• Crni86
    3.5k
    Ocekujem ostavku u live prijenosu. Sve osim toga nakon ovoga je neprimjereno.
  • Alkmar1312
    19
    Dovest Cordobu kao pojacanje, ostavit ga na klupi protiv bayerna, al zato ubacit spikica koji se usrao Banica na utakmici protiv gorice kada je isao 1 na 1... jakire nek te smjene prije jutra
  • i more je plavo
    1k
    I sa 2 golmana, 7 stopera i dva defanzivna vezna bi dobili 4 komada, tak da shvatite ovo kao ruzno skolovanje.

    Sve nakon 5. gola je rezultat raspada i izmjena koje smo svi zazivali.

    90% profesionalnih nogometasa nema cijelu karijeru priliku igrati protiv Bayerna, mi smo narasli toliko da imamo priliku igrati takve utakmice, a sad vidimo gdje smo u tom svijetu.

    Nasi klubovi s kojima igramo svaki tjedan ne mogu proci Armence, Šveđane, Slovence ni Slovake, i to ne njihove najbolje klubove, i sad se cudimo da to ovako izgleda.

    Mi smo i dalje 2 koplja iznad Hrvatske lige ali jos daleko od liga petice a posebno njihovih najboljih klubova.

    Zao mi je samo sto smo se skroz raspali, po meni bi 4-2 bio herojski rezultat, ovak je ružno, cak i nerealno ružno, ali idemo dalje, doci ce i bolji dani.

    Treba istrpiti Dortmud i Milan, a onda cemo vidjeti gdje smo.
  • Rakovica1986
    632
    mislim da mu je sugerirao da je trebao umirit na 6 2. Neki korektniji klubovi bi to napravili.
  • Ali
    2.1k
    Rpg, Ogiwara jedini imaju 3+ , ostali 0 i 1 ocjene
  • Guinness
    2.2k
    Tko će za ovo odgovarati?
  • E46
    632
    Takoder sam popljuvan kad sam rekao da je sramota da se nije išlo u kupnju treceg napadaca i da to nema smisla jer imamo petkovica, eto rezultata,sve isto i za šesticu i lijevog beka. A daliban je dodao jos i stopera, izgleda da je bio u pravu.
  • Cif
    14
    Niko jer Jakira je za neke očito Bog.A igre nema i nema
  • seljak86
    2.5k
    "Iz grešaka se uči' HAHAHAHAHAHAHAHAH
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    ↪Miro Vugrinec Bravo sine, drago mi je da uzivas u tome kako gubimo. Prorok si svaka castGOAT

    Hahahah kakva patetika. Nikakvo uživanje, nego samo pricam o takvim tipovima poput tebe koji nijednu kritiku ne trpi na račun Dinama nego si odmah hejter i navijas da ekipa izgubi ako ikakvu konstruktivnu kritiku upotrebis. Svako realan je vidio da nas je Bog pogledao protuv Qarabaga i da smo Osijek i Rijeku katastrofalno odradili. Ali to je bilo sramota rec
  • Marcinko
    595
    90% profesionalnih nogometasa nema cijelu karijeru priliku igrati protiv Bayerna, mi smo narasli toliko da imamo priliku igrati takve utakmice, a sad vidimo gdje smo u tom svijetu.i more je plavo

    Igrao je i Kopenhagen pa ih nisu tukli, ako se dobro sjećam i remi su izvukli.
  • Nogo
    3.6k
    Jedino Neva i Stojković prolazna ocjena. Svaka čast Petku i Ogiwari ali je sramotno kako su odigrali ostatak utakmice.

    Smijali smo se ispadanju Hajduka. Smijali smo se ispadanju Rijeke od Olimpije.
    Bolje da šutimo i da se forum ugasi do nedjelje i utakmice.
  • javolimtebejako
    1.5k
    o bože koji jesi sa nebesa, makni profu jakira od svetog dresa
  • rioda
    4.8k
    Igrao je i Kopenhagen pa ih nisu tukli, ako se dobro sjećam i remi su izvukli.Marcinko

    A eto Barcelona je dobila 8 na svom terenu od njih...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.