• zg041
    40
    istina..bas blesavo izgledalo..bolje da zagrade taj istok onom ceradom kao da se iza odvijaju građevinski radovi..plava cerada i bok
  • nemapredaje
    3.2k
    Za CL da to naprave bi popili masnu kaznu tak da im to sigurno neće pasti na pamet.

    Meni isto nije jasno značenje toga. Kao za nabrijavanje ili kaj?
  • Dudu9
    812
    Klub može bez problema to zaustavit, taman prije dolaska torcide neko iz kluba nek ide pregledati juznu tribinu i na kraju kontrola pri ulasku na tribinu, normalno niko to ne kontrolira ovi ulaze sa kutijama punih pirotehnike pa nije tu bilo 10 pa ajde, ako ti neko toliki arsenal baklji donese to je nemoguće
  • Crusades1986
    11.9k
    Jel to bila neka predstava za Tomaševića u loži?barbax

    Je... ispalio se počasni plotun za njega.

    Kolike ste gluposti u stanju napisat.
  • SAS1987
    14.6k
    Koja je fora s onom pirotehnikom i vatrometom na Istoku prije utakmice!? Da pariramo tovarima s pirotehnikom koju na paletama unose na stadion?

    Jel time dajemo posebnu vrijednost tovarima i Hajduku u odnosu na ostale protivnike?!

    Jel to bila neka predstava za Tomaševića u loži?
    barbax

    Treniralo se postavljanje dinamita :lol:
  • Crni86
    3.5k
    Kaj bi bilo da je ta ispaljena baklja odletjela na zapadnu tribinu? I nekoga osakatila?Jurki

    Pojedine baklje su zavrsile na interventnoj. Jedno 3 baklje sam vidio sigurno. I zamisli nista se nije dogodilo. Ako ne brane sebe, mislis da bi ista napravili da poleti koja baklja prema zapadu?

    Nasa policija treba pogledat utakmicu olimpija rijeka pa da vidi kako izgleda reakcija policije. Isprazni tribinu i aj bok. Druga stvar je sta im savez ne daje nikakve kazne i to je kljucni problem. Mislis da hajduk ne bi reagirao i da se oni ne bi malo primirili da im srezes utakmicu bez navijaca pa stavis da iducih 6 mjesec opet ponovo sranje da ce dobit 2 utakmice kazne i sl. kao sto uefa radi. Uz to treba uvest mnogo vece novcane kazne. Ljudi svaku utakmicu imaju 10+ nadoknade, porazbijali su valjda sve stadione i kazna je uvijek ista 20k eura i to je to. I onda se u savezu cude poslije kao kak je moguce da se desi ono u ljubljani….ljudi moji oni su za pokusaj napada na nase igrace i sta subposlije toga rastavili pola splita jedva na jedvitr jade dobili 2 utakmice kazne…. Zato jer je HNS prcija eto kako

    Svih 9 klubova se trebaju dogovorit da ce potpisat ugovor s hajdukom di ce svu nastalu stetu zbog divljanja torcide na njihovom staidoni i u njihovom gradu platiti hajduk, ukoliko to ne zele potpisat zabranit im prodaju ulaznica za gostovanja. Jer to je problem Hajduka, a ne Istre, Gorice, Dinam itd.
  • blue heart 72
    1.7k
    Meni je isto teška debilana ono umjetno paljenje pirotehnike na početku (tko, kome, zašto....). Ono što meni nije jasno je ta neka fama o toj odvojenoj tribini i kak ti da se za tu tribinu prodaju ulaznice samo za goste. Zanima me konkretno situacija, pretpostavimo da je malo drugačija situacija i da je prilikom onog potresa stradao jug i postao neupotrebljiv, a istok ostao bez posljedica. Da li bi i onda vrijedila ta argumentacija i da li bi istok komplet išao samo za goste ili bi se našlo rješenje i napravio kavez?
  • Jurki
    11.6k
    isto kak i sve u Hrvatskoj.. do kad se ne desi neko vece sranje i do kad neko nebu nazalost stradal.. svi ce se praviti mutavi i kao da je sve u najboljem redu.

    Vrijeme bu pokazalo dal budu sinocnji događaji pokrenuli nekaj.
    Tomacic kao clan uprave za stadion i sigurnost bi mi danas dobio otkaz. Halo rista napravljen je gaf.. i to ne prvi puta.. dobivas sut kartu jer ocito nisi dorasel poslu kojeg radis.
  • Crni86
    3.5k
    Jos ce kljucni problem od jucer ispast kaj su ljudi na zapadu popizdili i bacili 2 i pol pive na lozu i krenuli frustrirani jebat mater ljudima u tovarskoj lozi.

    Vrhunac svega je sto su onda gostujucu lozu zastitili s redarima ko da su licki medvjedi unutra, mogli ste isti pristup primjenit i pri zastiti nase imovine.
  • Mihael2305
    22
    Treba podhitno promjena zaštitara, kolko sam pročito na nekoj stranici, 2 puta se pregledavaju osobe na južnoj tribini, na ulazu čim prodjes s kartom i još jednom kod ulaznih vrata od tribina kod stepenica. I da se uspjelo ugurat u pakšu prek 100+ baklji nevjerojatno..., kolko čitam od vas zonaša da oni imaju kao neki dogovor za unošenjem s mupom... sramota države.

    Trebat će se konstruirat neki kavez ili mreža na južnoj tribini jer ovo je čisti primjer majmunizma. Da već niz godina unose sramotne transparente/koreografije, baklje, i ostale rekvizite. Još naknadno jučer gađaju semafor s kamenjem, pa di je mozak.
  • Keyser Soze
    10k
    Vidim svi su uvrijeđeni jer tovari svaki put zapale par stotina baklji na jugu. Ja nisam ljut radi tog, neka unesu ako mogu, i mi bi da možemo, ljut sam jer se po tom pitanju ne poduzima ništa. Pa daj promjeni onda redarsku službu, radi temeljite provjere stadiona, napravi nešto, a ne da jučer imamo prekid od preko 10 minuta i pokvaren semafor. Meni se čini kao da su se ljudi pomirili s tim da oni za dobar dan mogu zapaliti par stotina baklji, a to tako ne bi trebalo biti.
  • Toni90d
    388
    Ja se samo nadam da klub ima ugovor, kao Osijek, da gosti snose troškove uništenja. A ako ga nema, nadam se da neće dobiti niti jednu kartu dok ga ne potpišu. Jer semafor nije mala investicija, a on mora biti tu radi licence. Ili se ni on neće popravljati, jer će se za tko zna koliko godina gradit novi stadion. Kažu iz kluba da svaki € okrenu 3 puta prije nego ga potroše. Uzalud sve to kad dopuštaš uništavanje vlastite imovine, ispada da štedimo da bi popravljali stvari koje drugi unište.

    Od ponedjeljka bi trebao biti natječaj za postavljanje šipki i mreže, nek onda unesu 1000 baklji sa policijom i redarima, pa neka sami sebe zapale kad ih nemogu baciti. Jeftinije bi bilo staviti mrežu preko cijelog juga, nego novi semafor koji odgovara uvjetima za licencu.

    A i da je skuplje staviti mrežu, nemaš prekid utakmice u kojoj ideš po gol, nemaš uništen travnjak, nemaš ne zadovoljne ČLANOVE! i navijače kojima je muka gledati DOPUŠTENO orgijanje u vlastitom domu.

    Edit.

    Dodat ću ovdje, za koji vrag postoji redarska služba i policija na jugu? Doživljaj je isto kao da nisu imali pregleda, za koji se vrag onda plaća ta zaštitarska usluga? Opet trošak na našim leđima. Stavi ispod juga neke ultramoderne skenere kao na aerodromu, nabavi 5 pasa koji su istrenirani za traženje pirotehnike, ima ideja i tehnika, samo je pitanje je li klub želi ovako nastaviti u smislu nebi se htio nikom zamjeriti ili će im gospodski uzet alat iz ruku.
  • Big Daddy
    1.1k
    Tovari ovo moraju platiti, potrgani semafor nama i od strane Lige kaznu za orgijanje. Znaci, platite troskove koje ste nanijeli ili nema vise na jug. I obavezno mrezu postaviti, pa nek si guraju baklje natrag u pakšu.
  • Crni86
    3.5k
    Ja se namo nadam da ce ljudi u klubu napravit pritisak prem savezu i policiji jer ovo je stvarno vec bruka. Ukoliko se nista nece poduzet nezadovoljstvo ljudi ce samo sve vise rast pa na zapadu ne bu vise samo Mara dovoljan da smiri ljude. Ko zna sta se iduci put moze desit. Pa bumo jos mi na kraju ispali debili.

    Uz to ocekujem da Tomacic sam podnese ostavku nakon ovog.
  • Mladi Starac
    150
    ne ILI nema više na jug.
    novčana kazna i NEMA VIŠE NA JUG.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.