• Ludovic IX
    7.2k
    Meni nije jasno da se ZD neda. Sporo se prodaje ko pikova sunka dolje u mojoj lokalnoj trgovini ( morali su skloniti gavrilovicevu da bi prodali pikovu)
  • jedan u nizu
    8.2k
    Meni nije jasno da se ZD neda. Sporo se prodaje ko pikova sunka dolje u mojoj lokalnoj trgovini ( morali su skloniti gavrilovicevu da bi prodali pikovu)Ludovic IX

    sigurno je određen broj ljudi koji inače budu na ZD, kupio kartu za ZG jer je jeftinija. A na manjim utakmicama budu na ZD jer je to jedino i otvoreno.
    Ljudi ovdje zazivaju otvaranje ZG i za sve tekme, odmah na početku, ali zanemaruju činjenicu da se onda ZD vjerovatno neće rasprodati.
  • Dubbbrava
    446
    Da, prečudan taj zapad dolje ovu tekmu, meni isto nije jasno da još nije otišao.
    Al dobro eto ostalo zadnjih 200 karata
  • NitkoBitan
    17k
    Bilo bi u redu od kluba da pusti sad navecer obavijest o tome koliko je ostalo ulaznica za Munchen da ljudi znaju na cemu su (tko je kupio od godisnjaka kupio je, mozda nesto sitno padne do jutra).

    A sto se tice derbija vjerujem da ce mnogi pricekat zadnji cas iz ocitih razloga. Bit ce to na kraju pristojna brojka.
  • NitkoBitan
    17k
    4 sektora se oslobodila na sjeveru dolje, navali narode!
  • Dubbbrava
    446


    Ne kužim, kaj po svakom sektoru se oslobodila 1 karta ili kaj?
  • Crni86
    3.5k
    Vjerojatno godisnjaci aktiviraju opciju ne dolaska.
  • NitkoBitan
    17k
    Sustav vjerojatno odjednom izbacio sve prepustena mjesta od strane godisnjaka.
  • Dani Olmić
    222
    i vec ostao jos jedan sektor haha
  • deda
    32.5k
    Ja sam rekao tko bude strpljiv još će ubrat kartu za SD.
  • Rocky1986
    265
    Koliko najkasnije treba napraviti opciju nedolaska na utakmicu?
  • Dinamovapriča
    6
    Imam pitanje, imam osobnu na kojoj mi piše Hrvatska adresa, ali već par godina ne živim u Hrvatskoj već vani, jel možda netko zna koju adresu da stavim, koja mi piše na osobnoj ili trenutno gjde živim? Da me nebi zajebavali na ulazu ili slično.
  • Boycie
    1.1k
    Jedna nepopularna tema. Ali da zakljucimo... upravo na HRT dnevniku, direktno pitanje voditeljici prognoze - da li ce sutra za vrijeme utakmice padati kisa? Po svemu za sada, kise nece biti! Nemre bolje za one neodlucne... padaline medju hajdukovim igracima, kisa golova u njihovoj mrezi i grmljavinsko navijanje na sjeveru! Zato ne dvoumi se, niti dvije sekunde!
  • NitkoBitan
    17k
    Dvije su moguce opcije; danas do ponoci ili sutra do podne. Prije bih rekao danas do ponoci. Klub se nije oglasio jasnom informacijom.
  • Dubbbrava
    446
    3 od 4 sektora otišla, ko još želi ugrabit SD mora bit brz
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.