• petrinjskikokošinjac
    90

    Evo evo tipkaju ovi sto znaju odgovor. Dajte se malo uozbiljite pa nije to plac da se informacije o takvim ozbiljnim stvarima raspravljaju ili iznose ovdje.
  • NKDZ86
    1.4k
    Kaj ne smije se znati ko kaj radi u klubu??
  • Crusades1986
    11.9k
    Ne smije. Sjeverna Koreja.
  • deda
    32.6k
    Evo zamolit ću Pop corna kad stigne da vam objasni koji segment pokriva koji član uprave.
  • petrinjskikokošinjac
    90

    Procitaj pitanje par postova iznad, zasto se u klubu drze ljudi koji su bili dobri sa mb i vp. Nikad veca transparentnost,nikad otvorenije prema navijacima ali ne idemo jos vise maltretirat ljude.
  • NKDZ86
    1.4k
    pa nismo sekta da se skriva ko kaj radi u klubu.
  • The Undertaker
    5.1k
    Na koja imena se cilja?
  • mlinchica
    1.8k
    Rekli su da ste ulica, a sve ste pokrenuli i preokrenuli, zajedno s najvjernijima.
    Hvala Zeki i ekipi.

    Ima li tko jaču ulicu? :hearts:
  • NKDZ86
    1.4k
    ima plenki
  • The Undertaker
    5.1k
    Sigurno će izbor novi članova NO, kao i novog likvidatora biti točke dnevnog reda. Za novi statut mislim da treba kvalitetna rasprava, nije to neki pravilnik ili slično. Dapače, razgovaralo se s par klubova kako oni to rade, skupljaju se iskustva. Osobno sam tu temu otvorio s Barcelonom na marginama skupa u Munchenu, razgovarali su neki s Rapidom. Ali što god se predloži, nemoj zaboraviti da bilo kakav prijedlog treba 40 ruku da prođe, a time većina glasa za svoj kraj u tom tijelu.Pop corn

    Da ne raspravljamo na temi pitanja...

    Kako ja vidim proces, novi statut bi trebao ići u smjeru jedan član-jedan glas. Prvo bi trebali imati nekakav kostur i ideju na stolu oko kojeg bi se vodile rasprave. Nakon toga bi trebalo viditi sa ''Zorićevcima'' da li njima odgovara novi statut odnosno da li se može skupiti potrebnih 40 glasova za izglasavanje. Ako da, ide odmah nova izborna skupština. To bi se sve moglo odraditi do kraja sljedeće godine.
    Ako se ne može osigurati 40 glasova onda ide nova izborna skupština (kojom bi se osiguralo potrebnih 40 glasova) pa izglasavanje novog statuta pa opet izborna skupština po novom statutu. To onda traje malo više ali bi sve svakako trebalo napraviti prije nego ovoj skupštini istekne mandat.
  • Brusa
    1.5k
    zašto odmah? DP je zasluženo dobio izbore , a onda i većinu u skupštini po postojećem modelu i imaju pravo na taj cijeli mandat, da ga odrade do kraja. Al da bi trebalo prije isteka mandata, trebalo bi, pa tko glasa protiv, glasao je protiv.
    I mislim da nisu "Zorićevci" nego "Hanželovci" :grin:
  • xavier
    12k
    I mislim da nisu "Zorićevci" nego "Hanželovci"Brusa

    Baš gledam kakvi sad "Zorićevci".
  • The Undertaker
    5.1k
    Dobro, nebitno, zna se na koga mislim.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ne sporim ja DP pravo na mandat. Ali nije valjda mandat cilj. Trenutni statut je čudnovati kljunaš nastao kao posljedica pregovora i natezanja dvije suprostavljene strane. Nije apsolutni prioritet ali je to potrebno pokrenuti i, u konačnici dovršiti. Ne vidim specijalan problem da se to ne napravi sljedeće godine ako se može skupiti 40 glasova.
  • Pop corn
    8.1k
    Ne vidim specijalan problem da se to ne napravi sljedeće godine ako se može skupiti 40 glasova.The Undertaker

    U scenariju da imas 40 ruku ne ideš posto poto na izmjene već pripremaš kvalitetan dokument da za sva vremena (ili što dulje a ne do iduće sjednice Skupštine) zaživi i bude odrzivo i kvalitetno.

    Polako, svi smo svjesni odgovornosti u ovom mandatu koji imamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.