• mokoxax468
    698
    Sorry, htio samo javiti da je napokon prošlo, nije bilo namjere za "sol na ranu" :sweat:
  • ksapi
    2.8k


    Poštovani navijači,
    rasprodane su sve dostupne ulaznice i naša momčad će imati odličnu podršku u Munchenu... :rofl:
  • don
    5.5k
    :rofl: :rofl: :rofl:
  • NitkoBitan
    17k
    Nemaju svi mogucnost biti u zg pred ticket pointom zbog ulaznica,tako da je online prodaja jedan veliki plus.bluepower86

    Sada nitko nema mogucnost uopce kupit kartu, veliki
    plus...

    Sutra ce bit svejedno ljudima bila prodaja na karatanu ili online kad nece doc do karata, dapace frustracija ce bit jos veca. Sa karatanom znas na cemu si.
  • Nolifer
    8.1k
    A nista onda, doma pivkan i 420 :up:
  • OBIGB
    605


    Kompa, živim za dan kad neću morat pisat i raspravljat se oko ovakvih tema, ali jednostavno bujica ide dalje i dalje i dalje, kao da je problem Dekoda od ove utakmice a ne mjesecima/godinama star. Rješit će se. Al daj napiši još jednoma da se mora pričat s Dekodom, daj pls.
  • bluepower86
    929


    U 11.01 ulaznica kupljena.
  • Filip 91
    716
    Kud prije, jbt
  • Niko1986
    91
    Ja u 11.03 došao do toga da upišem podatke kartice i izbacilo me...
  • juraa
    52
    Nema jbne sanse da su karte rasprodane ili se varam
  • Niko1986
    91
    Ma nisu rasprodane, jedino ako je bilo 200 karata u prodaji
  • Purgeri
    755
    Srećom, tvoji su postovi užasno korisni
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Dinamovom navijaču je jebeno NEMOGUĆE udovoljit.Navijač Dinama

    Pa opće poznata činjenica je da je Dinamov navijač, koji voli provocirati tovare za pravedništvo, kmečanje i ostale stvari, sto puta gori od tih istih tovara. Kmeči se za svaku sitnicu, traže se unutarnji i vanjski neprijatelji, a ako nemamo temu oko koje ćemo kmečati, onda ćemo naći temu oko koje ćemo neopravdano kmečati. Samo da se prigovara i žali. Ako nisu transferi, onda su cijene, ako nisu cijene, onda su dresovi, ako nisu dresovi onda su kvote i karte za gostovanja, kad prođe ova panika oko ovih klobučarskih gostovanja, onda ćemo se baciti na kmečanje oko Dinamove revije, pjesama sa razglasa prije tekme ili pozadine na pressicama.

    Otvorio sam ovu temu dvaput u zadnja dva dana i treba mi ozbiljni mentalni detoks nakon pročitanih gluposti.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Nisu sigurno otisle sve karte,garantiram da nije 200 ljudi uspjelo kupiti,jer su serveri konstantno padali
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.