• GaijiZG
    1.3k
    Prateći ovu sapunicu, bacih pogled na Hajdukovu Sportnet temu, koju znadoh i prije čitati. Primjetih dosta kategorija u kojima se "mi" i "oni" razlikujemo, ali dvije mi bivaju najupečatljivije.

    Prva biva ta, koliko im je niska kvaliteta duhovitog, iliti humorističnog sadržaja, sve se svodi na jeftinu kopiju Monti Pajtonštine, cinizam engleskom tipa, sa dalmatinskim spinom. Brudet od iznutrica.

    Druga biva ta da desetine njih pisahu eseje od stotine, ako ne i tisuće riječi, u kojima s punom ozbiljnošću daju savjete kako "spasiti" situaciju. Ali ne samo sada, nego tako pisahu oduvijek, praveći se svi skupa ludi kao da tamo neki Jakobušić čita Hajdukovu temu na Sportnetu. Svaki puta kad otvorim tu temu, naiđem na dokument koji počinje "Ja bi to ovako napravija." To nisu neki usputni komentari kao naši ovdje, gdje još i obitavaju ljudi iz uprave, nego prave dokumentacije Lovre sa Spinuta.

    Jednostavno, kako bi dieca ovog doba kazali, bivaju teški cringe.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ne znam jeste li vidjeli intervju Ivana Pudara, rijeko realan Hajdukovac, ovi dole će poluditi: "Jedina svijetla točka nam je Dinamo, nemamo što govoriti o tome. Rezultat govori i sve je tu jasno. Tko iz Hajduka može igrati u Dinamu? Može Livaja. A tko iz Dinama u Hajduku? Cijela klupa”
  • Mali Zeus
    12.5k
    Čudno nešto u cvu ovog vitalija, kao u Lilleu se zadržao do 2017., ali je u onom belgijskom klubu bio od 2011. do 2015.
  • javolimtebejako
    1.5k
    pa i jucer je Bilic rekao da imamu dogovorenog novog SD, a onda je spomenuo da jednog jos pokusavaju nagovoritCrni86

    ovog drugog nagovaraju ko zamjenu za ovog kad pobjegne
  • NitkoBitan
    17k
    Ovog su doveli jer se (pretpostavljam) specijalizirao za francusko trziste i dovodenje besplatnih igraca. S obzirom na to koliko para toliko muzike ocekujem vec na zimu nekoliko tamnoputih... Crnac Alispor, Ustopat Nezna i Muha Bezglave.
  • Peškaman
    4.2k
    Znači njegov zadnji posao je bio u Troyesu (2021. - 2024.), u te tri godine klub je ispao iz prve lige, zatim iz druge, trebao je ispasti i u treću, ali srećom po njih je Bordeaux bankrotirao
    Sportski direktor u Lilleu je bio tri sezone,15/16,16/17 i 17/18
    Redom rezultati na kraju sezone 5., 11. i 17.

    U prijevodu,samo lijepo upakiran "poklon".
  • BBB Baranja
    330
    Doveden da proda sve sto iole vrijedi, a potpisivat ce Bambe, Benrahoue i slicne.. kao i Boto u Osijeku, to ce im bit nova "strategija"
  • Mali Zeus
    12.5k
    Otkrio Hazarda!
  • nemapredaje
    3.2k


    Taj belgijski klub je razvojni klub Lille-a.

    Vjerojatno su ga “posudili” tamo.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ako sam njega dovedu, a niš im se ne promijeni, NO itd. sve super. I dalje će se vrtiti u krug.
  • javolimtebejako
    1.5k
    Otkrio Hazarda!Mali Zeus

    znači kreće euforija, hajduk vraća Hazarda iz mirovine? :lol:
  • Mazalo
    176
    Mogao bi im ovaj sportski direktor biti u razine Palikuće kad je dosao u Rijeku. Znaci iz drugoligasa koji je skoro ispao, predstavljen kao spasitelj. A svi znaju kakav nered je ostao u Rijeci..
  • Simba
    40
    Dobro je čovjek rekao. Samo jedini je problem što sad neće smjeti na more
  • Sajla
    5k

    "pred sam kraj utakmice igrači Troyesa teren su zasuli bakljama kako bi izrazili svoje nezadovoljstvo. Uslijedila je, međutim rijetko viđena scena. Igrači su, naime, s tim istim bakljama gađali potom svoje navijače na tribini!?"

    možda je zbog ovoga doveden, da nauči bile tiće vraćati baklje na tribinu? (btw. zgodna greška u članku kako su igrači zasuli teren bakljama, pa onda opet igrači gađali navijače na tribini :lol: )
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.