• Jurki
    11.7k
    Ja spavat nisam mogao od očaja, razmišljam kako da se izvučem od odlaska na posao, a ova prevara ima obraza smatrati da i dalje treba biti trener klubadb-izbjeglica

    Sve si s ovim rekel.. treba imat srama i postenja i reci.. decki to je to i otici.
    Jakir nije dorasel ovom Dinamu. Previse je utakmica sjebal.
    Pickast pristup najvise je problem.

    I kak si napisal..trebat ce danas otici na posao.. i vec znam da nam se budu krvi napili.. jbg takav je zivot.

    Jakire i se(r)natori de vam je obraz? Poslati Ogiwaru pred kamere.. de je Ademi, Rile, Petko? Pickice obicne. Samo za slanje Ogiware pred kamere bi im posebno sprasil kaznu.
  • Kermit
    105
    Pickast pristup najvise je problem.Jurki

    I to se ponavlja. Od derbija do Europe, mi ispadamo tetkice.

    A ovo da su poslali Ogiwaru je dno dna. Zna se koja je zadaća i odgovornost kapetana i zamjenika.

    Za kraj, iako je jutro je pametnije od večeri, gorak okus u ustima i dalje ostaje.

    No Dinamovci, nema predaje!
  • NitkoBitan
    17k
    Jakire i se(r)natori de vam je obraz? Poslati Ogiwaru pred kamere.. de je Ademi, Rile, Petko?Jurki

    Drze ljestve treneru!

    Mislim da nitko nije stao glavom i bradom ispred kamera i preuzeo odgovornost ili se ispricao... ajde da je 4,5,6 komada, ali 9... narusavaju ugled kluba pickice a skoro su svi vise placeni nego bi igdje bili, i jos se k tome negdje sakrivaju i salju Ogiwaru pred kamere kao topovsko meso.

    Eto nam klasa, legendi kluba, vojnika, senatora... sve prazna prica. Ocemo rezultate a ne populizam.
  • Jurki
    11.7k
    hah ne znam dal je bas situacija takva da oni mogu drzati ljestve treneru..
    Ademi igra sporedne uloge, Rile ima ugovor jos 9 mjeseci.. upitno je jako dal ce mu biti produzen ugovor...Petka lagano boli kurac za sve.
    Lani je ovo moglo proci.. al sad kad se uprava stabilizirala.. vidjet cemo.
    Ovo je između ostalog potop Zeke, Marica i kompletne sportske struke.. znaju oni jako dobro kaj se mora odrezati.
  • LaznjakProsineckog
    642
    Nadam se da ste se vi koji ste autima svi sretno vratili doma i da nije bilo nikakvih sudara putem. Laka noć svima
  • marcio amoroso
    36.4k
    Kao prvo nadam se da će svi sretno doći doma. Ljudi su umorni, razočarani i sretno svima. Mi smo evo hvala Bogu na pol sata od Zagreba.
    Kao drugo pozdrav svim dečkima sa Zone koje sam sreo i koji su gledali ovaj epski, povijesni poraz.

    Osvrnuo bi se kratko na intervju trenera i na izjavu da ima podršku momčadi. Momčad je svoju podršku iskazala sa 6 prekršaja u 98 minuta i sa ovom povijesnom blamažom. Ne služi im to na čast, ali kad za vođu imaju miša onda nije ni čudo.
  • Nolifer
    8.1k
    Igramo isti sport, no sad se vidi razlika između njih i nas, nebo i zemlja. Moramo još puno, puno raditi i učiti, da bi bili ko oni, da bez straha meljemo i meljemo sve pred sobom. Na nama je da to i napravimo. Resetirani jesmo na tvorničke postavke, tak da gore od ovog ne može... Čekaj, bit će još BvB, Slovan, Monaco, Celtic, Milan, Arsenal, počelo me bit strah....
  • superhik
    11k
    Za ovo odgovornost trebaju preuzeti apsolutno svi. Uprava, trener, stožer, igrači... I djelovati u skladu s odgovornostima.

    Uprava treba pozvati stožer na razgovor i pitati ih koji su kurac radili u prijelaznom roku i pripremi zadnjih utakmica.

    Treneru pedala još jučer pa ćemo se natezati po sudovima oko otpremnine gdje će isti trebati dokazati kako nije njegova odgovornost najteži poraz u povijesti kluba!
    Ej, u povijesti kluba!

    Igračima srezati ugovore. Nadam se da su se jučer pogledali u ogledalo i rekli sami sebi: "Čast sponzorušama, autima koje imamo i ugovorima, ali mi nismo nogometaši. Mi smo amateri. Mi smo danas primili 12 golova. Mi ćemo ući u povijest kao momčad koja je doživjela najveći poraz u povijesti kluba."
  • Time
    855
    https://youtu.be/Ceroi9JMLwQ?si=z6RD1OixB_3IIfVz
    Samo se nadam da ni igraci ako imaju imalo obraza nisu spavali nocas...jutro je cesto pametnije od veceri ali ovaj put nije.Za ovu sramotu Jakirovic mora letit,ali Ristovski je upravu...samo zajedno ovo mozemo prebrodit.
  • Jurki
    11.7k
    Ristovski da ima muda bi stal pred kamere nakon ovakve blamaze.. a ne kaj su bacili pod autobus jadnog Ogija.. igraca sa vrlo vjerojatno najslabijim ugovorom i koji je sluzbeno na posudbi u Dinamu.

    I u tome se pokazal Jakir kakva je pickica. Ako si jebeni trener naredi kapetanu da ide pred kamere.. ceka jebenu otpremninu.
    Nakon ovakvog debakla.. poderal bi svoju trenersku diplomu.
  • Omake
    2.5k
    Kaže kralj, Nije mala stvar zabiti Bayernu dva gola hahahaha. Muko moja
  • Time
    855

    Sve znam,pokusavam sam sebe utjesit
  • CastAway1986
    1.4k
    Teško je bilo šta pametno reći..Ljepše bi zvučalo 5:0 nego ova tragedija..Boli najviše pristup igrača kao da igraju neki seoski turnir bez žara i borbe , preplašeni..
    I mi navijači smo malo poletjeli pa smo pojedine nazvali megapojačanjima a sad se vidi kolika je to razlika protiv jedne velike momčadi kao što je Bayern..
    Može ih biti sve sramota radi svih ovih ljudi koji su dosli iz milijun krajeva svijeta da ih bodre i cija pjesma nije prestala..Sad nek skupe muda i iskupe se u iducoj utakmici kako god znaju i umiju..
    I za kraj Jakir , cesto sam ga branio ali ovaj poraz je najviše njegova krivica , taktika nula bodova i neznam kako se može iskupiti za ova dva poraza u nizu..Bjelica je slobodan samo kažem...
  • mali M
    5k
    Sve ću prešutit, Jakira neću spomenuti jer se nadam da je to zadnje što ga spominjemo, ali ono što me najviše još jučer pikalo... 6 faulova... Nakon 4:2 da ih je Petko skupil na centar i rekel "hoću videti faul svakih 40sek" mi nebi više gola primili... Al, to tak bude... Nije bezveze rečeno bolje imati 10 miševa koje vodi lav, nego 10 lavova koje vodi miš...
  • Danko
    1k
    Kak buš napravio faul na igraču kad ga nemreš ulovit?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.