• Zvonkec
    57
    Trebalo bi I školu provjetrit juniori su nam trčali isto ko i prva protiv bayerna pojačat fizikalije na svim razinama pod hitno ili nam sljedi košarka i rukomet scenarij
  • Zagi
    7.6k
    Možda je pitanje, jeli to za otkaz ili je sve ovo hrvatska realnost.keppi

    Za otkaz.
  • prefontaine
    315
    ne znam jeste li primjetili, ali oni i na utakmici imaju veliku zastavu tih boja
    Screenshot-2024-09-18-14-19-05-522-com-opera-browser.jpg
  • DiddyGuela
    2k


    Lagano prebacujes narativ na "uprava je kriva za sve", pa taman i da vratimo Fergusona iz mirovine siguran sam da bi ti imao zamjerku jer ti je nogiralo Jakira.

    Prozirno.
  • j00k3r
    17
    Poštovanje,

    sve ovo što dolazi - odlazi - dolazi je katastrofa.

    Dinamo je već odavno trebao da odluči dal žele vječno ostati provincijalci HNL-a, ili ozbiljan Europski klub, a još uvijek nisu.

    • astronomske cifre u 24/25 od 3 mil EUR-a = provincija
    • treneri povratnici, početnici i benzinske = provincija

    Od ozbiljnih (svjetskih a naših) likova, tu je gospon Terzić, i ako je ta uprava u Dinamu ozbiljna, ili idi kako spada, ili pusti Jakira brate, jer sve drugo šta se piše i spominje, pa ni Hajduk nije toliko smješan.

    lp
  • dzis
    807
    Jakir je vani
  • Droljo
    8k
    Jakir je vanidzis

    Otišao pit sa majkijem?
  • nemapredaje
    3.2k


    Udaraju po višnjevcu
  • NitkoBitan
    17k
    Nije skupa otpremnina niti novi trener kad je remi 700 tisuca eura a pobjeda 2,1 milijuna. Ima jos 7 europskih utakmica a bilo bi pozeljno i da se prvenstvo osvoji bez vecih problema.
  • superhik
    11k
    Jakir je vanidzis

    Pa da vani je. U Njemačkoj
  • Sixthway
    457
    Čekam službeno. Već smo imali takve otkaze pa na kraju ostao
  • Davieboy86
    211
    Oni to imaju na tribini godinama vec. Zato su na razini DE smijesna i ismijavana tribina. Ali i kao takva jucer je za nas bila nedostizna. Mi osim tih 5 min gdje su pali golovi srednja zalost. Kako ekipa tako i tribina nam nije uopce optimalna. Puno starijih sa tribine ima slicno misljenje. Ocito je da kod klinaca ne stimaju neke stvari i na nama je da uskocimo.Hoce li se to desiti? Iskreno , ne vjerujem jer i kod starijih juver brfo pozera koji moraju biti vidjeni , a na tribini nisu otpjevali ukupno 10min . Jucer takodjer lik sto je vodio navijanje ,ono brate, bez imalo mrvice osjecaja. Sve sto se moglo skandirati krivo i u krivo vrijeme je bilo tako. Gubljenje po 30 sekundi vremena nekim kao motiviranjem ekipe prije pjesme. Frende ako ti dinamo na Allianz Areni nije dovoljna motivacija onda jebiga ali imas problem. Na sve se kasnilo. Svaki skoro izbor je bio kriv.I nemojte sada kako su gastici krivi itd mi smo svoje ispod nase tribine jebeno odradili ali realno nase izdanje jucer je bilo bas bas lose. Ja sam danas izgubio glas i nije od skandiranja po trgovima. Puno nas se treba upitati jel i kod mene isti slucaj? S obzirom na broj te ekipu jucer ugl nase po meni vrlo lose
  • Droljo
    8k
    Pa da vani je. U Njemačkojsuperhik

    Jel ovak:
  • NitkoBitan
    17k
    Kakav je Niko Kovac posto vidim da se spominje, stil igre...?

    Nesto mi zvoni da je rigorozan...
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Bome se u prijenosu culo nase vise nego dobro, ja i svi koji smo gledali mso se jezili od ponosa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.