13. Dugopolje - BSK Bijelo Brdo
    14. Bednja Beletinec - Belišće
    15. Jadran Poreč - Mladost Ždralovi
    16. Bjelovar - Jaska Vinogradar

Pobjednik utakmice broj 16. dočekuje pobjednika utakmice broj 1., i tako dalje, 15-2, 14-3...
  • Raul
    115
    Danas 3 utakmice, Zrinski - Šibenik, Tomislav - Istra 1961 i Jadran Poreč - Mladost Ždralovi od 16:30.
  • Mazalo
    177
    Ukoliko se hajduk uspije provući protiv Bilogore ispada protiv Ždralova, neće prezivjeti dva dvoboja u bjelovarsko-bilogorskoj županiji
    177

Nije Bilogora loša, ove sezone igraju jako dobro. na kraju bude županijski okršaj ;)

Provukla?
    Prvo poluvrijeme 40 minuta ničega, na kraju tvoji zabijaju iz očiglednog zaleđa, tko je kriv Šverku što nije sam išao završavati akciju, nego na sedam-osam metara od gola ide dodavati Ivetiću koji je uletio u zaleđe. S druge strane odmah kazna, lošija reakcija golmana 0:1.

Drugo poluvrijeme tri šanse domaćina i to dvije u istoj akciji gdje je Srbljanović odlično obranio, s druge strane ih je Mladost imala valjda 5-6, od stative Šurmina, pa do zicera Lope,Krešića i Pisačića..

I treba istaknuti da je prvo poluvrijeme od standardnih igrača igrali samo Nikolić i Dunić, ostali su bili na klupi, drugo poluvrijeme četvorica iz prve ekipe ušla.

Suđenje za razliku od subote milijun puta bolje, sudio korektno. Tako da bi rekao da je pobjeda zaslužena, i da se Mladost nikako nije provukla.