• NORTE
    11.4k
    Ok, to je "samo jedna utakmica" (baš i nije tako), ali ovaj poraz je teška sramota i veliki korak nazad za dinamo!

    Mi smo bili prvaci i to na kraju vrlo suvereno i uvjerljivo, barem što se tiče najvećih rivala koje smo na njihovom vrhuncu ostavili 14 bodova iza.

    Pojačali se. Ušli smo u LP. Nakon toga nismo doveli nekog kapitalca kojeg su mnogi očekivali.
    Qarabaga prošli s ukupnih 5:0.
    Dominiramo u ligi.
    Imamo daleko najskuplji i najjači kadar.

    Dođe nam rival, posramljen i jadan.
    Ružomberok ih izbacio. Prosuli bodove u Kranjči i Puli.
    Ne mogu nikoga dovest, ne mogu nikoga prodat, nemaju prebijene lipe.
    Ode im Perija, smjene Kalinića tri dana prije derbija, na Poljudu sve ključa.
    Nemaju igru, ali zato imaju skupog trenera.

    Ogroman dio njihovih navijača je već digao ruke od sezone, jasno im je da je dinamo prejak, na tituli nam skoro svi čestitali nakon 4 završena kola kad su bili na 4 boda zaostatka.

    I mi na svom terenu pred rasprodanim stadionom izgubimo od njih i oni su sad prvi.
    Stvarno da ne povjeruješ...

    Svatko tko nakon Rijeke i Hajduka proziva Jakira ima potpuno pravo na to.
  • Noel
    5.9k

    Ovo je jedan od najtočnijih opisa i zapisa nekog događaja kojem sam i sam prisustvovao. Točno ta vibra kao iz nekog ludog psihološkog trilera. Kao da su svi bili već na putu za gostovanje u München. I navijači i igrači.
  • Captain America
    17.6k
    Sram te može biti za omalovažavanje Bjelice, koji je za Sergeja trenerčina.Krizy

    Ja nisam Bjelicu omalovažavao već sam postavio pitanje licemjerima ovdje da li su zazivali otkaz Bjelici nakon derbija dobivenih na mišiće. Mi smo jedino pod Čačićem dvapit pregazili Hajduk u derbiju.

    Ljubitelj/manipulator statistikom poput tebe je simpatično odlučio ne spomenuti kasnije Bjeličino skupljanje otpremnina. Tu su i rezultate među kojima vrijedi istaknuti ispadanja od velikana poput CSKA Sofije i Kizilžara. Bitno da ne zaboravljaš spomenuti Jakirovu Spartu tjedan dana nakon dolaska i Ballkani s ekipom koja više nikada nije zaigrala zajedno.

    Bjelko je bio savršen spoj s tadašnjim Dinamom i tu je doživio svoj vrhunac. Savršeno je kliknuo s ekipom koja je imala ogromnu kvalitetu. Nakon Dinama su mu najblaže rečeno kola krenula nizbrdo.
  • Krizy
    43.1k
    Ja nisam Bjelicu omalovažavao već sam postavio pitanje licemjerima ovdje da li su zazivali otkaz Bjelici nakon derbija dobivenih na mišiće.Captain America

    Bjelica protiv Hajduka ima učinak 5-2-1 (71% osvojenih bodova).
    Jakirović protiv Hajduka ima učinak 2-1-2 (47% osvojenih bodova).

    Bjelica je u 8 utakmica od Hajduka izgubio jednom.
    Jakirović je u 5 utakmica od Hajduka izgubio dva puta.

    Odnosno ključno: Bjelica ih je pobjeđivao. Jakirović ih pobjeđuje koliko i gubi od njih.

    Zaboli me za Bjeličine rezultate s Osijekom.
    Spomeni onda i Jakirovića i ispadanje od amatera s Mariborom.

    Jel i PAOK bio tjedan nakon dolaska?
    Spartu je dobio odmah nakon što je preuzeo klub pa klasično pičkasto igrao u gostima i zasluženo ispao.

    Čovjek se boji svekog derbija i europske utakmice.
  • Noel
    5.9k
    Samo svjetsko čudo i pobjeda protiv Bayerna može spasiti Sergeja na klupi Dinama. Sve ostalo i nastavak suradnje bi najveći krivci bili Zajec i Marić za koje bi okrenuo palac dole nakon kaj sam jedan od najvećih njihovih zagovornika.
  • Brusa
    1.5k
    X nije dosta? :grin:
  • Gringo
    72
    Vjerujem da je jučer bio sam loš dan..da je Rog zabio jednu od one dvije i Kule svoju..ne bi se spominjala ni bakljada ni osrednje navijanje..

    Idemo Bayernu na noge pa što bog da i sreća junačka.
  • Dzoni
    616


    Onda mu odmah daj otkaz, ni guardiola ne može s dinamom imati puno veće šanse na Alianz areni za pobjedu
  • BluePhone67
    3.9k
    Ajmo se uozbiljiti sa ovakvim stvarima, Sergej bi se trebao vaditi na Bayernu u gostima za ostanak na klupi. Možeš misliti. Da mu daju otkaz Maric i Zeko zbog toga, bolje da odmah smjene i sebe jer su očito pobrkali klub i posao koji rade.
  • Crni86
    3.5k
    Ne treba jakir dobit pedalu, al u klubu mora podnijet izvjestaj za zadnje derbije i jasno mu treba bit komunicirano da nema vise kalkuliranja u derbijima uz ovakav kadar. Dobio si sve, a zadnje dve utakmice si pokazao veliku nulu.

    Imas doma osijek i rijeku do zime, izvolis tada pokazat da ti je i to jasno ili malo pomnije razmisliti o treneru na zimu i to je to. Nama treba dugorocni trener, ako se profa ne uklapa u nasu filozofiju boze moj… Bolje radit promjenu na zimu prije priprema, nego na proljece usred sezone.
  • Noel
    5.9k

    Sori,možda glupo zvuči i pregrubo rečeno da ga jedino pobjeda protiv Bayerna drži na životu al nemrem više. Želudac mi se okreće na ovo protiv Rijeke i jučer protiv Hajduka. Fakat je ovom Dinamu potreban pravi trener. Sere mi se od pomisli da se moramo u ovakvom HNLu trest i živcirat do proljeća. Možda je nekom to fora meni ne. Isprike na rječniku.
  • Felip
    174
    Gledam raspored i sljedeći derbi na Poljudu dolazi nakon reprezentativne stanke između čak 6 zagrebačkih utakmica (5 Maksimir, 1 Kranjča) do zimske pauze. Ne postoji raspored koji te može bolje pomaziti od ovog unatoč tome što derbi ide nakon Borussije.
  • Crle
    510
    I da dobijemo Bayern ja bi tražio novog trenera, nekog kvalitetnog za duže staze.

    I da nije Bjelica. :lol:
  • OsamŠest
    3.3k
    Skoro svi hrvatski treneri iz neke A klase za naše pojmove su hajdukovci i teško je očekivati da će bilo tko od njih doći..

    Sa Bjelicom, u okruženju kakav je Dinamo, je gotovo nemoguće pogriješit i ne bi imao ništa protiv da se vrati.

    O strancu je teško pričati, jer je izbor golem..
  • Jaro
    7.3k
    bjelica nakon Dinama je u slobodnom padu. Mourinho za siromasne - skuplja otpremnine i to je to. Vracanje bivsima rijetko zavrsi sretno...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.