• Do kraja2023
    185
    Treba se zahvalit Jakiru i stozeru za sve kaj su pruzili prosle sezone al ocito da dalje oni nemaju kapacitet.
    Nije sramota jednostavno ne ide, mozda ni njihova zamjena nece bit bolja al promjena se mora desit.
    A nama navijacima ostaje biti uz klub i dat podrsku 100%.
  • cibona
    2.9k
    Eto naš dragi Ristovski ima samo jednu molbicu, a to je da "svi ostanu skupa", aludirajući na ostanak neznalice Jakirovića u Dinamu.

    E pa dragi moj Rile, hvala Bogu da u ovoj upravi nema Tajnice i ostalih protuha pa Ademi i drugi senatori neće imati glavnu riječ oko trenerove sudbine!
  • Keyser Soze
    10k
    Čovjek je bio uvjerljivo najgori na terenu.
  • NitkoBitan
    17k
    Molio bi se da trener ode iz kluba ruku pod ruku sa nekim senatorima jer inace iskoraka nema!

    Ne zanima me taman da imamo 7 tamnoputih, rezultat je na prvom mjestu.

    Neka cistka krene vec ovaj zimski prijelazni rok, novaca se ima a valjda je sportska struka na dovoljnoj razini da uoci probleme.
  • NitkoBitan
    17k
    Ne trebamo dovest sesticu imamo Ademija, ne trebamo 3. napadaca imamo Petkovica i Kulenovica...

    Pa mi jbt nista ne trebamo, cveta cvece u nase preduzece!

    A onda kad nam 2-3-4 igraca na terenu ne mogu trcat i pratit tempo te se zbog toga raspadamo ne znam tko je kriv... Daj tih 2, 3, 4 milijuna eura vise za transfere da se ovako ne sramotimo i uzimamo krunicu u ruke gledajuci kako nam igraju pojedini igraci.

    Rile se trudi ali ne ide, klupa. Ademi nije za HNL a kamoli za Ligu prvaka, njega i da na klupu stavis opet se molis da ne zavrsi na terenu. Petkovic se presetava te je odavno procitan, kvalitete kakve bi trebala imat devetka nema - brzinu i okomitost.
  • NitkoBitan
    17k
    Zadnji moj komentar prije odlaska u krpe... Trcanje po protivnicke dresove nakon ovakvog poraza je uzasno ponizno!

    Kad ti je u glavi pred kraj tekme da trebas doma uzet Kaneov dres umjesto da primis sto manje golove i ne oboris negativni rekord... ma nemam komentara. Debili bez mozga i empatije prema svojim navijacima.
  • Nogo
    3.6k
    Protiv Slavena treba staviti skoro pa drugu postavu jer pola ekipa nije ni zaslužilo zaigrati u Koprivnici.

    Neva, Rpg, Berni, Torrente, Mikić, Pavić, Kačavenda, Stojković, Hoxha, Cordoba i Kule u napadu.
    Mislim da će dečki bar dati 100% od sebe!
  • Toni90d
    391


    Ne slažem se, ovu postavu od večeras pustit da trči po Koprivnici i Banjolama, a ove nabrajane uvrstiti u prvu momčad protiv Monaca. Treba ih kažnjavati sa tim "slabijim" utakmicama, a ne ih nagrađivati sa odmorom.

    Moj osjećaj i pogled na teren, Baturina buši trenera maksimalno, Petkovic ga prati, Ademi i Rile čuvaju leđa treneru.

    U svakom slučaju je vrijeme za promjenu na klupi, nekog sa mudima, koji će posjesti igrače na klupu/tribinu radi ne zalaganja i jer ne mogu pratiti tempo igre.

    Nakon ove utakmice svi moraju biti na velikoj 0, i ispočetka dokazivati svoj status u momčadi kroz igru i treninge. A ne da je*eni trener na početku priprema kaže da nisu svi isti i da ih ima koji su u prednosti radi starih zasluga.

    Glava me boli od zadnje tri utakmice (Rijeka, Hajduk, Bayern).

    Koliko god ne volio Ćaćića, on je televizor u boji na prema Jakiru, što se tiče terena, a nije da je Ćaćić neki veliki trener.
  • cibona
    2.9k
    Pišaj po analfabetima sa Zone.

    Jel vam bar malo neugodno? Znam da nije, nemaju pojedinci obraz.
    Captain America

    Od šoka sam i dalje budan, sada malo čituckam temu, pa sam naletio na ovaj smiješni post. Spada li ovo u domenu uvreda ili ćemo to računati samo kao jedan u nizu njegovih ograničenih, kratkovidnih i neukih postova?
  • Žan
    160
    Oka ne mogu sklopit toliko da sam utakmicu opet gledao sa pokrivacem preko glave svakih 7 minuta. Neno spusti se ako Boga znas !
  • Ivo86
    52
    Evo i ja sam sad tek do kreveta došo nakon katastrofe sa Minhenskim vlakovima.

    Izgledali smo kao amateri, ovo je sramota poraz.
    Ali atmosferu nakon 3-2 neću nikad zaboravit
  • Chempers
    115
    Svaka čast Mariću! Pojačanja su top, nema dalje.
    Kao što je mnoštvo forumaša potvrdilo, možemo biti konkurentni s free agentima!

    Nakon ovoga više nećemo ni željeti ući u LP.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ljudi moji, o čemu mi pričamo?
    Pojedinci spominju loš prijelazni rok, slaba pojačanja i slično. Gledam i ne vjerujem... :monkey:

    Koliko dugo se igra liga prvaka?
    Koliko dugo je trajao period natjecanja sa skupinama? Koliko je to odigranih utakmica? Koliko je klubova tu igralo? Koliko puta je bayern igrao doma sa klubovima iz slabijih liga?

    Pazite sad: Nitko nije primio 9 komada u jednoj utakmici!

    To je brojka koja se rijetko događa i u pretkolima, a tamo amaterske momčadi, iz mikrodržava sa par desetaka tisuća stanovnika igraju protiv profesionalaca. Kad je dinamo nekome uvalio 9 komada? To se rijetko događa i u kup utakmicama protiv niželigaša. San Marino u svojoj reprezentativnoj povijesti vjerojatno ima manje od 10 poraza za 9+ primljenih golova.

    Ljudi, pljusnimo se po licu, dajte malo hladne vode po glavi, protrljajmo oči...

    Ovo je sramota epskih razmjera, ovo je blamiranje, ovo je noćna mora. Primili smo 9 komada, još je par komada poništeno zbog malih zaleđa i nevistić je skinuo par ozbiljnih situacija.

    Mi ovdje ne pričamo uzimanju 3 boda protiv bayerna, mi ne pričamo o uzimanju boda protiv bayerna, mi ne pričamo o minimalnom porazu, mi ne pričano o glatkom porazu sa 3-4 komada u mreži...

    Mi ovdje pričamo o tome da se momčad raspala u tolikoj mjeri da nije sposobna odigrati utakmicu sa 5-6 primljenih komada!

    Kakva pojačanja, o čemu vi pričate?
    Kakav je to trener ako su mu potrebna pojačanja da ne primi 9 komda u službenoj utakmici?

    Mi smo protiv bayerna na istom mjestu igrali i prije manje od 10 godina, imali su jaču momčad, najjače moguće trenersko ime, a dinamo je bio bankomat i poligon za prodaju igrača, polusprdačina od kluba - nismo primili 9 komada.

    Jakir je sprdnja!
    Na zadnja 2 ozbiljna europska gostovanja s njim dinamo je primio 14 golova!

    Ja spavat nisam mogao od očaja, razmišljam kako da se izvučem od odlaska na posao, a ova prevara ima obraza smatrati da i dalje treba biti trener kluba? Odakle mu obraz?
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    kaj je najgore od svega 9:2 je jos i super rezultat s obzirom da su 2 gola ponistili i imali su mrtve sanse za barem jos 5 gola ali bog nam je podario Nevistica i njegove obrane.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    jos nesto sto me isto strasno zasmetalo, nakon utakmice umjesto da kapetan ili senatori kluba stanu prvi pred kamere zrtvuje se jadan Ogiwara koji nije nikako to zasluzio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.