• ibro1986
    150
    ako ne bude promjena na poluvremenu onda je ovo san
  • tp1997
    262
    Ali je i Dinamo presao centar, slozio dvije/tri sanse, i igralo se u kost pa sto bude. Ovo je setnja, osnovnoskolci dosli razgledati Munchen.
  • emilperska
    5.4k
    A i ta vjerovanja da je MMA perverzno pojacanje..
    Tko je vidio kako ga je Livaja silovao pa je morao Teo uletavat s 35 godina, sve mu je bilo jasno.
    Nevezano za Bayern.. Da je valjao Ferencvaros bi mu dao neki novi ugovor. Ferencvaros je u EL, mi u LP. Ali eto, nama je pojacanje hehe..
  • Mihaljević
    9.8k
    Po milijuniti pun, Dinamu treba novi kostur ekipe Mišić, Petković, Ristovski nisu na levelu, čak bi rekao da je onakav ugovor Petku veliki propust.

    Tekma protiv Qarabaga nas je neviđeno zavarala, Nevistić, Kule, Rog, Pjaca sve glavni igrači u toj tekmi, a čak u prosječnim HNL derbijima nisu pravili razliku, a kamoli u Europi.

    Luka Stojković i Branko Pavić moraju biti prvotimci Dinama!!!
  • NKDZ86
    1.4k
    još samo ti fališ marčinko, djecu di... :grin:
    Bruka teška, jakire sam daj ostavku ak imas 1 jaje
  • rioda
    4.8k
    Mislim da vas je sve potpuno neopravdano danas oprala nekakva pozitiva i nada u pozitivan rezultat. Meni je ovo sasvim očekivano
  • Fanboy
    2.6k
    Baturina je klasa, ali mu treba uređen sustav...Gvardiol je izgledao kao amater kod Dalića na Euru 2021 jer je momčad loše stajala
    Igrači loše stoje na terenu i samim time svi loše izgledaju....
  • veselko tenžera
    2.1k
    Nije problem primiti od Bayerna 3 za poluvrijeme, nije problem da te namagarče par puta, problem je imati kao ekipa ovakav stav na terenu.

    Nisam iznenađen, ovo je stav ekipe koja ima Brunu Petkovića za kapetana koji se odnosom prema dresu kojeg nosi sprda s cijelim klubom, trenera koji njemu takvom podilazi i uprave koja ga nadrađuje produženjem ugovora.

    Ne možeš imati ratnike na terenu kad ih predvodi zabušant i neradnik kojem trener ne smije ništa.

    Jebeš Bayern, boli me što izgledamo ko seljačka radna zadruga. I to ne protiv Bayerna, opet kažem, jebeš Bayern.
  • jp23
    2.6k
    Imao je i RPG jedan dobar prodor prema naprijed, pa je poslao Petkoviću loptu. I onda je bio aut za Bayern
  • Marc
    61
    nebo i zemlja
  • NitkoBitan
    17k
    Fale nam brzanci koji ce iz kontre napravit nesto. Kule, Cordoba, Hoxha, Mbuku... Vadi Petka van!
  • Krulek
    440
    Ionako ćemo ovakvom igrom dobiti još nekoliko komada, ja bih sada uveo potpunu ofenzivu ako uopće tko to može i zna igrati. Već nekoliko zadnjih utakmica je Petko velika Jakirova greška, ne znam kako neki to mogu opravdavati.
  • Big Daddy
    1.1k
    Nije problem kaj Bayern vodi protiv nas, ali da mi, da MI DINAMO ne mozemo 3 dodavanja spojiti… Boze sacuvaj…
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Vratili smo se 10 godina unazadMarcinko

    Upravo to, samo čekam da ovi apologeti ovog Jakirovog cirkusa krenu sa onim starim izlikama “skupljamo iskustvo”, “časti je uopće biti dio ovog društva”, “svaka utakmica je nagrada” i ostale verbalne akrobacije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.