• miro
    4.4k
    Meni se čak činilo da su ispaljene nakon velike bakljade, ali da su imale odgodu paljenja, ne znam...
  • Mladi Starac
    150
    da, tak se i meni činilo.
  • BluePhone67
    3.9k
    Stadion Maksimir = Stadion na kojem Tovari rade što hoće.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Postaviti mrežu ispred juga...

    Postoji valjda 50-60 metara koridora u koji se može staviti što god treba.

    Postaviti par stupova, sajla i vješanje mreže!
  • barbax
    184


    To ti je par milijuna € i 3-5 mjeseci posla. :rofl:
    Netko to treba u AutoCAD-u iscrtati i tražiti dozvolu, izvršiti pripreme, napraviti proračune...
    I ono najbitnije, to je investicija koja ne donosi novac jer se ionako selimo za nekoliko godina s tog stadiona. :100:
  • Jurki
    11.6k
    ne trebaju mreze i gluposti.
    Klub se mora postaviti na nacin da zastiti svoju/gradsku imovinu.
    Bez obzira u kakvom je stanju ta imovina.
    Ja nebi za ostecen travnjak i semafor ispostavil racun tovarima.. vec policiji i zastitarskoj sluzbi.. pa nek sljedeci put dozvole da im magarad unese 5000 baklji.
    Isto tak stadion ima 24 tisuce kapacitet.. dati im 1200 karata i nek se jebu.
    Tolko osiguranje za kurac.

    Kaj bi bilo da je ta ispaljena baklja odletjela na zapadnu tribinu? I nekoga osakatila?
    Isto tak bi bilo nikome nist? I koga jebe kaj je neki gledatelj zbog gluposti ostal invalid?
  • Big Daddy
    1.1k
    Ovo je zesca sramota sve kaj se dogadja na nasem Maksimiru. Nema krova, tribina nije u funkciji, tovari nam orgijaju, ma prestrasno. Pod hitno nekaj poduzeti jer ovo vise nije normalno…
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Isto tak stadion ima 24 tisuce kapacitet.. dati im 1200 karata i nek se jebuJurki

    Tribina Jug je odvojena od ostalih, po pravilima ide cijeli kapacitet gostima. Koliko puta se to treba ponovit?
  • Big Daddy
    1.1k
    Hoce tko odgovarati za ovo???

    v8tcnhgq2b

    https://files.fm/f/v8tcnhgq2b
  • miro
    4.4k
    to nije istina. Klub može dati spomenutih 1000 karata, odnosno 5%
  • Jurki
    11.6k
    po pravilima ide cijeli kapacitet gostima. Koliko puta se to treba ponovit?IstinaZaDinamo

    Zkj onda npr u Varazdinu je uvek na jugu 1 sektor prazan prema istoku?

    Siguran sam da ljudi u klubu mogu nekaj poduzeti.. najgore bi bilo presutjeti i zabiti glavu u pijesak ko noj.. i reci koga jebe, ne treba nist dirati.. dobro je i ovak.
    Pa nam nek onda i sljedeci derbi unesu 1000 baklji, sjebu travnjak i semafor.. po mogucnosti i ispale baklju na zapad.
  • Big Daddy
    1.1k
    Ma ja bi skinuo sjedalice, srušio pola juga, pa eto jbg nema kapaciteta, ionako se uskoro ruši.
  • zg041
    40
    ajde,da se ne lažemo..da mi uspijemo upeljat toliko pirotehnike na poljud..i mi bi palili..druga stvar je kaj ovi upeljavaju preko neke štele..a nama tamo skidaju crno pod noktima na ulazu
  • ivanzg
    129


    Naravno da je štela ali meni nije jasno da ta štela funkcionira i prolazi godinama. U to mora biti uključeno više desetaka ljudi i nevjerojatno je da se svi čude kao pura dreku poslije svakog derbija a ništa se očito ne radi da se ta štela probije.
  • barbax
    184
    Koja je fora s onom pirotehnikom i vatrometom na Istoku prije utakmice!? Da pariramo tovarima s pirotehnikom koju na paletama unose na stadion?

    Jel time dajemo posebnu vrijednost tovarima i Hajduku u odnosu na ostale protivnike?!

    Jel to bila neka predstava za Tomaševića u loži?

    Po meni obični seljačluk. Što se time slavilo? Ona sramotna poluurušena tribina koja godinama stoji i nitko ju neće osposobiti?

    Nadam se da takvo što ljudima iz kluba ne pada na pamet za domaće utakmice LP jer ne da ćemo ostaviti nekakav dojam i impresionirati goste nego ćemo ispati smiješni i biti predmet ismijavanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.