• Dani Olmić
    222
    Nisi u pravu … Vec dugo nisam vidio tekmu za koju su bavarci bili tako neinteresirani kao za ovu… sto je dobro za nase navijace… clanovi bayerna mogu obicno kupit 4 ulaznica od onih koji ustupe svoje… sad je klub jos dodatnih 6 dao u prodaju, sto govori o interesu za tu tekmu

    Al inace za Bundesligu je puno puno teze doc do ulaznica
  • Paggini
    19.6k
    Vec dugo nisam vidio tekmu za koju su bavarci bili tako dezinteresirani kao za ovuDani Olmić

    Kako biti uzbuđen za tekmu koju znas da ces izgubiti....
  • Dino
    2.6k
    Ak je godisnjacima jucer bilo napeto, zanima me kak ce danas bit tek za clanove kad par tisuca ljudi pokusa doc do ovih 100 karata.

    Savjetujem da imate sve brojeve koji vam trebaju kopirane negdje da ih ne morate rucno unosit
  • Boycie
    1.1k
    ne znam... navodno je vec provjeren scan, baca samo broj karte i sjedalo, bez osobnih podataka... izgleda da ce se moc... prije te neka kontrola moze skinut po putu...
    Mislim da je svako realno ocekivao da ce ostati barem 500-1000 karata poslije godisnjaka... Daj Boze da su samo godisnjaci sa kartom, to bi bilo 70% (brutalan broj), ali mislim da ih je dio uzeo za druge + dio negodisnjaka sa popisa grupe, tako da je ovo i realno na kraju sta je ostalo...
  • Dani Olmić
    222
    to i ja kazem … bit ce poklon na kladari - prilika ugrabiš kvotu 17 +/-
  • NitkoBitan
    17k
    Savjetujem da imate sve brojeve koji vam trebaju kopirane negdje da ih ne morate rucno unositDino

    Dobar savjet samo si ga mogao malo ranije dat haha.
  • Paggini
    19.6k
    Savjetujem da imate sve brojeve koji vam trebaju kopirane negdje da ih ne morate rucno unositDino

    Jos bolji savjet od mene - budite godišnjaci EHEHEHEHE
  • Dino
    2.6k

    Moram i ja za neke ljude kupit kartu hahah
  • BeckaSkola
    80
    Jel i vama pokazuje karte samo za tekmu protiv tovarije? :lol:
  • recikaj86
    352
    Pala stranica
  • Dino
    2.6k

    Pokazuje dostupne sektore al se nemreju odabrat
  • NitkoBitan
    17k
    Sustav ne moze past ako uopce ne stavis utakmicu. Dekod IQ 200
  • IvanIvan
    4
    Nece nista uopce pise dostupni sektori a nema nis u ponudi
  • gio
    145
    Jel mozete svi na tren izadi da si ja osiguram ulaznicu. hvala
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.