• Peškaman
    4.2k
    Zar stvarno netko ima obraza prozvati Nevistića,što je to momak mogao uraditi kada nam je obrana izgledala kao švicarski sir,izgledalo je kao da pioniri igraju protiv seniora.
    Vezni red nismo imali,podbacili svi osim Mišića,bojim se kako bi izgledalo da se nije oporavio od ozljede.
    Petković u prvom poluvremenu nije ozbiljnije potrčao,u drugom ajde , osim gola je nešto i odradio.

    Jedine pohvale zaslužuje Luka Stojković i Josip Mišić pa i Nevistić jer je skinuo još par izglednih situacija.
    Ostale,od trenera,pomoćnog pa do igrača,neka je stid kako su odigrali i prezentirali ime Dinamo!
    Vrijeme je da se neke pojedince 'ohladi' i stavi na klupu.

    I ne, nije problem izgubit od Bayerna,ali nakon što sami sebe uvjeravamo da poslije poraza od rivala u prvenstvu smo level iznad svih i kada sebe tješimo tako da imamo važniju utakmicu u utorak u LPa i da imamo veću motivaciju protiv Bayerna,igrači izgledaju kao da su istrčali protiv Banjole u kupu a ne Bayerna u LPa.
  • Neron53
    589
    Uopce 9 komada nije bruka.
    Bruka je sto smo imali srece da nije bilo 15 komada.
  • eol12
    588
    Ovoj momčadi jednostavno treba refresh u vidu nove krvi s trenerske pozicije. Oni su navikli na ove poraze, a tu nastaje problem, može se desiti jednom, ali ovo je konstantno svako malo epski raspad sistema. Uprava je na potezu, Jakire donio si nam dvostruku krunu, ali ovo je moralo bolje, sezona je još mlada i momci se stignu trgnuti, ali ne s ovim trenerom, preveliki je to uzorak utakmica.
    A sto se igrača tiče, oni nit ne znaju vise koji sustav igraju. Totalno zbunjeni, treba im novi vođa, meni je zao, ali očekujem sutra objavu iz kluba da je došlo do smjene trenera.
  • Daliban
    1.6k
    U sve se smije upirat prstom, samo u stopere ne smije.
  • NitkoBitan
    17k
    Sto je najtragicnije alibi za poraz u derbiju je bio fokus na Munchen. Igraci i trener nek odluce bil piskili il kakili.

    Ocekujem iskupljenje prvo u Koprivnici pa onda sve redom!
  • jedan u nizu
    8.2k
    Kako smo usli u utakmicu zreli smo za 12-0Os doc do sta

    Ovo je lose sazrelo
  • IstokKa96
    671
    @sebenico
    smatram da ipak ima nešto. Ako su nam glavna pojačanja 2 mlada decka oporavljenika od skoro pa najteže sportske ozljede, 1 iskusan igrač sa istom ozljedom, ali na posudbi, igrač/povratnik koji nas je uveo u LP, ali isto dužeg medicinskog kartona, 2 stopera s mislim '0' iskustva igranja na najvišoj razini europskih natjecanja (LP), bez pravog lijevog beka, s 2 napadača u kadru, realno iskusnom, ali sporom ekipom i trenerom koji je jos prosle sezone visio pa dobio naizgled javnu podršku (možda s figom u džepu), ipak imaju odgovornosti.

    Svakom njegov dio pa neka se nose s tim kako znaju.
  • NitkoBitan
    17k
    Naravno da cetnickoj areni nije trebalo 2 sata da stave sazetke, a zato uopce ne stavljaju nase pobjede.

    Zivjeli streamovi.
  • Peškaman
    4.2k

    Michael Phelps je za života manje plivao nego naši obrambeni igrači u 90 minuta.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Pišaj po analfabetima sa Zone.

    Jel vam bar malo neugodno? Znam da nije, nemaju pojedinci obraz.
    Captain America

    I'll just leave this here ...
  • Keyser Soze
    10k
    Moj problem je što ne vidim kako Dinamo može napraviti iskorak. Ne možeš ništa očekivati kad u odnosu na prošlu sezonu dovedeš 2 igrača za prvih 11 (Pjaca i Mmaee) koji kvalitetom vjerojatno i nisu ta razina dok ti je najskuplje pojačanje (Cordoba) zajedno s ostalima na mjestu rezervi što znači da nisu dovoljno dobri. Mi smo do sad odigrali 9 utakmica i doslovno svaka jača tekma je bila 50-50, izdominirali smo samo HNL momčadi iz donjeg dijela tablice. Uz to, na klupi nam je trener koji na europskim gostovanjima gubi od Plzena, Balkanija, prima 4 gola od Sparte, 5 od Paoka i 9 (DEVET!) od Bayerna. Mislio sam da su vremena prosječnog Dinama prošla, ali za sad izgleda da ćemo nastaviti ovako. I kaj kad nam odu Petko, Mišić, Ristovski koji i ovako nisu na razini? Hoćemo li zamjene tražiti na posudbi Nigerijskog špica iz Freiburga, veznog iz Paragvaja ili beka iz Slovenije? Dinamo će postati ozbiljan kad dođe u situaciju da može potrošiti par milijuna na igrače koji su klasa za ligu i koji će odmah uskočiti u prvu ekipu, do tad se naviknite na razvaljotke u LP ili protiv iznadprosječnih momčadi.
  • Neron53
    589
    Prije tovara sam najavio neuspjeh ako im rijeka nije bila opomena..
    Kad sam napisao da nemamo sirinu za dvije fronte opet je vecina osporavala....
    Jednostavno je ovo realnost koja se nece popraviti bez dosta svjeze krvi u momcadi..
    Ovi igraci su preizraubani, prekomotni i bez dovoljno motiva da odrade posao kako mi to ocekujeno od njih.
  • DrawTube
    4.7k
    Ma neka gustaju Srbi, sutra ujutro buđenje i na posao u Hrvatsku za 900 eura
  • vjeko1701
    7.9k
    Jel tebi jasna situacija u kojoj je Dinamo bio? Do koje razine je bio doveden od strane Peras i co? J*bote "razvaljotke". Da, trebalo je nakon 4 smiješna roka i razjebane ekipe ulupati 20M u ekipu koja valjda iz guzice isereš. Il možda raste negdje na drvu? Ova LP je trebala za stabilizaciju. Od idućeg roka će se vidjeti kud gonimo.
  • Keyser Soze
    10k
    Misliš da nismo mogli izdvojiti 2-3 milijuna na provjerenog igrača s iskustvom Europe? Ako je situacija stvarno takva onda se nemamo čemu žaliti i biti ljuti, bili bi možda solidni u EL, u LP očekujem ovakve poraze i mučenje sa Slovanom. Mi niti jednu bitniju utakmicu ove sezone osim Qarabaga u gostima nismo izdominirali, niti jednu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.