• Dino
    2.7k

    Kaj kaze fluorovodik
  • Neki tip
    21.3k
    krenulo je od bezazlenog komentara da sam se iznenadio odabirom i potom erinom zajebancijom o komunjari.

    Kad si krenuo argumentirati, krenuo sam protuargumentirati jer ti argumenti ne drze vodu. To si i sam potvrdio svojim zakljuckom "imam pravo na svoje misljenje". Naravno da imas, ni ne raspravljam s pravom na misljenje, nego misljenjem.

    Mislio sam da je ovo forum pa da zajebancijama i raspravama i sluzi. Istina, začetali smo temu, ali obojica, a ne ja, jer je prepiska koliko vidim obostrana.

    Nastojao sam raspravu prekinuti odgovorom na majkijeve dvojbe, ali nastavilo se pa sam nastavio i ja.

    To da me "poučavaš" u kakvom sistemu živimo i za što se "strašno zalažemo" mi je ipak nekak bezveze, da prostiš, jer je prilicno promaseno. Valjda te previše bocnulo, što mi nije bila namjera.

    Ali i na promašaje imamo pravo. :)

    Necu vise komentirati ni na koji način ničiji izbor dvojbe, jer se slazem s tobom da bi ova tema bila kaos kad bi si svatko uzeo to za pravo.
  • Neki tip
    21.3k
    Napisao sam više puta, da je ime odmah promijenjeno u Građanski, vjerujem da bi se klub tako zvao i danas. Čak vjerujem da je odmah promijenjeno u Croatia, da bi se i to ulovilo i zadržalo.

    No kad je svjetlo dana ugledala ona neprirodna složenica, odmah je postalo jasno da će se klub prije ili kasnije opet zvati Dinamo i nikako drugačije. Promjena iz HG u Croatia samo je dolila ulje na kraju.
    xavier

    Sve se slažem. To mi je samo poslužilo kao analogija za amorosa, ali suštinski da, tako i ja mislim.
  • Dino
    2.7k
    Novo pitanje decki, necemo kontroverzno

    Vincent van Gogh ili Pablo Picasso (prije neg kaj su presli na apstrakciju)
  • marcio amoroso
    36.8k
    jer ti argumenti ne drze voduNeki tip sa Zapada

    Koji točno?
  • Neki tip
    21.3k
    obrazložio sam više puta, povukao paralele, poslužio se i tvojima.

    Ako se svodi na to da "imaš pravo" Široki nazivati Lišticom, onda tu spora nema niti argumentirati išta treba, jer se s time slažem i to sam davno napisao - nazivaj ga i Bujumburom ak ti paše.
    Kao što ja onda "imam pravo" imati mišljenje o tome da grad koji se ne zove Lišticom već 30 godina niti se prije 1945. zvao tako - zoveš baš tako.

    Ako Nijemcima govoriš da si iz Jugoslavije, jer se tako zvala država u kojoj si rođen, onda mogu samo stisnuti ruku, reći svaka čast na dosljednosti, za dodati nemam ništa.

    Ako i nije tako, mogu se ponovno složiti s tobom da nisam trebao komentirati tvoj izbor, jer bi tema bila užas da svi to radimo. Tu sam pogriješio i velim, tuđe dvojbe više ne komentiram.
  • Baneki
    746
    Vincent Van Gogh.

    Bosna ili Hercegovina
  • Majki2111
    3.2k
    Ma čudo kiselina. Jedina od tih halogenovodičnih koja je opasna jako jako jako. Razlog je veličina atoma. Fluor je najmanji od dvih ostalih u skupini i zato kad ti dođe HF kiselina na kožu gotov si odmah jer je molekula manja i pordre odma kroz kožu i razara tkivo. Ostale kiseine iz te skupine poput solne iz kupaone nisu tolko male i možeš bez problema golim rukama dodirnut i imat ju na ruci oko pol minute. Krene te peći malo, ispereš i ništa neće bit. Tak ni sumorna ni dušićna nisu opasne na dodir (toliko, do laganog peckanja).

    Picasso. Ljudina je bio.
  • Dino
    2.7k

    Vidis dobro za znat

    Bosna ili HercegovinaBaneki

    Bosna

    Neki tip sa zapada ili marcio amoroso :snicker:
  • marcio amoroso
    36.8k
    lištičke krviEro

    A u tom grmu leži zeko @Neki tip sa Zapada :grin:
  • Neki tip
    21.3k
    Argentina!

    Sos cagon ili Horto magico?
    Legia Varšava ili Wisla Krakov?
    Lakše bi podnio da moraš obući Hajdukov dres u Zagrebu ili dres Crvene Zvezde bilo gdje?
  • KlasicZg
    556
    Sos cagon
    Legia
    Nebi se mogao pogledat ni nakon jednog ni nakon drugog...


    Udruga Karin ili Mokošica?
    Slavonci ili zagorci?
  • Klipan
    35
    Horto
    Legia
    Hajdukov u Zagrebu

    Peaky Blinders ili Casa de Papel
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.