• M94
    1.2k
    KOje kompliciranje majko mila.
  • NKDZ86
    1.4k
    Stari moj, vaučer, ulaznica, narukvica, kaj još treba, strašno.
    Ni vaučer nije dovoljan daj molim te. Hvala Bogu da sam odustao od tog cirkusa koji je sad potpun s tim hotelom za narukvice.
    Usrale se švabe.
  • NitkoBitan
    17k
    Moli se klub da za apsolutno svaku buducu europsku gostujucu utakmicu organizira prodaju iskljucivo na karatani jer poslije prodaje na istoj ima najmanje isfrustiriranih i nezadovoljnih navijaca.

    Papirnata ulaznica i bok, nikakvi vauceri, preuzimanje i narukvice pored tog papira ti ne trebaju.

    Od online prodaje su ljudi dobili sat dva vremena cekanja i opet ce trebat tu ulaznicu preuzet u redu kao sto su mogli to obavit na karatani.
  • miro
    4.4k
    Jel ovo inače praksa? Mislim meni je ovo ko da su dali nekom našem birokratu iz državne službe da smisli što zajebaniji način da ljudi dođu na stadion
  • NitkoBitan
    17k
    Jel ovo inače praksa?miro

    Mislim da je u slucaju vaucera, cini mi se da su cigani imali slicno na nekom gostovanju u Engleskoj a zna se da njima klub ugada na svaki nacin.

    Jednostavno izgleda da je bolje imat opciju gdje odmah dobis ulaznice i prodajes ih na svojoj karatani.
  • Pop corn
    8.1k
    Da odjednom odgovorim svima koji su s razlogom nezadovoljni: ovo nije klupska izmišljotina i kompliciranje, naprotiv nakalemilo je ovo puno problema i oko organizacije. Svi bi bili najsretniji da prodamo ulaznicu, dobiješ je na mail ili na Ticket pointu je pokupis i to je to. Nažalost ove sezone ovakvi slučajevi su jedini način da Dinamo ima navijače na gostujucim utakmicama u Ligi prvaka
  • miro
    4.4k
    @Pop corn hoće li isti postupak biti i za ostala 3 gostovanja?
  • Tradicija bunta
    6.4k
    Uefa je gostovanja dozvolila iskljucivo uz ovakav i slican set uvjeta kojima se maltretira ljude. Ovo je bio jedini nacin da se zabrana (privremeno) ukine i klub se tu nasao u vrlo glupoj situaciji da mora provodit ovakvo izivljavanje nad vlastitim navijacima da bi zabrana gostovanja bila suspendirana.
  • Crusades1986
    11.9k
    Mole se ljudi da ne seru po klubu prije nego kaj se uopće sazna ko je i šta je organizirao
  • Felip
    174
    Jednostavnom računicom dobije se da po minuti treba riješiti 7-8 ljudi što je unaprijed nemoguća misija. Nevjerojatna glupost.
  • ZrnTSCHeZ
    59
    Mali podsjetnik za one zaboravljive ili info iz povijesti za one koji očito ipak nemaju tolko staža kolko se drže da imaju:

    2015.g je dinamo isto igral protiv Bayerna u LP...vaučeri su se prodavali na karatani u ZG, a s tim vaučerom si moral preuzeti kartu isto u Minkenu gdje je sa sjeverozapadne strane Allianz arene bil organiziran kiosk na kojem se to radilo pred tekmu (narukvica nije bilo).

    Slažem se da je ovo s preuzimanjem u hotelu u centru grada žešći zajeb i potencijalni extra kaos, ali vaučer i preuzimanje karti je bilo i prošli put.
  • Felip
    174
    I kako je to prošlo, jel bilo problema?
  • dd29
    535
    Predlažem uefi da za iduća 3 gostovanja treba uz vaučere, ulaznice i narukvice i ušna markica, kao za svinje, a nek razmisle i o žigosanju navijača
  • Probirštift
    335
    Da pitam ak netko zna kak nisam još išao na tekme s dogovorenim prijevozom , bus koji je bbb dogovorio za utorak za minken
    To će u ponedjeljak napisati lokaciju i vrijeme kad ide ili ih treba nazvati
  • tigric
    280
    Sve ćeš saznati na vrijeme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.