• hardek
    2.8k
    Ja još uvijek vjerujem da se tu nešto da riješiti
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Nesto se i Marka pita, moze i on isforsirat transfer, ili raskid ugovora, sve je moguce
  • Mihael2305
    22
    Jednostavno, 2 zicera fulo... koja su mogla presudit igru.
  • Marcinko
    595
    Nek se vrati u svoj matični klub, ne trebamo mi trpiti njegovo vraćanje u formu.
  • Crusades1986
    11.9k
    ne trpimo mi ništa, čovjek je klasa. Onaj promašaj se svakome može dogodit.
  • Kermit
    105
    Rog mi je užasno drag igrač još od prve epizode u klubu.

    Jebiga, onaj prvi je morao staviti iako mu je odskočila lopta. Drugi je od bloka izašao van.

    Pozitivno je da se našao u 2 situacije, koje mu je kreirao Stojkovć (vidi se da zna). Dečko je na mjestu i vratit će mu se. Fali mu kontinuiteta, iz kojeg dolazi i samopouzdanje.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Nek se vrati u svoj matični klub, ne trebamo mi trpiti njegovo vraćanje u formu.Marcinko

    Čemu ovo?
    Onaj njegov drugi šut su okrzala Elezova leđa, da nije, lopta bi bila u maloj mrežici, a Rog junak. Neviđena sreća za tovare. A ti ga tjeraš iz Dinama na osnovu čega?
  • Paggini
    19.7k
    Daj bože da svi igrači Dinama tako izgledaju kad ulaze u formu...
  • Jaro
    7.3k
    Rog mora biti opcija prije Ademija a ne da ga se tjera iz kluba...
  • Ali
    2.1k

    Apsolutno !

    Trener je sve postavio krivo, umjesto da je zapoceo sa Rogom u prvih 11 i Stojkovicem desno umjesto Cordobe.
    Ovako Rog ulazi sa klupe normalno da je nervozan i da ima na ledjima pritisak da mora rijesiti utakmicu da bi dobi mjesto u startnih 11.
    Inace jucer je priorem bila ocajna, a nervoza na klupi se prenijela na igrace i nitko nije bio dovoljno miran da laganini poentira. Svi su bili u grcu, focus nula.
    I to je rezultiralo porazom.
    Promijeniti pripremu utakmica, opustiti igrace napuniti ih samouzdanjem.
    Jeste li gledali velikog Ancelottia , zadnjih 15 minuta kada real gubi , nema nervoze mirnocom dominira na klupi i jednako tako hladno i mirno ne prosljava golove. Sve je to dio kojeg trener pravi mora nauciti primjenjivati.
    A ne skakati kao pjetlic na svaki dosudjeni aut, hvatati se za glavu kod svakog udarca prema golu...
  • Jaro
    7.3k
    nazalost, trener je postavio tocno onako kako je dosta ljudi ovdje ocekivalo - ziheraski, bezmudo i kukavicki. Netko je prije tjedan dana napisao da ako bude Ademi u prvih 11 tocno znamo scenarij utakmice - njihov autobus, i nase baziranje ta taj autobus slucajno ne izadje s kolodvora. Kao i vecinom, bar jednom popustis.
    Petkovic je na terenu stalno jer to je kukavici jedina napadacka taktika i opcija - valjda ce Bruno nesto izmislit. Kad ne uspije, jbg, Bruno ce i biti sve kriv, a kukavica ce tlapiti o sreci,realizaciji, bakljadi, kriteriju... o svemu osim o sebi i kronicnom nedostatku muda protiv Hajduka, ali i Rijeke, pa i Osijeka.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Nepopularno mišljenje.

    Nebih vraćao Roga u ritam i gradio mu formu da za 3 mjeseca ode iz kluba, a u to vrijeme uzima potrebne minute Kačavendi, Stojkoviću ili nekom trećem.

    Pretpostavljam da će Cagliari tražiti previše za otkup, pogotovo ako Rog uhvati dobru formu, a mi to nećemo platiti.
    Rađe bih davao bolje minutaže Kačavendi koji isto izgara od želje i daje 300%.

    Da se razumijemo, mislim da bi kupovina Roga bila dobra, ali to klub treba dogovoriti sada, a ne u prijelaznom roku kada će cijena biti veća i kada će se sezona potrošiti na rehabilitaciju igrača a zapostavit ćemo svoje koje smo ionako platitili nekoliko milijuna eura.
  • striko
    1.5k
    Trener će nas dovesti do toga da će nam Rog biti potreban do zadnjeg dana. Umjesto da se odljepimo u prvenstvu mi smo u stanju da ne možemo Mišića odmoriti ni minute a kamo li nešto rotirati.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Da se razumijemo, mislim da bi kupovina Roga bila dobra, ali to klub treba dogovoriti sada, a ne u prijelaznom roku kada će cijena biti veća i kada će se sezona potrošiti na rehabilitaciju igrača a zapostavit ćemo svoje koje smo ionako platitili nekoliko milijuna eura.jedan u nizu

    Kak znaš da se već ne radi na otkupu tj. razgovara?
12345Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment