• LaznjakProsineckog
    641
    Zieht den Bayern die Lederhosen aus, Lederhosen aus, Lederhosen aus...
  • Mali Zeus
    12.5k
    Samo nek ne uživaju i ne tretiraju tekmu kao jebenu nagradu. Nisu djeca koja idu u lunapark u tri pm.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Malo sam se maknuo od zone proteklih par dana. dovoljno je negativnosti bilo u meni da bi ih hranio još ovdje..

    Sretno sutra našima jer će im sreće trebat. sjetim se one tekme na Old traffordu di je man utd bio dominantan ali osim par prilika i to pred kraj , nije to bila dominacija kakvu su oni očekivali. A da je biščan bio malo ubojitiji, možda smo tad i sa tri boda mogli doma.

    Samo tako hrabro ko oni dečki tad i tko zna, možda nas i nagradi. Možda smo trebali fulat ono neki dan da bi zabili sutra
  • pencilneck
    657
    Gdje je najbolje pratiti informacije vezano za cestovne uvjete u Austriji i Njemačkoj? Do mene je došla informacija da su od pred neki dan u Austriji obvezne zimske gume zbog velikog snijega koji je napadao oko Salzburga, ali ne mogu pronaći nigdje potvrdu toga niti znam koliko je to pouzdano.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ajde odi navijati za City, nakon svakog lošijeg rezultata navale lešinari kao muhe na govno. Ili budi potpora svom klubu ili odlaprdaj u skokovima. Nakon ovakvog teksta što je @Krizy napisao tebi je prva misao kenjati po ekipi
  • ZrnTSCHeZ
    58


    https://www.oeamtc.at/verkehrsservice/

    Koliko sam sinoć čital, nisu obavezne zimske gume na autocestama i redovnim putevima za Njemačku (osim ako neku rutu preko brda ne biraš)

    https://www.oeamtc.at/news/winterreifen-derzeit-sinnvoll-aber-nicht-verpflichtend-73775722
  • badjibadara
    3.1k
    Ubacite nam Krizyja u Dinamovu reviju.
  • Vjeko Slavko
    0
    Se zna kad krece bus ha munchen?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ubacite nam Krizyja u Dinamovu reviju.badjibadara

    Podržavam!
  • rupke
    87

    putovao jucer preko graza s ljetnim gumama
    snijeg viden samo na vrhovima brda u daljini
  • Mr Anderson
    7.9k
    demo opet na nulu, profesorski? Petko, Pjaca i Baturina nek driblaju u nedogled dok Sucic, Misic i bekovi vegetiraju oko centra, da slucajno ne bi sijevnula neka kontra.jakov1

    Ne, idemo ih visoko stisnuti i lupiti im presing od prve minute da ne mogu centar preći.
  • Paggini
    19.6k
    Samo nek ne uživaju i ne tretiraju tekmu kao jebenu nagradu. Nisu djeca koja idu u lunapark u tri pm.Mali Zeus

    Gle ako gledam sebe, znam kad sam trenirao košarku, igranje protiv juniora Cibone/Zadra je bila ultimativna nagrada, ali nagrada u smislu da sve što si radio, trenirao i odricao se je dovelo do toga da imaš tu priliku.

    Takav je vjerujem i mindset cijele ekipe - sve što su prošli je rezultiralo ovom prilikom da igraju pod najbljestavijim svjetlima najljepseg stadiona Europe.

    Mislim da motivacije nikako neće faliti.

    Fun fact, na danasnji dan smo skinuli Arsenala 2015. Daj Bože da se i sutra ponovi.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Takav je vjerujem i mindset cijele ekipe - sve što su prošli je rezultiralo ovom prilikom da igraju pod najbljestavijim svjetlima najljepseg stadiona Europe.Paggini

    Ma gle kužim ja sve, al da ne odigraju kao da im je nagrada nego kao momčad koja se plasirala u LP i želi ostaviti traga tamo. Naravno da će im svima biti jebeno nakon krša u HNLu izaći protiv Bayerna na Allianz areni, ali da ne bude kao čast nam je da smo tu i bok, kaj bude bude.
  • marcio amoroso
    36.3k
    Sumnjam da će bilo tko imati problem sa motivacijom. Taj ne da ima problem sa nogometom nego sa životom.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Kakva je situacija, jeli netko pratio, Bolje ići na Ljubljana-Villach ili Maribor-Graz. Radi poplava u Austriji za vikend?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.