• mbzg
    96
    Bitna je jedino pobjeda, kvalitetniji smo dosta i ako ćemo igrati kao dosadašnje utakmice ja ne vidim ništa drugo osim pobjede. Nakon njihovih unutarnjih borbi i međusobnih prozivanja očekujem da će nam biti samo lakše jer kako se piše dosta njihovih prvotimaca se spominju imenom i prezimenom od članova aktualne im uprave, pa sad vi recite kako bi radili za poslodavca koji vas želi smijeniti? U inat ne vjerujem jer njima je idući na odlasku trener. Tak da, krenuti jako od prve minute bez obzira na formaciju i postavke i dobiti ih kvalitetom.
  • don
    5.5k
    samo se nadam da će Ristovski biti spreman.
  • don
    5.5k
    a RPG jel spreman?DokNaTerenuSrceOstavljas

    je
  • Dani Olmić
    222
    Nema alibija i izgovora … kiks se dogodio u rijeci i iskreno nemamo pravo da opet podbacimo … Hajduk je u rasulu, otpustili su Kalinica i vlada im nemir, tako da su oni pod puno vecem pritisku, jer se i talijanu trese stolica… Mi uvijek uoci derbija govorimo da smo jaci ovo ono, al na kraju uvijek bude tijesna i tvrda utakmica… takvu ocekujem i u petak… ili cemo dobit s nekih mršavih 1-0 ili ce se opet gledat taj „negledljiv“ derbi koji zavrsava s velicanstvenih 0-0…
  • ivanm43
    11
    Ja ne mogu vjerovat da su ulaznice za goste 5€, a nama sjever dolje 10 do 15 € ???
  • NitkoBitan
    17k
    To je dogovor izmedu klubova o nizim cijenama karata za gostujuce navijace (jer uz cijenu karte navijaci imaju troskove putovanja). BBB placaju 5 eura kartu na Poljudu, Ruji i Pampasu.
  • ivanm43
    11
    Hvala na odgovoru, nisam znao, pošteno onda.
  • Orc123
    7.8k
    Ja znam da se Hajduk bas nikad ne smije podcijeniti ali ajde budimo realni, pogledajte nas momentum, nas roster u odnosu na njihov i mene nista osim pobjede ne zadovoljava i mislim da cak ne smije ni doci u pitanje. To nije podcjenjivanje vec zdrav razum. Pogledajte prvih 30min Rijeku protiv nas, mi smo ih razbili, oni su izgledali preplaseno, ko da bi bili bilo gdje samo ne na trenu s nama ali.....sad ide ono ali, Mi i iskljucivo Mi smo krivci sto smo Rijeku u toj utakmici vratili u zivot. Cak bi preformulirao ovo mi u trener Jakir! Mi zabijemo za 1:0 i ond cuvamo to umjesto da trazimo 2. Gol! Umjesto da ih nastavimo mljeti mi smo maknuli nogu d gasa i krenuli u kontrolirani nogomet koji nam bas nikad pod Jakirovim vodstvom nije donio nista dobroga! Mi umjesto da postanemo masina i meljemo protivnike kad ih nacnemo, mi se povucemo i pokusavamo iz neke pasive dalje nastaviti ugroziti suparnika!? Cemu to za Isusa Boga protiv ovakve konkurencije koja nam je trenurno? Mi sa ovim rosterom moramo pomesti sve i to nije podcjenjivanje vec je realnost. Koliko nasi klubovi stvarno vrijede, po ne znam koji put pokazala je Europa. Jedino tko moze ugrozit pobjedu u petak smo mi sami, tj. Kapetan naseg broda a to je Jakir! Mi moramo postati masina koja melje u hnl koja ne pusta nogu s gasa, cemu da se povlacimo protiv ovakvih ekipa Osjeka, Rijeke ili Hajduka?
    Bas svaki put kad mi zabijemo to odmah ide u neki kontrolirami nogomet Kruna Jurcica? Cemu to? Pogledajte si Rijeku nakon 30min, kad smo im mi dali prostora i krila i kad su oni vidjeli da se s nama moze igrati.....tu je sve krenulo naopako i realno od tad su oni bili bolja ekipa. . . Istina, stvar je i sustava ali mi u bilo kojem sustavu moramo dominirati u ovakvom hnl-u. Prvi minus ce odmah dobiti od mene ako izađe o 352 protiv Hajduka jer je to samo znak da opet idemo u neki kontrolirani nogomet i da se bojimo necega i nekoga na svom terenu.....to ne znaci da nekad neces izgubiti u hnl ali to mora biti u utakmici u kojoj ti nije islo jednostavno a ne da te netko od ovih nadigra da nemres spojiti 3 dodavanja.
    Ja se nadam da grijesim ali, nadam se da ovako realno kvalitetno popunjen roster nece imati uteg u treneru koji ga vodi. Nek me Jakir razuvjeri....
  • Felip
    174
    Za Rijeku su bili razlozi dugačak put i emocionalno pražnjenje nakon ulaska u lp, ajde prihvatili smo to. Sada izgovora nema. Ovaj momentum je samo pobjeda i ništa manje
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Rijeka nam je bila opomena, ali je drugi momentum sada. Odmorni smo i zdravi, atmosfera top.
    S druge strane, poslije showa Kaleta Tvrdog danas, oni su u teškom raspadu, očekujem da ih zakucamo u petak na punom Maksimiru.
    Nema opravdanja, želim čuti ajme meni nije mi dobro, zabili smo 5 komada :razz:
  • Maxova dijagonala
    143
    Po meni je važniji derbi nego utakmica sa Bayernom...mi smo svoj cilj u LP već ostvarili a hnl je važan za ponovni ulazak u LP ili bar EL i punjenje budžeta.
  • Krizy
    43.1k
    Koliko smo odigrali s Hajdukom, budući da veliki broj forumaša piše samo o Bayernu
  • Big Daddy
    1.1k
    Svaki derbi nosi novu dimenziju, čar, uzbudljivu priču, neizvjesnost i tenziju. Dođi, budi dio toga. Ni kiša ni vjetar neće spriječiti našu podršku i zajedništvo.


    Obucite svoje navijačke boje, i ponesite šalove. Idemo zajedno stvoriti atmosferu koja će se pamtiti. Ovo je prilika da zaboraviš sve brige i probleme te se prepustiš strastvenoj atmosferi navijanja i podršci dečkima na terenu.

    PETAK: 20:00H - MAKSIMIR!
  • Maxova dijagonala
    143
    Tovare treba napast od prve minute sa 3412 i sa pjacom i gabrielom na wing backu a rilu stavit na desnog stopera. Oni skoro svaku utakmicu prime gol u prvih 10 minuta... ude li nesto odma u prvih 10 minuta gotovi su.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.