• DrawTube
    4.7k
    Oko 48 000 gledatelja u prve 4 tekme, 12 150 prosjek trenutno. Iskreno se nadam da će sada brojke na manjim tekmama biti 5+ tisuća, onakve Šibenske brojke ne očekujem al bome ne očekujem ni prazan Max

    Bit će posjeta bolja nego prošle sezone
  • duksy
    290
    Nakon ovakvih bezvoljnih predstava, posjeta će samo ići prema dolje.
  • NitkoBitan
    17k
    Eto i tu cu napisat, dabogda ne dobili vise karte za Munchen, a ne kontigent.

    Ovo danas je iskljucivo zbog Munchena, jer su turistickim izletom glave ispunjene i igracima i navijacima. Kada izgubis od tovara doma trebas gledat u pod hodajuci doma, a ne se pravit kao da se nista nije dogodilo.

    Stvari jbno ne stimaju kad ekipa tako hladnokrvno dozivljava poraz od tovara a opet tvrdi da su utakmice sa Hajdukom trening tekme. Koliko sam vidio mi od 3 zadnje domace s njima imamo 1 bod, sramotno!
  • 1986-Pl
    192
    Koliko je pouzdana stranica seatsnet, u ponudi imaju cak ulaznice i za gostujuci sektor na Allianz areni
  • blue heart 72
    1.7k
    Nepouzdani na najviše. Nas su sjebali za Euro '24. Uzimaj preko bilo koga što se mene tiče, samo ne preko njih
  • Neron53
    589

    Trondheim majka, Tiraspol majka, Tbilisi, Reykjavik, Baku, Banjole......
  • DrawTube
    4.7k
    hoće, ali mislim da se povećao broj ljudi koji će tu biti i kad nam ide dobro, i kad nam ide loše.

    Mislim da nam uz ok vrijeme, manje od 4 gola u mreži u Munchenu i pobjedu u kupu i protiv Slavena ne gine 6 tisuća na Loksi
  • jedan u nizu
    8.2k
    Nakon ovakvih bezvoljnih predstava, posjeta će samo ići prema dolje.duksy

    imali smo i prošle godine mjesece i mjesce bezvoljne i loše igre pa se posjeta jako povećala zapravo.

    Igra će svakako utjecati na posjetu, isto kako utječe na navijanje. Ali nije pravilo i nije tako jednostavna formula.
  • Os doc do sta
    61
    Ekipa kojima je osigurana karta u onih 30% "odabranih" jeste dobili vouchere?
  • The Undertaker
    5.1k
    Što se tiče vouchera za Bayern, na njima piše:

    ''Isprintana potvrda kupovine vrijedi kao ulaznica te se s njom izravno ulazi na stadion, bez prethodne zamjene na blagajni.''

    Na istom voučheru piše i :''Vrijeme i mjesto preuzimanja ulaznica biti će određeno naknadno.''
  • Dinamo iznad svih
    12
    Znaci ipak nista od dodatnih ulaznica?
  • TresnjevkaZG
    684
    Bezpotrebno kompliciranje i zajebavanje ljudi.Sad ce vama preko 3000 ljudi dolaziti tamo u hotel, vrlo vjerovatno velika vecina sa autima i kombijima. bojim se da bu to tamo kaos
  • ivanzg
    129
    Ovo tko je izmislio i zamislio je potpuni idiot.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.