• Papastrumf
    12.2k
    znaš da ti to neće javno rećidin

    Zasto ne bi rekli? Popis ima cca 900 ljudi, na kojem su velika vecina godisnjaci, osim ljudi iz podruznica, o cemu je @Tradicija bunta pisao.
  • Derby
    267
    znaš da ti to neće javno reći,din

    Zašto? Ako se već izlazilo sa takvim informacijama, zadnje recimo Rujevica pod ovim vodstvom kluba... kada su sve karte išle grupi.

    Ali dobro, svi koji su zasluzili ce doc do karata tako da nema vise potrebe za raspravom na tu temu.NitkoBitan

    Na temelju čega ovo zaključuješ? I tko i kako definira zaslužnost dok nemamo loyalty sustav? :) Bila je zadnji put rasprava na tu temu tu na forumu baš za tu Rujevicu. I tu ne pričam o tome kako grupa unutar sebe dijeli karte nego za ostale navijače..

    Za Munchen će vjerujem biti karata za godišnjake i neke članove, ali što recimo sa Bratislavom... kolike su tamo šanse godišnjacima koji nisu članovi grupe doći do karte..
  • Tradicija bunta
    6.4k
    O kojoj se brojci radi ako nije tajnaNitkoBitan

    Inace se ubuduce taj broj nece nikada objavljivati prije utakmice iz nekih razloga koji nemaju veze ni s klubom, ni s tribinom, ni s ostalim navijacima Dinama.

    Ali za ovu utakmicu moze se rec da je ta brojka manja od 30% ukupnog broja karata.
  • Derby
    267
    Zasto ne bi rekli? Popis ima cca 900 ljudi, na kojem su velika vecina godisnjaci, osim ljudi iz podruznica o cemu je Tradicija bunta pisao.Papastrumf

    Eto, bravo, hvala na infromaciji.
  • recikaj86
    352
    Jel taj popis vrijedi samo na gostovanjima u europskim natjecanjima?
  • jedan u nizu
    8.2k


    I za ona južnoamerička
  • Tradicija bunta
    6.4k

    Ne. Samo za Munchen.
    Mislim da transparentnije i postenije ne ide od toga, tako da bi bilo vrijeme da se stane s tim zamotanim uvijenim prozivanjima grupe za neke seme oko karata. Za neke utakmice potraznja je veca od kapaciteta i to je tako.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    I mene zanima ovo, jel dovoljno imati bar kodove od drugih pri kupovini ili ce trebati popuniti sva polja, da se znam pripremit?
  • criticus
    2.2k
    Zasto ne bi rekli? Popis ima cca 900 ljudi, na kojem su velika vecina godisnjaci, osim ljudi iz podruznica o cemu jePapastrumf

    Onda zapravo pravo prvokupa izgleda:
    1. Popis
    2. Godišnjaci
    3. Članovi
    4. Ostali

    Vjerojatno za ovu utakmicu nijedan godišnjak koji želi ići neće ostati bez karte, ali za salzburg i bratislavu bi mogao. Onda jednostavno ne stoji objava i za ovu utakmicu ali i reklamirana prije početka prodaje godišnjih da prvenstvo kupnje imaju godišnjaci. Mislim ja sam prvi bio doveo u pitanje zašto bi godišnjaci imali prednost pred drugim članovima za gostujuće utakmice, ali mislim da bi bilo u redu javno reći svojim članovima kako ide redoslijed prodaje bez skrivanja.
  • NitkoBitan
    17k
    Onda zapravo pravo prvokupa izgleda:
    1. Popis
    2. Godišnjaci
    criticus

    Treba napomenut da je na popisu vecina sa godisnjim ulaznicama. I da nema popisa ta vecina bi ionako uzela kartu u prvokupu za godisnjake. Onih 200-300 ljudi bez godisnje na popisu svakako vise zasluzuje bit u Munchenu od ljudi koji su se poceli uclanjivat u klub prije par dana.
  • Papastrumf
    12.2k

    Kao sto sam napisao, velika vecina ljudi s popisa su godisnjaci. Tako da su 1 i 2 zapravo ista skupina.
  • miro
    4.4k
    Ne znam zašto bi bio problem objaviti broj karata koji ide grupi? Baš ovakva skrivanja i potiču sumnju u poštenu raspodjelu
  • Papastrumf
    12.2k

    Ljudi, jel vi citate forum, ili samo pisete?
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Jel klub dobio 4000 karata od kojih su oduzeli ljude s popisa pa ce u prodaji bit 3227 ili ?
  • Neron53
    589
    Ovo je bas za uzeti kokice i pivkana i citati :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.