• Noel
    5.9k
    I to je ono kaj sam ja jučer pričao. Trebalo je samo jasno komunicirat preko kluba da su NAJVJERNIJI svoje karte osigurali i ZASLUŽILI. A ne odgovaranjem preko foruma. Nego se našlo par likova koji su pikali pikali pa su dobili po kaj su došli jer se potvrdilo ovdje to iako se to zna godinama i nije neka tajna. I stvorila se neka zavjera. Pa se ovdje nebi našli padobranci koji bi baljezgali samo da nađu nekakve zavjere jer nemaju kaj drugo baljezgat u sportskom smislu jer lagano gazimo i na terenu a i na tribinama. No dobro..
    Edit: da se ovdje napravi anketa glas bi dao da ljudi iz kluba ovdje nemaju na forumu nikom pravo polagat račune. Za to postoje drugi kanali.
  • Boycie
    1.1k
    Klub je osigurao sutra na zapadu jednokratne kabanice i dozvoljeni su mali kisobrani.
  • Purgeri
    755
    Ja mislim da je dobro da se o svemu može raspravljati i to pokazuje na kojoj su razini i grupa i klub. Ali da su neki to iskoristili za trovanje, jesu i čovjek baš osjeća neko gađenje nakon čitanja teme od jučer popodne.

    Dakle, propitivanje je ok, ali na to propitivanje je stigao odgovor s brojem ljudi na popisu grupe, što je itekako korektno. Svatko normalan tko je imalo u nekoj polunavijačkoj priči će zaključiti da je manje od 30 posto od ukupnog dostupnog kapaciteta obazrivo i pohvalno od grupe. Ako to uvijek bude na razini 30% za gostovanja s kapacitetom 3000 i recimo 50% za gostovanja od 1500 ljudi mislim da se nitko nema šta buniti. Ali nikad se ni nećemo buniti mi koji nismo na popisu, a idemo na 90% posto domaćih utakmica i na barem 50% gostovanja, nego će se buniti ovi kojih nema ni u Puli ni u Koprivnici, ali im je jako napet Munchen, u koji btw. svatko kome je dovoljno stalo može otići tako da kupi kartu koja nije iz gostujućeg kontigenta.

    I ne samo da se ogroman dio tog popisa preklapa s popisom godišnjaka, nego ne znam zašto se pravimo da je kategorija godišnjaka pokazatelj da je netko jako redovan. Godišnju i dalje može imati netko tko ide samo na derbije, Ligu prvaka doma i Munchen. Godišnje su sad vjerojatno jedini mogući filter, ali kad ćemo imati statistiku dolazaka barem na domaće utakmice tek onda će postojati suvisli kriterij.

    Dakle grupa čiji značaj za tribinu i Dinamo valjda nikome ne treba objašnjavati je očito normalna i misli na one koji su s njom na sjeveru a nisu toliko unutra što se grupe tiče, a misli i na ostale Dinamovce. I tko god je normalan i nije zlonamjeran će shvatiti da nema nikakve zavjere ni nepravde.
  • The Undertaker
    5.1k
    "GNK Dinamo je dobio na raspolaganje 3227 ulaznica za gostujući sektor na Allianz Areni, a cijena pojedinačne ulaznice iznosi 30 eura. Prodaja ulaznica će se odvijati isključivo online, a klub će pravovremeno obavijestiti sve navijače o početku prodaje čim dobije sve potrebne informacije od strane UEFA-e.

    Redoslijed prodaje:

    1. Vlasnici godišnjih ulaznica – Pravo prvokupa.

    2. Članovi kluba – Ako ostane ulaznica nakon prodaje vlasnicima godišnjih ulaznica.

    3. Svi ostali navijači – Ukoliko i dalje ostane ulaznica."

    Da li je ovo priopćenje kluba potpuno istinito ili nije?
  • jakov1
    83


    Zadnje što nam treba je još malo birokracije u životima, da klub troši resurse na nepotrebne procedure poput "Metodologija izračuna detaljne strukture karata za gostovanja" gdje bi se onda nakačili isti ovakvi s teme koji bi opet tražili dlaku u jajetu i mjerili kilometre i navijački staž.

    Vodeća garnitura u klubu ima legitimitet i naše povjerenje, dobili su ga na izborima. Ako su dobili na raspolaganje 3200 ulaznica, mi moramo vjerovati da s njima raspolažu u najboljem interesu kluba i navijača. Nisam neki autoritarac koji zagovara slijepo praćenje vođe, ali ovakvo mrcvarenje s transparentnošću za svaku sitnicu nikome ne koristi.
  • Crle
    510
    Tema je toliko zagađena da nekoliko istih stalno potencira ista pitanja na koja se čak i strpljivo odgovara, kako ne bi bilo da nema transparentnosti. I onda imamo 20 stranica bezveznih upisa na kojima se izgubi svaka normalna informacija.

    Onda dođe netko tko zbilja nešto ne zna i što je sasvim u redu, pa na tih 20 stranica ne može naći odgovor na svoje pitanje te postavi pitanje na koje naravno dobije živčani odgovor da sve već piše. Pa se na kraju ovi koji su nakrcali temu svojim sranjima kako bi hranili svoj ego ("jer oni imaju pravo propitkivati") se nadovežu na to da se mora davati odgovore makar su ti odgovori izgubljeni u moru njihovih gluposti.

    Al evo ozbiljno, koji je tebi? Jel ti povrijeđen ego? Jel morate baš sve zasrat sa svojim glupostima? Isto kako ti hoćeš da svako tvoje pitanje bude odgovreno tako i dosta nas želi da ne moramo čitati istu stvar pedeset puta jer si ovo već pitao i sve je objašnjeno.
  • Majki2111
    3.1k
    Čekaj, gdje točno online je za Bayern?
  • deda
    32.5k
    Majki, reci molim te da se zajebavaš. :monkey:
  • Majki2111
    3.1k
    Prvo sam otovoerio ulaznice.hr, tamo nema. Pa sam otvorio Dinamovu stranicu, tu je samo Hajduk i komplet za LP. Pa sam brže bolje uletio s pitanjem jer kreće za 5 minuta.
  • deda
    32.5k
    Pojavit će se u 11 na tom linku.
  • NitkoBitan
    17k
    Prvo sam otovoerio ulaznice.hr, tamo nema.Majki2111

    Bilo je jucer navecer tamo linka a ima ga i sad.
  • M94
    1.2k
    Od 11:00h je, logično da još nema.
    Ako uđeš preko ulaznice hr prebaci te na dinamovu stranicu tickets.gnkdinamo.hr
  • Dubbbrava
    446
    Ima nas puno koji čekamo tih 11:00h :wink:
  • Salva
    2.5k
    Ovih dana je bio kaos na ovoj temi, a sad tek kreće ludnica. Vežite se, polijećemo !
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.