• Liks90
    1.9k
    Za hajduk ostalo:

    ZD 192, ZG 545, SG 1540
  • recikaj86
    352
    Pa realno, očekujem da ostane možda 500-tinjak mjesta na SG, ostalo odlazi lagano
  • Mazalo
    176
    Ostalo je još stotinjak ulaznica za gostovanje u Münchenu, a od 11 sati mogućnost kupovine imat će i članovi kluba❗️

    Hvala vam na velikom interesu i snažnoj podršci koja nas očekuje na otvaranju UEFA Lige prvaka!

    ➡️ Ovim putem molimo za razumijevanje i shvaćanje situacije oko problema s kupovinom ulaznica zbog pada servera. Žao nam je da svi navijači neće uspjeti kupiti ulaznice.
    Već jučer smo svjedočili nezapamćenom interesu za ovaj susret i velikoj navali korisnika na servisu za kupovinu ulaznica. Dokaz je to da Dinamo ima veliku podršku svojih navijača! Zahvaljujemo na velikom interesu i pozivamo sve da dođete danas u Maksimir i pružite glasnu podršku našim dečkima na derbiju s Hajdukom!

    ➡️ U slučaju osiguravanja dodatnog kontigenta ulaznica klub će pravovremeno obavijestiti navijače na svojim stranicama
  • NitkoBitan
    17k
    U slučaju osiguravanja dodatnog kontigenta ulaznica klub će pravovremeno obavijestiti navijače na svojim stranicamaMazalo

    Znaci postoji mogucnost. Mislim nema smisla imat nekakve tampon zone kad ce nasih bit svugdje oko gostujuceg sektora. Valjda se to iskomuniciralo...
  • Rile
    17
    Nadam se da ovaj dodatni kontigent nije uzaludna nada.
    Sretno svima u 11
  • Liks90
    1.9k
    Stanje za hajduk

    ZD 160, ZG 485, SG 1470
  • Boycie
    1.1k
    Znači bila je knapušica za godišnjake. Vjerojatno ima i onih koji ne idu, a uzimali su za druge, na kraju pitanje da li će uopće uspjeti zamijeniti vauchere na tuđe ime i ući (sretno)...
    Popis apsolutno podržavam što bi svako i trebao, grupa ga mora imati, tu nema razgovora, međutim malo sam razočaran sad već ne malim brojem indijanaca na njemu, ljudi koji to apsolutno ne zaslužuju. Nadam se da će se i to promijeniti.
  • Crni86
    3.5k
    Mislim nema smisla imat nekakve tampon zone kad ce nasih bit svugdje oko gostujuceg sektora.NitkoBitan

    To je rekla kazala jbga, nece sigurno na temelju toga se maknut tampon zona. Lako moguce da prodaja bayernu ide slabije pa ce ponuditi vise karata nama kako ne bi propale.
  • tigric
    280
    Da im dolazi Rudeš, njima prodaja ne bi išla slabo.
  • NitkoBitan
    17k
    I ako se pusti "dodatni kontigent" to ce gotovo sigurno bit onih 500-600 karata za koje smo zakinuti, ne treba ocekivat nekakva brda i doline.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Da im dolazi Rudeš, njima prodaja ne bi išla slabo.tigric

    Kome kaj
  • Neron53
    589
    Treba se nadati da ima jos slobodnih mjesta na sektorima koji i inace ne spadaju u njihove godisnje ulaznice . To su ona mjesta koja cine razliku izmedju gostujuceg sektora za bundes-ligu i onoga koji je predvidjen za europske tekme.
    Ako nisu sve prodali, nema razloga da ne ponude Dinamu.
  • Neron53
    589

    Ja mislim da je bas suprotno, da su mnogi koji su htjeli kupiti na imena godisnjaka koji nece za Munchen , odustali nakon "ostrog" upozorenja i zato su ulaznice uopce docekale danasnji dan prodaje za clanove.
  • recikaj86
    352
    Godišnjaci ustupaju, budite brzi za SD.
  • M94
    1.2k
    Znaci ipak je bilo karata skoro na knap za godisnjake.

    Sretno svima u lutriji koja ih ceka malo kasnije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.