• Paggini
    19.6k
    Ako išta znamo o Kaliniću, to je da je sebično govno od čovjeka. Tovari su popušili priču da se vratio pomoći Hajduku, pičke materine, a i u tom Hajduku je kao igrač radio sranja u svlačionici, svađao se, uređivao.

    Ali ne, Kale je tvrd.

    Zato će biti posebno zanimljivo ovo pratiti, jer njegov ego je sigurno tesko podnosio ovu pljuvacinu, sad mu još klub da otkaz da mu se svi rugamo.

    Mogao bi on pokušati zakopat klub samo da svoj usrani obraz spasi, nadamo se da će tako i biti.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    I opet najavili nekakvu sportsku strategiju
    Koje ciljeve od zadnje strategije su ispunili?
    bbb medimurje

    Klubska strategija se minja ka Tommy akcijski katalog, jednom misecno
  • Mr Anderson
    7.9k
    Lukša je u strategiji najavio ako se dobro sjećam, 2 titule i 2 nastupa u LP u 5 godina.
    Nova strategija će biti isto to, ali u 50 godina.
  • Paggini
    19.6k
    Evo leakala je strategija, kopiram ovdje:

    Strategija HNK Hajduka 2024. - 2030.

    Točka 1. - biti bolji od Dinama
    Točka 2. - imat puno novaca
  • DrawTube
    4.7k

    Točka 3 - bit tvrdi
  • Paggini
    19.6k


    To se podrazumijeva s ispunjenjem tocke 1 i 2 :cool:
  • Krizy
    43.1k
    Legenda HNL-a, Ivan Krstanović, okačio kopačke o klin.
  • Keyser Soze
    10k
    Ja mislim da oni lagano počinju pripremati navijače na prosječnost, ali ne znaju kako nakon godina dovođenja velikih imena i najava titule. Past će pretplate i članstvo, a para nema dok mrski rival ulazi u LP.
  • Paggini
    19.6k


    Legenda, do kraja života ću pamtit onaj penal protiv Dinamo Kijeva na onom kijametu poslije kojeg se nisam iz kreveta mogao ustati danima, ali vrijedilo je.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ovi ljudi koji su trenutno bili poviše mene nemaju veze ni sa Splitom ni Hajdukom. Oni će se razbježati, nije ih briga za ništa. Jednostavno mi nisu dozvolili dovođenje nekih igrača. Ja to moram pitati predsjednika, a on tražiti odoborenje Nadzornog odbora. To jako dugo traje što nema smisla, u nogometu se stvari dešavaju brzo. Takvo upravljanje klubom nema smisla - smatra donedavni sportski direktor bijelih.

    Tener već dulje vremena ne priča s predsjednikom jer mu je obećao četiri pojačanja. Ja sam ispao žrtveno janje, a miševi su se sakrili u rupu. Ja znam da Gattuso nije zadovoljan. Htio sam da imamo kičmu ekipe, Livaja, Rakitić, Uremović. Uz njih Pukštasa i Sigura i dovoditi stvarna pojačanja. Dajaku i Benrahou su morali biti vraćeni, pripremali su tužbu protiv kluba. Cijelo ljeto su tražili klub i nisu ga našli, a prema Fifinim pravilima ih treba vratiti - kazao je Kalinić i nadodao:

    - Od prvog dana sam znao da neće ići u dobrom smjeru. Ljudi koji nadziru Hajduk ne vole klub i nemaju veze s nogometom. Mislim na Nadzorni odbor. Predsjednik mi je nakon tjedan dana mandata pokazivao poruke Aljoše Pavelina protiv mene. Ne znam točno tko me smijenio, predsjdenik sigurno nije.
  • Yovitssa
    624
    "rekli su mi da Hajduk nema za dva miseca za dati plaće"

    Auuu, pa ja mislio da su puni ko brod... :lol:
  • Ivdzo11
    4.2k
    Od Parme je stigla ponuda od sedam milijuna eura za Pukštasa, a oni su je odbili očekujući deset. Ja bi volio da naši igrači imaju tu cijenu, ali nemaju, ne igramo Europu, bio je loš u drugom dijelu prošle sezone, ne igra za reprezentaciju. Ja nisam mađioničar, novac koji su oni očekivali nije realan - nastavio je bivši vatreni.
  • Ludovic IX
    7.2k
    znači para nema.. žele se riješiti pola prve ekipe ali ih nitko neće.. možda sami odu
  • mlinchica
    1.8k
    Kad god Nosko zapne, Mirta uleti :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.