• deda
    32.6k
    Domagoj Antolić pogodak u porazu njegove Legie od Piasta 1-2
  • deda
    32.6k
    Gordon Schildenfeld pogodak u pobjedi Anorthosis Famagusta nad AEK Larnaca 3-0
  • deda
    32.6k
    Marko Kolar pogodak u pobjedi Emmena nad VVV-Venlom 3-0
  • deda
    32.6k
    Dejan Radonjić asist u pobjedi Samare 1-0 u Kazanu
  • deda
    32.6k
    Branimir Kalaica autogol u porazu Benfice B od Nacionala 3-1
  • Eduardo
    20.1k
    Olmo se priprema kako bi se vratio u momčad trećeplasirane momčadi njemačkog prvenstva, u kojoj je izgubio mjesto.

    "Osjećam se jako dobro, no, iskreno rečeno, nemam minute kojima sam se nadao. Odabrao sam klub i ligu za koje sam vjerovao da će mi najviše odgovarati, projekt s mladim igračima, gdje sam očekivao minute na terenu kako bih mogao otići na Europsko prvenstvo", rekao je nakon odigrane 233 minute tijekom pet utakmica.

    "Znam da sam tek došao te me traže da budem strpljiv, no nikada mi opravdanje za neigranje neće biti vrijeme prilagodbe", naglasio je.
  • Kwedi
    3.8k
    Bate i Rukh upravo.

    U iščekivanju smo ulaska s klupe Rukha nekadašnje nade Gheorghea Andronica
  • Bosna86
    11.6k
    https://www.index.hr/sport/clanak/tudjman-mu-je-slao-avion-australci-su-od-dinamove-odstete-za-njega-sagradili-stadion/2172908.aspx

    Moze li netko stariji dati komentar na ovaj tekst? Jel moguce da netko tko se deklarira kao navijac Dinama pise ovakve tekstove?
  • Neki tip
    21.3k
    Komentirati tekst Zvonka Alača? Daj Bosna ne zaje..
  • Bosna86
    11.6k
    Ma suzdrzao sam se od vrijedjanja... Zanima me realan komentar na igru Viduke u Dinamu... Po ovome tekstu covjek opisuje Andersona Costa u najmanju ruku
  • Neki tip
    21.3k
    Kad je Viduka bio u Dinamu, mislio sam da je truba. I pogrijesio. I danas me ujak zna podsjetiti na to, jer je tada govorio da je Viduka odlican igrac i da ce to pokazati kad ode iz Dinama.

    Znao je promasiti ko Petar Krpan, a tad nista osim šukerovske preciznosti nisam znao cijeniti.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Meni je Viduka bio ok igrač, ali ništa posebno.
    Bolji od Čopa a lošiji od Krame, tako bi ga ja svrstao.
  • The Undertaker
    5.2k
    U Dinamu dobar ali ništa više od toga. Pamtim ga po golu Partizanu. Kasnije u Leedsu jako dobar.
  • xavier
    12.1k
    Alačeve tekstove neću komentirati jer im je ionako jedini cilj izazvati reakciju.

    Što se tiče Viduke, došao kao ogromno pojačanje, nas navijače uglavnom razočarao da bi nakon odlaska iz kluba pokazao da je ipak nešto bolji nego što smo mislili. No ni blizu zvijezda kakvom su ga predstavljali prilikom dolaska.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.