• Dani Olmić
    250
    Dobro ime ce doc u Split. Svaka cast na tom poslu.
  • Nolifer
    8.1k
    Sve se nesto vrti oko Lille, eto i on zapoceo svoj put tamo :rofl:
  • Crni86
    3.9k
    Citam clanak kao da su doveli sd-a citya. Pogledajte njegovu karijeru lile pa cercle brugge pa troyes i sada hajduk. Znaci njegova karijera uopce nejde uzlaznom nego silaznom putanjom. Po meni je to jako indikativno i dovode covjeka koji ima puno bolji CV, nego performans.

    Prosle godije bio sportski direktor kluba ligue 2 koji je zavrsio u zoni ispadanja.
  • bluelions
    320
    A Troyes je propao za vrijeme njegovom mandata. Nisu bili francuzi nešto oduševljeni njim.
  • JMastermind
    50
    Ali ono što je meni fora... I sa predsjednikom i sa SD su imali spremne "ozbiljne" zamjene u roku odmah. Što znači da su tko zna koliko prije iza leđa postojećih tražili i dogovarali iste, dok su postojećima prodavali priču kako stoje iza njih. E moj nadzorni odboru... Trulo, trulo, trulo...
  • Crni86
    3.9k
    pa i jucer je Bilic rekao da imamu dogovorenog novog SD, a onda je spomenuo da jednog jos pokusavaju nagovorit :lol:
  • Dani Olmić
    250
    Ne volimo sektu sa juga, ok… ali ne trebamo sad negativno udarat samo zato sto je hajduk doveo njega … treba i njemu dat priliku, kao sto smo i mi maricu dali… da taj nije na razini SD cityja, nije, niti to treba biti u HNL-u … Ali da je ovaj stotinu razina iznad Kaleta, je …

    Bit cityju SD je nesto od laksih posla… moze dovest kog mu srce pozeli, bez da ga malo glava zaboli…nemojmo bit takvi
  • deda
    32.7k
    Ovaj je morao neki gadan krah u životu doživit da ga put navede u Split.
  • Peškaman
    4.4k
    "Od 2011. do 2015. godine vodio je sportski segment Royal Mouscron-Péruwelza, belgijskog kluba u vlasništvu Lillea, a klub je u navedenom razdoblju došao od treće do prve belgijske lige. Nakon toga 2017. godine preuzima funkciju sportskog direktora Cercle Bruggea, razvojnog kluba AS Monaca, te je u tom klubu radio dvije i pol sezone.

    Tri godine kasnije postao je konzultant City football grupe te kao sportski direktor i menadžer Akademije preuzeo Troyes, razvojni klub za mlade igrače Manchester Cityja. "

    Pa ovo ima smisla,Hajduk i je razvojni klub za Dinamo :rofl:
  • Crni86
    3.9k
    ne treba uopce usporedivati Marica i njega. Dinamo je Maricu prvi klub kao SD i tu je dobio prvu priliku, dok ovaj samo pada sve nize i nize i nize i to se vidi po karijeri. To sta je Troyes dio city grupacije nema apsolutno nikakve veze. Rang kluba je dno druge francuske lige. A ako ljudi nisu tamo bilo zadovoljni njime, onda sumnjam da ima bas neke velike kvalitete jer na kraju ne bi bio bez posla zadnja 3 mjeseca.

    Bilo bi im bolje da su uzeli nekog svog domaceg covjeka koji je obrazovan i dali mu priliku. Ovako skupo placaju zvijezdu padalicu. Bit ce kao onaj Branco i ostali.
  • Hectorharatti
    62
    Ovi je neki Nikolicius voll 2
  • Markelo
    2.6k
    Eto sad će ovaj mastermind utopit Pukstas za 10+ milja eura jer nosonja je bio idiot koji ne zna izlevatit strane klubove za koji milijun više. Reće im "nema te za krafnu, gurajte mlade igrače u ekipu i učlanjujte pse i mačke u klub da imamo na zimu i ljeto za pojačanja. Šta drugo može napravit?
  • Captain America
    17.7k
    Koliko je to izuzetno glupa nakupina ljudi. Umjesto da uzmu nekog talentiranog sportskog djelatnika poput Fistonića ili Boromise koji je upoznat s okruženjem, oni dovedu "ime" jer treba s par plaćenih članaka zapaliti euforiju. Samo još fali izjava da u Biuku vidi mladog Hazarda i cirkus je potpun.
  • GaijiZG
    1.3k
    Prateći ovu sapunicu, bacih pogled na Hajdukovu Sportnet temu, koju znadoh i prije čitati. Primjetih dosta kategorija u kojima se "mi" i "oni" razlikujemo, ali dvije mi bivaju najupečatljivije.

    Prva biva ta, koliko im je niska kvaliteta duhovitog, iliti humorističnog sadržaja, sve se svodi na jeftinu kopiju Monti Pajtonštine, cinizam engleskom tipa, sa dalmatinskim spinom. Brudet od iznutrica.

    Druga biva ta da desetine njih pisahu eseje od stotine, ako ne i tisuće riječi, u kojima s punom ozbiljnošću daju savjete kako "spasiti" situaciju. Ali ne samo sada, nego tako pisahu oduvijek, praveći se svi skupa ludi kao da tamo neki Jakobušić čita Hajdukovu temu na Sportnetu. Svaki puta kad otvorim tu temu, naiđem na dokument koji počinje "Ja bi to ovako napravija." To nisu neki usputni komentari kao naši ovdje, gdje još i obitavaju ljudi iz uprave, nego prave dokumentacije Lovre sa Spinuta.

    Jednostavno, kako bi dieca ovog doba kazali, bivaju teški cringe.
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Ne znam jeste li vidjeli intervju Ivana Pudara, rijeko realan Hajdukovac, ovi dole će poluditi: "Jedina svijetla točka nam je Dinamo, nemamo što govoriti o tome. Rezultat govori i sve je tu jasno. Tko iz Hajduka može igrati u Dinamu? Može Livaja. A tko iz Dinama u Hajduku? Cijela klupa”
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.