• recikaj86
    352
    Prime cordoba danas na vidiku :naughty:
  • Fanboy
    2.6k
    Zašto ste mi spomenuli Sportnetov forum, zašto sam otišao tamo, zašto, o Bože?Jos-Optimus

    Nije bio loš nekad, tamo sam "upoznao" kao forumaše Dedu, Xaviera, DB Izbjeglicu, Markolija, Vijeku i more drugih forumaša sa Zone...
    Problem su bila konstantna prepucavanja i spamanja sa juga te su uništili raspravu. Od RTL-a kojih ih je preuzeo su doveli dosta tovara za moderatore i onda je krenulo nizbrdo.

    Košarka je ok, čak nisam znao da ima nekoliko navijača Cibone koji su "tovari" kao onaj Master Yoda, Bowie, ARIZIN...

    Al generalno su ga uništili ko i sve. Dobro je što se radi toga rodila Zona ♥️
  • Nolifer
    8k
    Mogo bi Rile danas ispalit neku raketu sa cca 20 metara iskosa u njihove rašlje! :fire:
  • Krizy
    43.1k
    Juan Jose
    tovari hoće da ga kose
    Omake

    Trče tovari koliko ih noge nose
    Brže su Juanove noge i bose
  • E46
    634
    Bio bi sretniji s Rogom ali ajde vidit cemo Ademija posto je derbi sigurno ce bit motiviran i grist. Ali Rogu je Hajduk stara musterija.
  • Nolifer
    8k
    Nisu spremni tovari za titulu, ali jesu za jos jednu fritulu! :lol:
  • Dr Hofmann
    833
    Stiglo novo doba,
    desno krilo Juan je Cordoba.
    Tovarima natekle su glave,
    nasred čela masnice im plave

    Samo ne znam jel mi ovo zvuči kao Ivo Tomić ili Remzo iz Noćne more :lol:
  • puxigadjurdja
    1.6k

    Voze tovare valjda
  • Maxova dijagonala
    143
    Očekujem da bati opet rijesi svoju omiljenu mušteriju na maksimiru
  • Orc123
    7.8k
    Isprike na burnoj reakciji na spomen formacije iz medija.....ocito nas loze bezveze i danas svatko može biti novinar i nagađati sastave i formacije.
    Pametno slozena ekipa....tako da ovaj put lajk za Jakira.
    Kad treba pokuditi, treba ali ne smije se ni zaboraviti pohvaliti kad je to zasluzeno! Ovo je nasa formacija i nadam se dobeoj utakmici danas.....ajmooo
  • Jos-Optimus
    2.1k
    ti si prejak :smile:
  • Orc123
    7.8k
    jbg, Dinamo je emocija, da nije onda bi me bilo bas briga.....tesko je to objasniti jer smo svi jedinke i svarko drugacije dozivljava iste situacije. Ajjmo danas po pobjeduu..... :wink:
  • Mrvica
    3.9k
    Pozdrav iz Istre!!

    IMG-20240913-192411.jpg
  • mokoxax468
    698
    Dobar mi je ovaj svijetlo plavi gornji dio trenerke što igrači nose na zagrijavanju, ovo do sada nismo vidjeti
  • Nolifer
    8k
    Na ovoj trening opremi jedva se vidi grb, bolje bi funkcionirao grb sa prvog dresa!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.