• Keyser Soze
    10k
    Evo i ja kupio
  • nemapredaje
    3.2k
    Jel voucher i potvrda kupovine isto?

    Piiše da ispritana potvrda kupovine vrijedi kao ulaznica i s njom se ulazi direktno na stadion. A u objavama je bilo navedeno da će se voucherom preuzeti ulaznica
  • Purgeri
    755
    Je, to je voucher.
  • mokoxax468
    698
    Mislim da je ovo automatski ostalo od drugih ulaznica. Klub je već objavio da će se isprintani voucher zamijeniti za ulaznicu i narukvicu te da će detalji doći naknadno. Sumnjam da bi Bayern izdao ulaznice bez mjesta sjedenja i slično.

    Iz objave:
    "Kupljene vouchere navijači su obvezni isprintati i ponijeti sa sobom u München gdje će sa svojim voucherom preuzeti ulaznicu i narukvicu. Sve detalje oko preuzimanja ulaznica kao i sve ostale informacije za navijače koji putuju u München, klub će dodatno objaviti."

    https://gnkdinamo.hr/hr/vijesti/clanak/utakmica-bayern---dinamo-ulaznice-za-navijace-dinama
  • Papastrumf
    12.2k
    Stalno vam se oslobađaju nove ulaznice za Bayern od onih koji nisu uspjeli završiti naplatu.
  • Rakovica1986
    632
    Dva brata su uspjela kupiti, ja sam spriječen ići, ali eto vjerujem da bi i ja uspio da sam u mogućnosti. Bilo bi dobro da završimo s temom da neće svi imat mogućnost i da krenemo o tome kako ne mogu svi u 11 sati bit na mobitelu ili laptopu i čekat da se kupi ulaznica jer zapravo nešto i rade za razliku od ostalih koji su na laptopima te kako je to diskriminacija radnika.

    Šalu na stranu, želim vam svima dobru zabavu u Munichu i galamu cijelu tekmu.
  • Peškaman
    4.2k
    Je li ima kakva informacija,koliko je karata prodano ?
  • NitkoBitan
    17k
    Bit ce sigurno informacija krajem dana kad zavrsi prodaja za godisnjake.

    Edit: Kaj sam ja zabrijao... nema odredenog krajnjeg roka za godisnjake, odnosno pretpostavljam da ce moc tako godisnjaci uzimat do sutra u 11. Al bilo bi dobro da klub navecer objavi koliko je ulaznica ostalo.
  • Probirštift
    335
    Karta osigurana već u 11:02 spreman za minken bojnu
  • skener
    873
    Preko tri sata su ulaznice u prodaji, čak i za taj famozni Bayern

    Ulaznica još uvijek ima i mogu se kupiti bez problema.

    Meni i dalje nije jasno čemu ona silna histerija koja je vladala tu zadnjih dana

    I već sad se zna da će isti likovi isto napraviti i prije iduće utakmice
  • NitkoBitan
    17k
    Nitko nije ocekivao da ce se rasprodat u prvokupu za godisnjake. Karata je 3200 a godisnjaka 4500. Ali zato sutra ide 1000-1500 preostalih karata na ostalih 40tak tisuca clanova, bit ce veselo.
  • skener
    873


    Po svemu što se pisalo zadnjih dana izgledalo je kao da će sve biti rasprodano u 11:01sati

    ista priča vrijedi i za hajduk i za ligu prvaka
  • NitkoBitan
    17k
    Doslovno su mozda 2-3 osobe (Neron mi prvi pada na pamet) napisale da je moguce da sve ode za godisnjake, ali dobro. Krivo si zakljucio iz videnog.
  • Dubbbrava
    446
    Nakon jučerašnjeg dana i pressice Kalinića očekivao sam bolju prodaju sutra za derbi :strong:
  • Dinamovapriča
    6
    Jel se na kraju mogu kupiti više ulaznica za Bayern ili samo 1? Stavio sam u košaricu 2 ulaznice.
    https://prnt.sc/H9bUkAmdrAI7
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.