• miro
    4.4k
    Čitamo mi sve, dapače, ali se vi pravite da mi nemamo prava postavit ta pitanja. Neću dalje o ovome, jer mi se nije namjera svadit, niti bih Bojsima smanjio broj karata
  • criticus
    2.2k
    Treba napomenut da je na popisu vecina sa godisnjim ulaznicama. I da nema popisa ta vecina bi ionako uzela kartu u prvokupu za godisnjake.NitkoBitan

    Kao sto sam napisao, velika vecina ljudi s popisa su godisnjaci. Tako da su 1 i 2 zapravo ista skupina.Papastrumf

    Kužim što ste napisali, ali izjava jednostavno ne stoji. Godišnjak koji je na popisu nemože izvisit za kartu, a godišnjak koji nije na popisu teoretski može. To defacto znači da godišnjak na popisu ima prvenstvo pred godišnjakom koji nije na popisu to je činjenica. Čak i ako cjepidlačim pa kažem par ljudi koji nisu godišnjaci a na popisu su da imaju prednost pred godišnjacima.

    Meni je jasno zašto je to tako i nisam protiv ako je klub tako odlučio, nemam problem s tim. Ali onda klupska objava o prvokupu jedbostavno ne stoji.

    Mislim da vam je jasno da ne imputiram bilo kakve nečasne namjere ni bilo šta slično već samo potenciram transparentnost prema svojim članovima i vlasnicima.
  • Crni86
    3.5k
    par postova prije tvog pitanja je papa objavio brojku o kojoj se radi (oko 900 ljudi)

    I naglasio je da to nije nikako tajna.
  • Neron53
    589
    Mene iznenadjuje zasto uopce klub mulja sa tocnim objavama kad bbb-ima nije problem izaci javno sa brojkama.
    Vjerujem da nitko nebi imao problem s tim da se javno kaze: 30 posto je otislo grupi, 20 posto ostalim cimbenicima (igraci, radna zajednica, sponzori, povjerenici) te je za online prodaju ostalo na raspolaganju 1600 i koliko vec ulaznica.
    I da se tako nastavi svaku europsku tekmu ubuduce..i svi znaju na cemu su.
  • Crni86
    3.5k
    a di to klub mulja??? Di je klub naveo da ce u slobodnoj prodaji biti xxx ulaznica?

    Napisano je koliko je karata dinamo dobio na raspolaganje, sto ne znaci da cjelokupan broj karata ide u slobodnj prodaju.
  • Neron53
    589

    Pa poanta i je da nije objavio a nebi trebao biti problem objaviti.
  • Noel
    5.9k

    Naveo je u službenom priopćenju točan broj 3227.
  • Crni86
    3.5k
    pise broj karata koji je dobio na raspolaganje.

    pa ne objavi se ni za maksimir koliki broj karata je stavljen u slobodnu prodaju.
  • NitkoBitan
    17k
    20 posto ostalim cimbenicima (igraci, radna zajednica, sponzori, povjerenici)Neron53

    Ovima sigurno ne idu karte za gostujuci sektor.
  • criticus
    2.2k
    @Papastrumf

    zašto sam posebno osjetljiv na ovo je zato što u mračno doba sam isto imao godišnju kartu i uredno plaćao svoje misto. A onda na dan velike europske utakmice tipovi iz mog mista koji nisu ni dinamovci se došetaju do ticket pointa i pokupe ulaznice za centralna mista na zapadu dolje jer su na popisu koji je sastavio bivši eminentni hercegovački skupštinar i praktički me namagarče koji sam na svakoj utakmici.

    Molim te nemoj me krivo shvatit, ja znam da je ovo dijametralno suprotna situacija. Samo ne želim da se uopće dovede u pitanje transparentnost i poštenje slobodnog Dinama. Ne želim da neko ko je blizu popisa, da mu za par godina uopće padne na pamet i dođe u opasnost da stavi svog dobrog pajdaša jer eto može iako taj nije tu po zaslugama.
  • Noel
    5.9k

    Onda se jasno komunicira 3227 karata je na raspolaganju a bubam 2500 u prodaji. Čisto da ljudi znaju na čemu su.
  • NKDZ86
    1.4k
    30e Allianz arena i maksimir :clap:
  • jedan u nizu
    8.2k
    Sad malo konkretnije pitanje. Ako netko zna kojim slučajem.
    Vezano za parking u Munchenu.
    Navedeno je na njihovoj stranici da gostujući navijači imaju opciju rezervacije parking mjesta unaprijed sa brojem ulaznice ako se ne varam.

    Ako mi dobijemo vouchere, da li će eventualni broj vouchera (ako su numerirani) biti valjan za tu rezervaciju parkinga?

    Također, da li se sa tog parkinga smije izaći kada se parkira? Cilj nam je parkirati auto tamo, otici u centar i onda se vratiti na stadion. Ili je shema takva da jednom kad uđeš, više nema izlaska?
  • Neron53
    589

    Jel da?
    Pa koji put ti nesto decidirano tvrdis i odmah te se demantira?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.