• vjeko1701
    7.9k
    Nađi mi jednog igrača do 3M koji bi danas napravio neku razliku? Kaj, možda bi pao gol manje? Ekipa je nadogradnja na prošlu sezonu. Igra to ne prati
  • Keyser Soze
    10k
    Ne danas, nego protiv Rijeke, Hajduka pa i Osijeka. Nije moj problem današnji poraz, problem su mi mučenja s ekipama koje ispadaju od predstavnika Azerbajdžana, Slovačke i Slovenije. Ja mislim da će se derbiji i ove sezone odlučivati za nijanse, a to s našim budžetom ne bi smjelo biti opcija.
  • vjeko1701
    7.9k
    Niti s trenutnom ekipom ne bi trebala biti. Kažem, ekipa nije problem.
  • Daliban
    1.6k
    Nađi mi jednog igrača do 3M koji bi danas napravio neku razliku? Kaj, možda bi pao gol manje? Ekipa je nadogradnja na prošlu sezonu. Igra to ne prativjeko1701

    Da imamo kvalitetan skauting i ne punimo klub škartom, sigurno bi se našlo. Ako ja sam mogu pronaći, onda bi mogla i profesionalna skautska služba u kojoj rade ljudi koji imaju dobar talent ID.

    Problem je što u našem klubu takvih ljudi nema ili ima na kapaljku, a novce nismo spremni trošiti ni na što.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ona Pjacina sansa za 3:3 ce me proganjati u snovima
  • sebenico
    552


    Prijelazni rok je bio loš, ali većina to na forumu nije htjela prihvatiti. Pjaca i Mmae su pojačanja, ali za hnl. Oliveras ne može ni u zapisnik ući, Torente je spor i neokretan i za hnl, Cordoba može biti interesantan, a Mbuku je ?, mladi igrači nisu ni dobili priliku. Ostao neriješen lijevi bek, zamjena Mišiću tj. u ligi prvaka bi igrali skupa jer smo danas vidjeli na što nam vezni red liči bez brzine, duela, agresije itd., nema trećeg napadača.
  • Beowulf112
    319
    Ma ekipi treba šok terapija.Jakiru otkaz i sutra odmah Bjelicu postaviti.Ne sjecam se nijedne utakmice sa Bjelicom da smo se bas blamirali ni blizu ko veceras.Tad smo igrali najblize onome sto se zove europski nogomet.
  • NitkoBitan
    17k
    I ne shvacam neke igrace... Trce po jbnu loptu u aut da sto prije izvedu, mislim kaj je sa glavom... Cuvas rezultat da ne bude povijesni negativni rekord, kakvi golovi... dali smo dva, dosta.

    Ebalo ih dokazivanje!
  • Sunja86
    1.2k
    Isti k.... 9-2 ili 9-3
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    tko zna sto bi bilo tada, vjerovatno bi se zatvorili i ispucavali loptu preko centra.
  • Sunja86
    1.2k
    Jakir kao dijete se napalio kada smo dali 2 gola, i ostavlja nas na jednom veznom igraču......
  • Daliban
    1.6k
    Prijelazni rok je bio loš, ali većina to na forumu nije htjela prihvatiti. Pjaca i Mmae su pojačanja, ali za hnl. Oliveras ne može ni u zapisnik ući, Torente je spor i neokretan i za hnl, Cordoba može biti interesantan, a Mbuku je ?, mladi igrači nisu ni dobili priliku. Ostao neriješen lijevi bek, zamjena Mišiću tj. u ligi prvaka bi igrali skupa jer smo danas vidjeli na što nam vezni red liči bez brzine, duela, agresije itd., nema trećeg napadača.sebenico

    Ma to je neka opća pomutnja uma. Gledam jučer Tribinu i tamo svi daju neke devetke za Dinamov prijelazni rok, ja gledam i ne vjerujem. Dakle, to nadilazi Zonu i uopće dinamovštinu. Jednostavno neki narativ na koji su se svi zakeljili.
  • Sunja86
    1.2k
    Morao je se zatvoriti odmah nako 3-2, ako ne tada na 4-2 je to bilo pod moranje, ostati na jednom veznom igraču na terenu protiv Bayerna.....
  • don
    5.5k
    laku noć

    IMG-3768.jpg
  • Daliban
    1.6k
    Ne bi nam nikakvo zatvaranje pomoglo. Pa ušli smo u utakmicu zatvoreno i razmontirali su nas. Možda bi eventualno završili sa 7. Jednostavno smo od početka loše stajali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.