• Dani Olmić
    222
    al bar se moze lijepo popunit … a i ZG je jos daleko od rasprodaje
  • jedan u nizu
    8.2k
    Informacije o prodaji ulaznica za utakmicu FC Bayern München – GNK Dinamo❗

    ℹ️ Zbog velikog interesa za nadolazeću utakmicu UEFA Lige prvaka FC Bayern München- GNK Dinamo, donosimo vam važne informacije o prodaji ulaznica za gostujući sektor.

    ️ GNK Dinamo je dobio na raspolaganje 3224 ulaznice za gostujući sektor na Allianz Areni, a cijena pojedinačne ulaznice iznosi 30 eura. Prodaja ulaznica će se odvijati isključivo online, a klub će pravovremeno obavijestiti sve navijače o početku prodaje čim dobije sve potrebne informacije od strane UEFA-e.

    ➡️ Redoslijed prodaje:
    1️⃣. Vlasnici godišnjih ulaznica – Pravo prvokupa.
    2️⃣. Članovi kluba – Ako ostane ulaznica nakon prodaje vlasnicima godišnjih ulaznica.
    3️⃣. Svi ostali navijači – Ukoliko i dalje ostane ulaznica.

    Podaci potrebni za kupovinu ulaznica:
    ➡️ Ime i prezime
    ➡️ Datum rođenja
    ➡️ Broj osobnog dokumenta
    ➡️ Ulica stanovanja
    ➡️ Mjesto stanovanja
    ➡️ Poštanski broj
    ➡️ Broj telefona
    ➡️ Email

    Dodatne informacije za putnike
    Za sve koji planiraju putovati u München osobnim automobilima ili autobusom, postoji mogućnost rezervacije parking mjesta koje se dodatno naplaćuje. Više informacija o cijenama i opcijama parkinga možete pronaći na https://allianz-arena.com/en/matchday/how-to-reach-us-and-parking

    Hvala vam na podršci i vidimo se u Münchenu!
  • chago13
    7
    I opet nisu objavili kad kreće prodaja
  • Dani Olmić
    222
    Sad znamo koliko idu u prodaju a i dalje ne znamo, kad pocinje haha
  • Keyser Soze
    10k
    Zar nismo trebali dobit 3800?
  • Dani Olmić
    222
    Kapacitet je dosta veci nego sto smo dobili, najmanje je 3500 a cak mogu i 3800
  • dinon7
    849
    A u pm. Ovo kao član će biti teška lutrija. Očekujem da će stranica pasti u prvoj sekundi
    Srećom pa mogu napraviti cancellation hotela :rofl:
  • Papastrumf
    12.2k
    I opet nisu objavili kad kreće prodajachago13

    Što točno ti ovdje nije jasno?

    Prodaja ulaznica će se odvijati isključivo online, a klub će pravovremeno obavijestiti sve navijače o početku prodaje čim dobije sve potrebne informacije od strane UEFA-ejedan u nizu

    Zar nismo trebali dobit 3800?Keyser Soze

    Njihova policija danas skinula 500 ulaznica zbog sigurnosne zone.
  • Kepec
    5.4k
    Jel se vi pravite ili ste stvarno takvi u glavama?

    "Prodaja ulaznica će se odvijati isključivo online, a klub će pravovremeno obavijestiti sve navijače o početku prodaje čim dobije sve potrebne informacije od strane UEFA-e."

    Dakle klub je obavijestio o broju ulaznica i načinu prodaje, odnosno dao je sve trenutno raspoložive informacije. Kada dobiju dopuštenje ili kaj već onda će i obavijestiti o datumu početka prodaje. Daj se strpite malo, kaj ste ko mala djeca.
  • Dani Olmić
    222
    čim dobije sve potrebne informacije od strane UEFA-e."Kepec

    Procitao sam i ja to isto, hvala sto si stavio tu. Ali i dalje s tim ne znam kad ce to tocno bit… u tome je stvar
  • Keyser Soze
    10k
    Pa očito ne zna ni Dinamo, ne znam kaj ti nije jasno.
  • Dani Olmić
    222
    nije mi jasno kako se neke stvari poput ove nemogu znati 7 dana prije utakmice
  • chago13
    7
    Vjerovatno ni Dinamo ne zna, malo sve to skupa neozbiljno od UEFE
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.