• Omake
    2.5k
    Ne mogu vjerovati da Irankunda igra.
  • Crni86
    3.5k
    Ovaj Al Taha novi igrac ili?
  • Mihaljević
    9.8k
    Andrić se brutalno gradi Mandžukičevski, a Pavić odlično drži vezni red, mislim da im je svaku loptu pokupio, za sada dobri.
  • recikaj86
    352
    Piše 18 godina, al meni liči na 18 godina radnog staža.
  • hardek
    2.8k
    Velika greška Pavića sada, srećom prošlo bez gola.

    Bome velika imena u Bayernu za ovu dob.
  • sebenico
    552
    Igrači Bayerna su fizički znatno jači i brži od naših. Mi moramo početi provoditi selekciju na temelju tih karakteristika, a ovo tko može napraviti pet na nogu ili igrati ševu nema nikakve veze s vezom. Kad ne možeš dobiti duel sve tehničke karakteristike padaju u vodu.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Užas kolko već godinama naše mlađe kategorije od reprezentacija do Hajduka, Dinama u ligi prvaka mladih ihraju u srednjem bloku i brane se, bez ikakvog nadigravanja, bez ikakvog igrača koji radi razliku 1 na 1, koju se ističe nekom top kvalitetom. Za Hajdukove juniore koji su došli do finala lige orvaka sam govorio da nijedan neće napraviti top karijeru iako ce ih se gurati, da ce se dokazati da je Hajduk njihov limit i da ce i tu biti smjesni, pa nadoći, ali da je ipak to njihova maksimala. To tvrdim i za ove juniore, pa doslovno krvare oci gledaš 40 min i ne vidiš doslovno nikog da se po ičem izdvojio osim sto su svi dvaput sporiji i lošiji fizički od Bayernovih igrača. Ovdje igrača za prvu ekipu nema. Eventualno Pavić kad dobije desetak utakmica seniorskog nogometa i prođe tih duela. Sve repke mlađe i klubovi doslovno iste dosadne utakmice gdje se nitko ne izdvaja. Nekad si u 98 generaciji imao Brekala koji prođe 5 igrača, Moru koji je bio top vezni, dominirao terenom, Sosu koji bi 20 puta centrirao, Sunjica na zadnjem veznom koji je bio spremniji od svakoga. Pa i u 04 lošoj generaciji, imao si i Rukavinu koji je prolazio 1 na 1 bez problema svakoga, a danas ga nigdje nema. Ovdje doslovno nikoga ne vidim da se ističe po bilo čemu. Pustite juniorske hnl utakmice, najbolje da u Hrvatskoj ligi s igračima od 17-18 godina nećeš biti malo bolji od protivnika
  • Jurki
    11.6k
    Da ti igraci igraju 3.hnl to bi bila druga prica.. ovak jbg
  • OsamŠest
    3.3k


    Pa ak si ih već toliko popljuvao, kaj drugo očekuješ nego da se brane?
  • NKDZ86
    1.4k
    Jako loša tekma, negledljiva.
  • Daliban
    1.6k
    Svi igraju dosadne utakmice jer su nam treneri kockoglavci. Budi rečeno, Bayern igra jednako kriminalan i naporan nogomet. U napadu smo možda tanki, ali igrači koje spominješ (Moro, Brekalo) su uvijek bili alibi igrači.
  • Crni86
    3.5k
    Sve je ovo skola deckima, ne treba zaboravit da su svi mladi od 18. Na kraju s druge strane stoje junioru bayerna, ne sesveta ili samobora.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    U napadu smo možda tanki, ali igrači koje spominješ (Moro, Brekalo) su uvijek bili alibi igrači.Daliban

    Nisi očito gledao mladu ligu prvaka mladih. Brekalo te 2015/16 sezone zabio 4-5 solo golova, bio sam u Munchenu i Londonu i na seniorima i na juniorima, naši su razavaljivali i Arsenala i Bayerna uz maestralne golove Brekala. Uz njega se izdvajao Moro koji je tad bio odličan 1 na 1 igrac i osmica/desetka ali je 2018 doživio ozljedu prednjeg kriznog i od tada je usporio i postao sestica. Benkovic je također bio odličan i izdvajao se odličnom tehnikom, iznosio loptu lakoćom i dominantan fizički bio. Pratim 15 god sve mlađe kategorije Dinama i znam svakog igrača od 7-8 godine


    Edit, evo dao sam si i truda pa našao gol od Brekala protiv Arsenala u Londonu, pa vidi jesam krivo opisao ista

    https://www.instagram.com/p/-jQltZij9_/?igsh=aWJtN3VjYnhham0w
  • Keyser Soze
    10k
    Ta ekipa bi bila prvak Europe da nas nisu izbacili za zelenim stolom. Čekali smo Barcelonu na Maksimiru u četvrtfinalu, na kraju ih je izbacio Anderlecht kojeg smo mi dobili lagano u gostima 0:2
  • Daliban
    1.6k
    Vidjeli smo kakve su karijere napravili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.