kako god.
  • Neron53
    589

    Po tvome ispada da se zagovara iskljucivo TP.
    A to nitko ovdje nije napisao.
  • NitkoBitan
    17k
    Ja sam napisao da zagovaram samo karatanu za Salzburg i Bratislavu. Kada ponuda nadmasuje potraznju moze i online.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Jednog dana ćemo moći imati sustav zbog kojeg će ova, kao i mnoge slične rasprave, postati redundantne. Ovo sad izmišljam, ali recimo da imaš sustav koji boduje lojalnost od 0 do 1000. Pet dana prvokupa za članove, svaki dan podijeliš u nekoliko dvosatnih ili trosatnih slotova pa u ponedjeljak od 9 do 12 kupuju oni s više od 900 bodova, od 12 do 15 oni s 800-900, od 15 do 18 oni sa 700-800. Istim tempom sljedeća dva dana, onda u četvrtak za sve s bodovima, a u petak i za one bez bodova. Za ove mega koncerte se ulaznice kupuju tako da prvo moraš ući u lobby, ne mogu milijuni odjednom skočiti na sve ulaznice - tako i mi možemo imati lobby u koji se ulazi po lojalnosti.

    Kao što sam rekao, ovo izmišljam, to je samo ideja. Ali nešto takvo ili slično tome će neminovno jednom postojati.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Netko tko ce ici u godinu dana samo na Bayern ce kupiti online kartu jer moze sa kauca.
    Teze ce se takvi ljudi odluciti na dolazak na TP i kampiranje.
    Vecina tih ljudi bi i isla i Salzburg ali im se nece dati ici do TPa.
    Jednostavno, fizicka kupovina dijelom odbija ljude koji biraju tekme i gostovanja.

    U tu ruku mozes reci da je pravednije na TPu. Naravno da onda nije pravednije za ljude koje nisu iz Zagreba i kojima je tesko izdvojiti dan za dolazak u Zagreb.

    Jbg, nikad nije savrseno, uvijek će netko biti 'zakinut', i jako ke tesko pogodavati svima, kao sto ljudi iz kluba ovdje pisu.
  • NitkoBitan
    17k
    Ali opet u danasnje vrijeme mozes nekog nac preko interneta ili obavit preko poznanika. Slikan dokument i posaljes novce online... Ne treba se banalizirat do te razine da ljudi izvan Zagreba nemaju opciju osim osobnog odlaska do karatane u Zagreb.
  • nemapredaje
    3.2k
    Nadrobili ste dvije stranice o raspravi online ili TP, a jedini ispravan zaključak je da mora biti omogućeno i jedno i drugo.

    Točka.
  • Neron53
    589

    Tako je. Najnepravednije je forsirati samo jedan nacin prodaje. Nadje se neki balans i to je to.
  • ZrnTSCHeZ
    59
    Karatana hendikepira sve nas koji nismo iz ZGa.

    Nama kojima je i svaki Max udaljeniji nego ZG ekipi pola HNLa za dolazak na karatanu kao prvo treba uvijek godišnji, a kao drugo iziskuje i nepotrebne troškove...i onda potrošiš dan i lovu za put, a ostaneš bez karte jer dođe lokalna ekipa s buntom iskaznica pa pokupi tih par stotina ulaznica.

    Kada bu se uvodil "loyalty" program svakako treba imati na umu opciju da možeš "prijaviti" ulaznicu i dolazak na tekmu za koju kartu nisi kupil preko gostujuće kvote.

    Jer, primjerice, za Rujevicu je službeno 400tinjak karata, za Opus 600tinjak ulaznica koje se prodaju preko dinama...mi koji se u tu kvotu ne možemo ugurati jer ili nismo dio grupe ili jer ne možemo doći na karatanu, snalazimo se na svakakve načine, plaćamo i znatno veću cijenu da si osiguramo tekmu...a nismo vidljivi sustavu i kaj se neke evidencije dolazaka na dinamo tiče, nema nas
  • NitkoBitan
    17k
    Nama kojima je i svaki Max udaljeniji nego ZG ekipi pola HNLa za dolazak na karatanu kao prvo treba uvijek godišnji, a kao drugo iziskuje i nepotrebne troškove...ZrnTSCHeZ

    Jer eto ne mozes na Zoni pitat da uzme za tebe (ili preko bilo koje Dinamove " fan page" stranice?
  • OBIGB
    605


    Ja zagovaram stav da se sto vise moguce forsira online u odnosu na TP, gdje god i kad god je moguće, za kontigent karata koji se nadje u slobodnoj prodaji. Jednostavno mi ne lezi cinjenica da je pravednije tj da su iste mogućnosti izmedju online i TP, u 2024oj kada se sve optimizira, tehnologizira itd itd..
  • Kepec
    5.4k
    3 dana do utakmice u Koprivnici, a klub još nije objavio nikakve informacije vezano za ulaznice.
    Zašto tu nije ispisano 30 strana o tome? U čemu je problem? Gdje ste ljudi? Gdje ste nestali? Tekma je za 3 dana nema informacija. Zašto se ne ispituje hoće li biti online ili fizička prodaja, hoće li biti prvokupa, koliko ide na popis? Gdje je nestao čovjek, gdje se skrivao?
  • NitkoBitan
    17k
    Koprivnica online kao i uvijek, ostalo 100 karata za gostujuci sektor po 10 eura, sve okolo 20. Navali narode...

    https://www.ulaznice.hr/web/event/106/134
  • Neron53
    589

    Zato sto ljudi koji inace idu u Koprivu sve vec znaju: kako , gdje, kada....nema tu nepoznanica ni padobranaca. Barem su takvi rijetki kojima je put u Koprivu nepoznanica.
  • ZrnTSCHeZ
    59

    Jer je vrlo jednostavno: kao i uvijek kupiš online bez da trepneš, karata sasvim dovoljno jer nitko ne otrgne u startu golemi dio kolača, pozerima nije napeto, a uz to je na sjeveru domovine udarni vikend za berbe pa bude dio ljudi i to spriječilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.