• Dr Hofmann
    833
    Ajmo pričekati kraj, bit će bar 10 minuta nadoknade, nije bilo nikako dobro danas, ali ajmo samo vidjeti kad završi tekma pa ćemo bit pametniji
  • Dani Olmić
    222
    sad od jednom nije dinamo … a nakon 1.kola protiv istre smo poletili i misli smo da smo nedodirljivi… neka neka
  • mrgud
    95
    Ti si optimist
  • superhik
    11k
    Visite na glavi treneru, a pola foruma je već potpisalo prije utakmice 5:0 i na putu je prema Munchenu
  • čovjekjogurt
    617
    Uništiše nam travnjak.
  • Marc
    61
    Dajte ljudi umjesto da ih sameljemo, mi ko neke pičke, nezz stvarno meni je ovo sramota… još za ove unešene baklje meni bi netko odgovarao za to…
  • Krizy
    43.1k
    S najširim rosterom u zadnje 4 sezone gubimo od najslabijeg Hajduka u zadnje 4 sezone.

    Kažu osvojit ćemo HNL bez poraza :lol:
  • hardek
    2.8k
    Gatuzo je samo čekao da se prebacimo na 3-5-2. Ono što Gorica, Šibenik i ostali nisu pogodili tovari jesu. Jedini razlog zašto mi stvaramo prilike u 3-5-2 je jer igramo s puno rizika i iz tranzicija kažnjavamo protivnike.
  • Dani Olmić
    222
    pa to je to, neznam u kojem filmu neki zive
  • Fanboy
    2.6k
    Hajduk nije slab...Da imaju Livaju i Rakitića nije slab, a kamoli dobar roster sa iskusnim igračima.

    Poletili smo,oni su došli bez opterećenja. I oni pucaju pod pritiskom
  • Hnlovac
    1k
    Realno, orgijanje tovara i dnovinara će biti opravdano

    Samo ne znam dal da se zavucem u zonu da ne nalijecem na Tovare ili da bježim od zone
  • superhik
    11k
    Ali da, suradnja tovara i redara u Zagrebu je očigledna
  • Krizy
    43.1k
    Ovaj komentator je retardiran.
    Baklja na sredini terena prema jugu, a on kaže ne zna s koje strane je došla ta baklja?
  • Jaro
    7.3k
    jebeni trener je placen za posao. Muda nije pikazao ni jednom u karijeri na dinamovoj klupi. Kad treba igrat bunket i kontre ide to nekako, al kad treba jebeni hajduk napast i malo rizika preuzet onda nula. Muda ostavlja doma. Jebes takovg trenera na dinamovoj klupi.
    Rijeka, Hajduk, mozemo i raspali Osijek tu staviti samo kaj se eto iscupala pobjeda.
    Isto ko i lani, Istra, sibenik i karabag nam zamazali oci nakratko...
  • Petar86
    884
    Ide 8-10 min nadoknade, mi cemo naravno zabiti zatim slijedi kuka i motika zasto toliko nadoknade, ukralo pokralo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.