• Sixthway
    457
    Kruno Jurčić
  • Peškaman
    4.2k
    Dobit ćemo Bišćana, uvjeren sam.
    6m
    Daliban

    Nadam se da nećemo,prvi put nije prošlo, u budućnosti nekad apsolutno za ali je premalo vremena prošlo da bi se opet vratio.
  • Daliban
    1.6k
    Šafarić je impresivan,kako je samo junacki izasao na poljud nakon ispadanja hajduka od ružnobureka.
    Siguran sam da bi s njim gazili u derbijima. Wild card freudian slip bipolarni nogomet.
    DiddyGuela

    Nastavite sanjati Terzića, to je redikulizam. Pa krepana mačka ne bi preuzela Dinamo nakon ove blamaže.
  • ShanKu
    733
    Novi trener Dinama mora bit netko tko bu igrače gonil i tjeral na treningu i utakmicama, pa koji odustane od trčanja, na klupu dok igrač ne razmisli kaj bu sam sa sobom. I težit tome, da uvijek treba bit bolje od prošle utakmice. Ko je takav od slobodnih trenera, bolje vi znate od mene, takvog želim u Dinamu.
    I mora imat mentalitet kluba, pobjednički mentalitet. I tu i tamo mora dobit crveni karton :sweat: (znam sad ste se sjetili odma Bjelice.. ) ali eto primjera
  • keppi
    208
    Za mene bi Niko Kovač bio katastrofa....previše je za naše podneblje tvrdolinijaš. Svugdje gdje je trenirao posvađao se s nekime od igrača, tako da još i danas povremeno neki pljuju po njemu. Isto tako bio bi preskup za nas i uz eventualni popust.
  • DiddyGuela
    2k


    Bolje sanjat Terzica nego se nadat Safaricu
  • Nevo7
    764
    shodno time, želim vidjeti i Marićevu i Jakirovićevu ostavku na stolu.
    A svlačionicu se, nažalost, uvijek pita.
  • Daliban
    1.6k
    Nadam se da nećemo,prvi put nije prošlo, u budućnosti nekad apsolutno za ali je premalo vremena prošlo da bi se opet vratio.Peškaman

    Nisam ga želio ni prvi put, a kamoli opet u budućnosti. Nažalost, mislim da je realnost da će ga vratiti.
  • keppi
    208
    Možda se Zajec spusti na klupu....
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ničota jel čitaš?

    Pojavila se čak i glasina da bi Štimac mogao biti novi trener.
  • javolimtebejako
    1.5k
    Wild card freudian slip bipolarni nogomet.DiddyGuela

    nikad nisam mislio da ću vidjeti ovih 6 riječi u nizu...
  • Toni90d
    388
    Edit.

    Isprike

    Iako se nadam da će ta vijest biti službena
  • prefontaine
    315
    Kakav Kek ljudi moji, pa pod njim bi svaka utakmica bila tvrda i na 1-0, a mladi bi dobili par minuta u kup utakmicama. Next, please
  • don
    5.5k
    istina je.
  • keppi
    208
    Početak je sezone....još smo u svim natjecanjima in...prilika za novo lice.....Vedran Ćorluka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.